Gde cete kupovati igre za Kinect?

Kupio bi Kinect pa me interesuje gde bi mogle da se kupe kod nas igre za Kinect? Nov sam ovde pa me ovo interesuje i molio bih precizan odgovor. Hvala unapred.

Originali mogu se naruciti sa shopto.net (ne sad, jer trebaju nase banke uvesti 3d verifikaciju) a pirati mogu sa neta. Sumnjam da ces naci originale negde u Srbiji, po normalnoj ceni.

Igre za kinect nisu neka posebna kategorija igara i mogu se kupiti tamo gde i sve ostale originalne igre, u prodavnicama Games, Virtual Shop, Tehnomarket… Takodje mozes da narucis sa interneta kreditnom karticom, sto je daleko jeftinije.

Jer trebaju nase banke uvesti 3d verifikaciju.

Ja u mojoj banci imam 3d verifikaciju vec par meseci…i normalno kupujem na shopto…

Koja je tvoja banka?

Erste banka…
Za sada je to jedina banka koja ima 3D verifikaciju.

Erste?
pa kod njih već imam račun… videću da se sutra informišem šta,kako, kada… /još jedna prokleta kartica… grrr/

Ja cu ih skidati jer ce verovatno biti preskupe verovatno ko i svake druge po 5000,6000 hiljada ,a vec su se sve koje su izasle do sada pojavile na net-u jos samo da kupim kinect :smiley:

Znam lika koji je kupio preko shoptoa sa njom pre neki dan.
Ima i neka mogućnost izdavanja kartice odmah na ruke čim dođeš, ali nemaš ime i prezime na njoj. Ako uzmeš karticu i imaš u planu nešto da kupiš, javi da utvrdimo da li valja.

Cena Kinect igara je duplo manja nego obicne xbox igre, sto znaci kod nas 3000 din

Ja se nadao bas suprotno msm tim bolje sto nisam pogodio

Ja sam se nadao bas suprotno suprotno, ovako izgleda da su igre, a i Kinect, bezveze. Videcemo kad izadje neka prava.

Haha pa dobro ipak je to kao nesto nova kao wow pa sve sto je novo “revolucionarno” je skuplje tako da mi je to bilo logicno.

Pa brate i male igre za Wii su valjda iste cijene kao mainstream ozbiljne igre.

@Akiris, da li ima kod nas da se nadju igre za 3.000? Kinect Sports i ostale?

Jer sam upravo zvao Game-S koji nemaju ni jednu igru, a zvao sam i neki PlanetShop u NS-u koji su rekli da imaju 3 igre i to : JoyRide, Kinectimals i Kinect Sports i cena je 7.400 dinara po igri… :headbang: :devil

Evo nekih akcija na Shopto,ima dosta toga,ovo su samo neke vezane za kinect

Kinect Game Party in Motion = 24.50€

**Kinect The Biggest Loser Ultimate Workout **= 26.99€

Kinect Motion Sports = 30.75€

Kinect Your Shape Fitness Evolved = 30.75€

**Kinectimals **= 40.50€

Ura the biggest looser! To bi moju komsinicu zanimalo, i moju majku, jer gledaju taj show :slight_smile: Srecom, ne znaju sta je Kinect.

Da, i meni je sada ova tema interesantna. Stigao K neki dan :slight_smile:

ima povoljnih momenata ovde Buy Video Games for Consoles and PC - From Japan, Korea and other Regions - Play-Asia.com

a i Buy DVDs, Music CDs, Books, Video Games and Memory at discounted prices ima zanimljivu ponudu i rade sa našim karticama (barem sa Intesa karticom)

Ne može, za sada jedinu tu mogućnost ima Erste banka.
Odeš samo u neku od Erste filijala, tražiš Visa Poklon Karticu, i za 5 minuta ti je daju.

U Raiffeisen ne može zato što nema to Verified by Visa, a to jedino nudi Erste.
Samo idi u Erste i traži Poklon Karticu. Daju ti neki papir da popuniš, ti popuniš daš tamo šalterki, ona iskuca i da ti karticu.