Gde i kako igrate!

Slažem se Ninjom, možda deluje lepo da bude staklo, ali kao što reče, nije baš za održavanje najbolje, a i sad bi trebao možda malo da povedeš pažnju na te staklene stvari. A i nekako mi deluje bolje i prijatnije kada je veće.

Iza zida obavezno imitacija kamena, ili “švapska” cigla, a one gore kutijice zameni za jednom daskom colaricom, širine celog sistema sa jedno 4-5 ruku dvokomponentnog laka!

@Marko 96

tu gde su gamepadi nema izvlacenja te daske da bude veca, ne smem da zatvaram pojacalo jer se greje dosta, razmisljao sam o tome ali ne…

mozda bude fazon da sa jedne strane budu stare konzole sa druge nove, gamepadove mogu sve da izredjam tu gde vec jesu ili unutra ovih vitrina mesta ima svuda onda :slight_smile:

@demon

noted again :slight_smile: i meni nekako deluje lepse kada je vece, samo da izvedem posle lepo da pozicioniram zvucnike da ih ne zatvori ta vitrina mnogo, moracu da ih izbacim vise napred tj tik uz ivicu tih novih vitrinica

@ninja neeeee bre ne diram to :slight_smile:

krecice se u drugoj boji to da, ali nikakve exibicije :smiley:

@Marko 96

Google sketchup heheheh najprostiji za 3d da se ne majem sada sa necim vecim i tezim, imas ga na www.sketchup.com

Evo i ja da postavim svoj setup, kada ispremestam sve u dnevnoj za gaming :slight_smile: …ideja za gaming sobu me je oduvek privlacila, ali trenutno tesko da mogu i to da realizujem…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na koju visinu ti stoji tv ja nesto radio ali sam mnogo visoko postavio tv?

Sent from my SM-C101 using Tapatalk 2

Izmericu tacno da ti kazem… Ali iskreno u pocetku sam bio ubedjen da sam previsoko postavio, ali sada sam se vec navikao i okej mi je…

Edit: Donja ivica tv-a je na 92cm.
Sent from my iPhone using Tapatalk

Послато са sm-c101 користећи Тапаток 2

Hehe i ja mislim da si malo preterao :slight_smile: kao u kladzi :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dao si mi ideju, i ja cu vrv tako jednu fotelju i sto blize TV-u. :smiley:
Svidja mi se tvoj namestaj.

sredina TV-a treba da bude u sredini ociju dok ste u sedecem polozaju, sve ostalo gubi smisao, ovo sto postavljate ovoliko visoko necu nikada da razumem, em se gubi ugao gledanja em se krivi glava heheh

Jel ti ovo igras stojecki :smiley:

Nije zdravo kada je sredina ekran iznad visine ociju, u startu znaci dizanje glave, tj. vrat ce vam biti upregnut konstantno, plus oci cete vise da opteretite jer gledate prema gore, eto sami znate kako je u bioskopu, na sredini najbolje i ako je platno ogromno.

Pa dok ne resim problem lakse je stojecki :slight_smile:

Sent from my SM-C101 using Tapatalk 2

Zasto ga nisi resio u startu ;)… Meni je jedno vreme tv bio postavljen umesto monitora i kada sednem za stolom meni je on u sredini ociju, sednem pozadi na krevet gledam tv maltene tik iznad donje ivice, vrat se koci samo tako pogotovo ako se legne malo… Sada mi je taman u ravni sa ocima plus je ok kada se legne…

Inace gledao sam i gde je tv postavljen na 35 cm od zemlje, niska komoda kao, jos gore nego da je postavljen vislje

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Bez obzira na dijagonalu TV-a, visina police/vitrine bi trebala da bude u rasponu od 50-65cm. Pri kačenju na zid se gledaju neke druge stvari, no svodi se na to da treba voditi računa da centar TV-a bude u ravni sa očima dok sedite. Naravno, postoji tolerancija gore dole, ali svako veće odstupanje znači i promenu ugla vidljivosti.

Izgleda da si hteo da sakrijes one utičnice gore televizorom pa si zato stavio tak visoko…ako ti je onaj fleksibilan nosac i mozes da nakosis tv na dole onda nije lose al po meni najbolje da spustis jedno 15 do 20 cm…

Ma uticnice najmanji problem nego iza rigips table pravljen je drveni ram na koji sam kasnije srafio rigips a i nosac za tv, neznam koliko je sigurno da srafim nosac na rigips? A upravo toliko je i potrebno 15-20cm

Sent from my SM-C101 using Tapatalk 2

Nemoj ni slucajno na rigips tablu da srafis nosac. Jel imas normalan nosac na tv tj onaj da moze da se steluje visina mislim da na njemu mozes da napravis korekciju jedno 10 cm ?

Ili probusi skroz zid do druge strane kao ja… Ako imas mogucnosti… Meni je i sa druge strane gips pa je majstor lako napravio da se ne vide te dve matice.
Nema sigurnije od toga :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni je rigips tabla odvojena 10cm od zida, unutar nje je taj drveni ram a oko cele table je postavljeno crveno svetlo, postavicu kasnije jos neku sliku

Послато са SM-C101 користећи Тапаток 2