Gaming ispovedaonica - raise the flame shield and let's get this party started!

Evo pesma za temu http://m.youtube.com/watch?v=Jx__vtgiW1Q

Half-life, Fallout, Metal Gear Solid, Witcher, Skyrim, LoL, Dota, WoW, Deus Ex. Vjerujem da je ovo dovoljno da dobijem lifetime ban na svakom gaming forumu. :smiley:

Half-Life : Davno odigrao, sjećam se da nisam bio pretjerano oduševljen sa igrom. Možda joj opet dam šansu, pa na kraju krajeva i promjenim mišljenje. Za sada, igra me ni malo ne privlači.

Fallout : Nisam igrao ni jedan dio. Ni u jednom trenutku kada sam gledao ili čitao o igri nisam pomislio: e ovo moram odigrati.

Metal Gear Solid: Isto kao za Fallout

Witcher: Igrao 2. dio, proveo u igri nekih 2h. Ne volim RPG igre sa zmajevima i sl. stvarima, ista stvar se odnosi i na Skyrim i druge igre ove tematike.

lol, dota - Probao i brzo odustao. Ovakve igre nisu za mene. Jedu vrijeme.

Ima još nekih igri za ove liste, ali ih se ne mogu sjetiti.

There’s a special place in hell za sve vas što ne volite (tj ne razumete!!!) MGS serijal.

Crna hronika…

Ja za MGS pricam od kako sam dosao na forum, cak je bila samo playstation eksluziva kada sam je igrao i uzivao, nazalost poslednji deo jos nisam odigrao. Sto se tice nekih komentara ukusi su razliciti pogotovu poznajem primere ljudi koji samo igraju fifu ili pes a i oni drugi koji igraju samo voznje, tako da svako ima pravo na svoj izbor.

E da nikada nisam igrao WOW :smiley: To nikako nisam mogao da igram. Shvatio sam da ako krenem da ce biti da nemam zivot. A nikada mi se nesto nije ni svidjalo kako izgleda. Svi su nekako mali i zdepasti :smiley: :smiley:

+1 za sve ovo i dodao bih jos: mass effect,starcraft,halo,resident evil,minecraft,doom(stim da cu novi probati jer me zanima kakav je),dark souls,bioshock,bukvalno sve zelde nezelde - mario,pokemon i na taj fazon sto ima veze sa crtacima i bilo kakve veze s japancima znaci nebitno dal je jezik - jedan lik ili neka animacija il nesto na taj fazon sve mi je to automatically turn off,dragon age,dishonored,sims,dead space,borderlands,wot… ima ih jos sigurno al nmg svega da se setim :slight_smile:

Odlazim sa teme i ne vracam se :smiley: i izvinjavam se sto ste ovo morali da procitate :smiley:

Ok, sledeći koji meni prigovori za ono što sam pisao, ima da ga uputim na jezdu :smiley: ****te, šta si onda igrao? COD? Oh wait… :smiley:

^ Sve ostalo sto nema nikakve veze sa gore navedenim igrama :slight_smile:

Inace slazemo se oko tlou samo ja nisam prekinuo s igranjem kao ti vec sam je zavrsio i igra je super al ne shvatam cemu toliki hype oko nje.Ja je npr nikad ne mogu svrstati u kategoriju sa uncharted-om npr :slight_smile:

Hahah +1 jezd0 brate po gaming greijehovima. Jedino što bi ja izbacio Mass Effect i Halo. Ali prvi put kada sam odigrao i jedno i drugo imao sam isto mišljenje. Ali čim sam počeo čitati i upoznavati jedan i drugi univerzum, drugo igranje je sve promjenilo i sada su mi to jedne od najboljih igri.


Ja sam mislio da ćeš podeliti pesmu od Bajage … verujem, ne verujem … :lol:

Ako već pišemo manje više o svemu, mogu da dodam da ne podnosim ĐB. Na njegovu žalost priličan broj novosađana deli moje mišljenje.

confessionbear.jpg

To nisu Novodsađani, to su dođoši [emoji6]

Ima tu itekako istine, al’ veća je ironija što maltene 50000 (možda ni toliko) ljudi koji ga vole, su oni pravi stari novosađani (poreklom) dok ostalih 300000 su dođoši (možda ne prvo, al’ bar drugo treće koleno) :slight_smile:

Ko je Đ.B?

Balašević.

Đ.B. je veliki umetnik.Ja licno ga ne volim.Šta ću kad sam dođoš :wink: Ali poštujem njegov rad. Na trenutnoj kulturnoj sceni malo je ljudi kao on. Pogotovo među mlađim generacijama gde vladaju Starlete i ostale zvezdice od po 100 €/h

Obozavam njegove tekstove. Volim brdo njegovih pesama. Ali kada bih napisao sta bih sa njim uradio odmah bi me banovali! :smiley:
Gnjida, smrad, olos, djubre… Prvo nije izlazio crvenima Tile i ekipa iz dupeta. Onda je poceo da peva drugu pesmu posle, pa onda je pretera sa antisrpskim stavovima. Da je u nekoj drugoj zemlji ne bi se dobro ni proveo ali…
Bilo kako bilo tekstovi su mu prelepi. Svaki me potera da razmislim i da se zamislim. A cera mu je bila ribetina zlooo :smiley:

Vidim da nisam dobro shvaćen, dođoš kod mene nije vezan za geografsko poreklo