Gde kupti Xbox 360?

Gledao sam skoro svugde,video sam da Na Game-S ima za 30 hiljade bundle Halo 4 i Tomb Raider i 1 month gold membership…Jedan drug iz Beograda mi je rekao da kupim na Game-S-u jer je najpouzdaniji i ranije sam kupovao.Sad pitanje?Da li da kupim na Game-S-u ili negde drugde?

Imas ovde XBR Shop, vecina ljudi sa foruma je uzimalo konzolu preko shopa.

Ali brate ima samo 3 verzije jedan od 4 gb Polovni i obican a ja ocu da kupim nesto bar sa igrom od 250 gb i 1 month gold

Ali ti je ubačen lt da možeš da narežeš šta hoćeš od igara. Takođe, sad ti se baš i ne isplati da kupuješ originale na konzoli koja umire. Ako već hoćeš da daš toliko para, dodaj pa kupi neku od novih, One ili PS4, prijateljski savet.

Ali da li cu ja moci da igram online?sa narezanim

Da, moći ćeš. Imaš ovde tutorijale za sve, samo pročitaj. Još jedna stvar, ako imaš nešto da dodaš koristi Edit :slight_smile:

A jel ce mi treba gold za Multiplayer?

Da, treba ti Gold za Online Multiplayer.

Ali sa narezanim igrama…

A onda ako i za to treba cu kupim Ps3.

Kupi PS3!

Izgleda da ne razumeš par stvari:

1. Za Multiplayer ti na Xboxu treba Gold, a na PS3 ti ne treba, ali će te pre banovati na piratizovanom PS3.
  2. Ako kupiš 360, nema veze da li igraš pirate ili ne, možeš da igraš Multiplayer, ali moraš da platiš Gold.
  3. Ako kupiš PS3, Multiplayer ti je besplatan, ali ih mnogo lakše nalaze i banuju ako su su piratizovani. Mogao bi na PS3 da kupuješ originale ili da koristiš Share i da kupuješ igre tako.

U svakom slučaju negde moraš da platiš, bilo za igre ili za Gold. Ni kod babe nema džabe.

Ok,kupujem Xbox 360…Moze link za rezanje?

Izvoli sve tutorijale: http://www.xboxrepublika.com/forumdisplay.php?f=16
Naziv govori za sta su, pa odaberi koji ti treba :slight_smile:

Ja mu poslao MSG pa on nek odgovori

Samo neznam dal je Posten…

Aman ljudi, imate PM, pa tamo razmenjujte podatke koji se ticu prodaje, lepo vam je @studiovpc rekao a vi se i dalje nastavljate ovde. Nema smisla.