Gde i kako igrate!

A ja sam imao neke slike na hardu koji je davno, davno crkao , jos pre 6-7 godina, mozda i vise ne secam se. Pokusacu da nadjem kuci, jer imam slike sa foto aparata, pa mozda se nadje tu neka slika sobe ili tako nesto.

Kaci da vidimo :slight_smile:

Inace ja ladno i dalje imam sve sa ove stare slike , sem kompa i x-530 logitech zvucnika, monitor ostao i dan danas radi kao prvog dana, oba tv-a hehe i sve resto od uredjaja

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Drugar moj i dalje ima x-530. Kazem, nisam siguran da ima uopste slika od sobe. Moracu da pitam kevu gde su te stare slike, pa ako ima nesto kacim sigurno.

Ma na to sam mislio, ako ih nadjes… :slight_smile:

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Ala vi imate dobru mastu pa to je super, ja vam se divim :slight_smile:

bujna masta BEEP svasta :smiley:

Ima li neko od vas prijedlog za ovo sprovodjenje kablova. Tacnije hocu da okacim tv na zid, ali sam toliko osjetljiv na one kablove sto vise do uticnice, i to kabal za struju, za kablovsku i od konzole. Evo gledam ove slike sto je Studio postavio npr.

na kojili je nacin ovo sprovedeno? prepostavljam da je pravio kanal kroz zid do uticnice, a mozda ima neki drugi nacin. ali ja bi da smjestim sve te kablove trebao praviti kanal 3-4cm sirine i dubine, i onda opet sve zatvarati. Aj da vidim kako ste vi rijesili te probleme, ako jos postoji neko ko je osjetljiv na te kablove :stuck_out_tongue:

knauf sinko, pa moze da radi sta hoce, i onako ima razmak manji od pola metra izmedju svakog stubica iza, moze kablove da krije kako i gde hoce, samo ih spusti u kutiju/rupu iza komode i resen problem, kad je toliko bio pametan sto nije sakrio i ovu uticnicu za struju :smiley:

Vide mu se kablovi :slight_smile: vrlo verovatno da je u zidu ugradjivao cevi-kanale za kablove pa je okrecio i stavio zvucnike i TV. Ja sam to radio da klimom i cevima za kompresor a klima mi je 2metra od kompresora a nista se ne vidi :).

Covek je imao plan kada je ovo radio prvonisplanirao polozaje onda stemovao zid ugradjivao kablove i cevi zajedno, posle toga krpio, gletovao, sredjivao, krecio i kada zavrsio to samo povezao :P. Plan nije nista planiranje je sve :slight_smile:

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

Posto juce stigao novi TV, konacno sam se makao iz dnevnog boravka (ostavio zenu tamo da gleda turske serije :slight_smile: ) i napravio sebi sobu za igre. Clean and simple i za mene vise nego dovoljno. Mislio sam neko ozvucenje da stavim, ali nemam dovoljno mesta, a i ne mogu zbog dece i zbog komsija nesto tu da se “opustim” :slight_smile: mada polako videcemo za to.

Inace nisam mogao da poverujem koliko je bolja slika na ovaj novi TV u odnosu na stari LCD Samsung, doduse Samsung je star vise od 4 godine. Kao sto mi je ninja rekao, crne boje su mnogo tamnije, contrast je mnogi bolji, boje su izrazenije i sve to u kombinaciji sa novom generacijom daje fenomenalnu sliku.




Jos da padne PS4 umesto PS3 (a to cemo kad izadje Uncharted) i ja sam full spreman za sledecu generaciju i miran narednih 7 godina.

Edit: ove zavese moram definitivno da promenim :smiley: :smiley:

simple and cozy :smiley: me like :smiley:

samo da okrecis u neku drugu boju, ali obavezno heheheh, mislim u neku muzevniju posto si napravio man cave

Hehehehe, znao sam da ces to da kazes :smiley: To boja je jos od vremena kad je tu planirana spavaca soba :emoticon-0111-blush you know what I mean. A kad bude krecenje ici ce neka prava muska boja :muscle:

Moj mali update :smiley:

Zamenio sam G105 Tastaturu sa SteelSeries Apex, dodao Xbox One i to bi bilo to :slight_smile:





Sent from my iPhone using Tapatalk

Odlicno izgleda, tastatura dobra, xbox jos bolji :slight_smile:

Hvala :smiley: !

Trebao bih sad da dodam i TV 32" iznad monitora za kablovsku i Xbox.


Male promene u odnosu na pre tri meseca. Pojačalo zamenjeno, D3 takodje, pozadi imam dva Jbl studio 130

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Sick.

Samo fali next gen…

Bozo jel to ono HOCU DA BUDEM U SRED BOJISTA KAD IGRAM COD :smiley: ehehhehe, vala i jeste dozivljaj posteno… nego koje je pojacalo sada?

Jel moze neka bolja fotka bre, high res, i sa malo osvetljenja da se ovo lepo vidi sve :smiley:

edit:

cek cek cek, jel ovo centralni zvucnik levo od pojacala dole? ako jeste smesta ga dizi ispod tv-a, gubis smisao ako je dole, veruj mi na rec

Jao u mene ‘setup-a’… Radni sto, na njemu, Ps3 & X360 & Laptop, ispod PC. Do djavla zbrkano sve… Planiram uraditi nesto slicno ko @Vlada i ostali :slight_smile: Uskoro, nadam se…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Slikaću ponovo kada dođem kući, obećao sam Neši i mali opis pojačala.
Vlado jeste centralni zvučnik ali je teži od pojačala bojim se da ga neće staklena polica izdržati. Tacno tako NECU DA IGRAM COD HOCU DA BUDEM TAMO:-). Pojačalo je harman kardon avr 171
Mario biće i next gen. ali ne pre jeseni. Trenutno mi je motor za čamac prioritet

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk