Gde i kako igrate!

Nema veze , i meni je odvojen gips od zida toliko… Ne treba ti nikakav ram kada ides kroz zid.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uspeo sam preko nosaca skoro 15cm da spustim nize, razlika je neverovatna

Sent from my SM-C101 using Tapatalk 2

Ti bre i ne znas koliko ti tv ima dobru sliku dok ga ne spustis jos heheheh

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Sad mi tek jasno sto klinci sve stajali na krevet dok igrali igre :slight_smile:

Sent from my SM-C101 using Tapatalk 2

Kraljevski :smiley: ne ali stvarno bolje nabvavi neku komodu tu ispod i miran si, komoda treba da bude oko 50cm visine najvise od zemlje i tacke gde ce da stoji postolje tv-a… Ili kaci na zid tu nize, kao sto rekosmo u pravcu ociju da bude sredina ekrana, onda skontas da je TV babaroga :smiley:

Evo ga konacni dizajn kako ce biti kod mene, taman ce sve leci na svoje mesto kako treba, nema sta da pomeram, prakticno samo dopravim ove komode sa strane, izbacim druge stvari koje ne trebaju, onaj ormaric pomeram u cose, ubacujem trosed itd itd… Boze zdravlje na leto se bavim time…

Hvala daemonkiller-u na savetu da je bolje praviti vislje komode sa strane :wink:

Vidiš, deluje bolje i funkcionalnije :slight_smile: Sad deluje, barem po planu, jako dobro :slight_smile: Al nisam znao da imaš po dva PS3 i X360 :smiley:

@jahalang

Exactly :slight_smile: cisto provizorno da se vidi na sta lici kada tu nesto ima… Inace tu ce ici sada old gen, ps4 ce biti gde je sada ps3… Xone ce sacekati malo, mozda i malo vise :stuck_out_tongue:

@demon

Naravno da je funkcionalnije a i lepse :), imas pice da znas

Ja jedva cekam da vidim kako ce to izgledati uzivo heheh samo sto moram zesce da budem strpljiv do leta, jer dok ne resim drugu sobu ne mogu ovu ni da pocnem… Ali bitno je da sam zacrtao cilj, ceo upgrade maximalno moze da kosta 6000 din i to ako kupim celu tablu a siguran sam da necu, dakle oko 4000 ce biti sve sigurno, nije skupo a bombona ce biti…

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Samo toliko? Ako ne bude ništa od piraterije na PS4 i XO, makar možeš time da se baviš :smiley:

Pa cela tabla je 6000-6500 din sa secenjem, e sada kosta ABS kantovanje malo vise ali ne moze da kosta sve zajedno vise od 2000 pa da ga ono… Srafove imam, sarke za vratanca imam, rucke su 200 din komad ako ne i manje… Meni ovde ne odlazi materijal ni za pola table kada se uracuna kvadratura…

Pa sve ovo sada sto je na slici bez ovih novih dodataka je kostalo cca 9000 din ako se secam ako nije i 8600 tako nesto, sa sve propratnim materijalom i jos mi ostalo parce 1.5m x 1 m, iver srafovi komada milijardu i 4 sarke, dakle trebace mi eto jos 4 hehehe tako da eto…

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Evo spustio konacno tv gde odgovara i zanimao se malo jednim stalkom za xbox

sent from my Galaksy S4 Zoom using Tapatalk

Samo jako pazljivo sa tom policom, malkice je zakacis necim i ode xbox.

Odlican je stalak, nego cuvaj se zemljotresa…pu pupupupupupupuuuu daleko bilo.

Ubaci hdd od 60gb da ne citas igre sa dvd-a, spusti xbox na plocice sigurnije nego ova polica.

Poslato sa HAL9000 Terminal editor Tapatalk 2

Stabilan je stalak, koristim za privremeno umesto hdd-a dva flesa od 16gb, a klinci nisu vise toliko mali tako da za sada nemam problema

sent from my Galaksy S4 Zoom using Tapatalk

Evo i mog gaming prostora. Slikao sam sa tabletom, trenutno nemam nista bolje. Ovo na monitoru je cista reklama :smiley:


Dobar ti kalendar :tap: :slight_smile: imamo isti monitor cini mi se el to u2312hm ? i naravno SK je tu :slight_smile:

Uuu svidja mi se ovaj setup,ovaj tv je super,jel i xbox tu negde ? :slight_smile:

Hvala, hvala.
@jezd0
Da , da U2312 je monitor. Imam jos SK-ova u sobi, vise nego sto je na ovoj gomili.
@m4dog
Xbox je iznad kucista.

Pretpostavljam da imate i DVD izdanje “Kako osvojiti kup 2004 i 2014” :smiley: Pa da kolekcija bude u fulu :smiley: Sala mala.