Gamescom 2014

To svakako a jos da u nekim regionima kao sto je Svedska nema XO za prodaju tj bio je u jednoj radnji ali zvanicno nije a PS4 jeste tako da ta razlika je ocigledno jer XO u nekim regionima jos uvek nije zvanicno publikovan.

Cek tu cenu od 350$ pa to ce da bude tako dobar marketinski potez da ce neki da placu, Prvi potezi su bili pogresni ali MS ne odustaje sigurno,

kod nas nije nikad zvanicno niti jedna stigla pa se ljudi snalaze, mislis oni gore u SWE mutavi? A opet svuda vlada PS4… svaki dalji komentar je suvisan. Plus sto je na zapadu internet kupovina razvijenija 10000x vise nego kod nas, ko god je hteo da kupi nesto amazon i okolnih zemalja uvek salje, nema carine, sve je blizu… znaci ne pije vodu to da nije zvanicno tamo dosao…

primer 2

Iphone takodje nemas zvanicno kod nas (MTS ne racunam jos nisu ni poceli valjda), pa opet ga ima na svakom cosku… i svako zna za njega

Da, i dalje stoji to da se XO i dalje prodaje u samo 13 zemalja zvanicno, a PS4 u nekih 70 i kusur valjda. Istina je i ovo sto kaze jahalang, ali vrv isto kao sto moze kod nas - po vecoj ceni od zvanicne, a to ljudi ne zele.

Skandiniavija ti je malo trziste opste poznato sa velikim standardom- najvvecim ???

no comments

Quantum Break ce da “ukrade” ceo show. :slight_smile: Sve ostalo ce, manje vise, da bude vec vidjeno. Eventualno jos onaj Assassin’s Creed Rogue, al nekako me smara to stancovanje igara, sada su od jedne godisnje presli na dve igre godisnje.

Uncharted 4,MGS V,BloodBorne,a i onaj Teaser koji pokazuju isto ce vjerojatno biti nesto u sto ce uloziti mnogo truda,pa makar i to bio until dawn(koji bi mogao biti dobar,jer sam vidio tko radi na igri,a pogotovo koga su unajmili za pricu tj dvojcu).EEEE pa nejde to tako ima i sony pokojeg asa u rukavu cuj pokojeg:D.
BTW Ono sto mene zanima je hoce li Nintendo imati išto na gamescomu.

Ma znam za sve to, al opet smo to videli i na E3. E da, ima onaj novi IP od Bioware-a.

Nintendo verovatno neće imati ništa osim par demoa. Imali su Direct pre neki dan posvećen Hyrule Warriors jer on ubrzo izlazi. Možda imaju nešto na TGS, ali ovde nikad nisu ništa posebno radili.

Steta velika za njih sto ne izlaze na pozornice i ne pristupaju velikim game eventima.Cuo sam i da im ime WiiU zadaje mnogo problema i da su dosta u minusu s njom

Boli ih patka, deru sa 3DS.

Nikad nisam bio zaludenik Nintenda, ali uzeo bih 3DS prije Vite u svakom trenutku… Ono sto njih drzi jesu igre. Valjda bi tako i trebalo da bude…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ja imam 3DS i sasvim sam zadovoljan. Ima dosta zanimljivih igara stvarno.

Eee, nemaš pojma očigledno. Oni jesu bili u minusu sa Wii U, ali su u sve manjem, jer su najavili dosta igara. Ako su oni u krizi, u čemu je onda MS? Kada se Wii U bolje prodaje od XO? A kako se bude bližio kraj godine i izađu Hyrule Warriors i Smash Bros, prodavaće sve više, i u 2015-oj imaju solidne igre najavljene. Njima i ne treba da Wii U bude neki preterani uspeh jer deru sa 3DS.

A što se tiče prezentacija, neka oni prave isto kao za E3 i ne treba uopšte da imaju velike prezentacije kao Sony i MS, jer su bolji posao odradili od oboje, prikazali su dosta igara, za****vali su se i videlo se da je sve opuštenije nego kod MS i Sony, gde su oni govornici delovali kao da su se usrali od straha. Ona borba Reggie-a i Iwate je bila urnebesna i ko ju je smislio zaslužuje medalju.

A i znaš da neće biti sranja kao sa Ryse ili Dead Rising, pa da se te igre pojave na PC.

Jel sam ja jedini uzbudjen sto ce medju ucesnicima da bude [SIZE=5]Valve[/SIZE]? Ako neko nije primetio, nije ih (ponovo) bilo na E3. :slight_smile:

Nisam znao da će i oni biti tamo. Meh, ne zanimaju me oni toliko koliko Big Three, samo, ovde će biti samo Big Two.

Ne ne ja sam to nedavno citao prije dva-tri dana.Pusti ti to sto su oni bili “opusteni”

Pa kako te ne zanima [SIZE=5]Valve[/SIZE], kako IKOGA moze da ne zanima Valve? :lol: Gaben bogotac! O

Na prethodnoj strani ili onoj pre nje ti je navedeno koliko je Wii U prodato. Oni jesu zasrali stvar na par polja sa Wii U, prvo sa imenom, jer su mnogi mislili da je to dodatak za Wii, pa kasno su počele igre da stižu, velika cena, itd. Oni su ciljali na 9 miliona, a sad ciljaju na valjda 5 miliona, i imaju šanse da to prešišaju. Ne može svake generacije da se ima Wii ili PS2. Ali zato ih 3DS vadi. Mada, i Wii U kreće polako da se prodaje.

A ovo za opušteno, to se odnosilo na prezentacije, i oni jesu bili takvi tokom prezentacije i obično su takvi na Directima. Neka se oni drže Directa, ne trebaju im takva cimanja kao MS i Sony, i to se većina ljudi na internetu slaže. Nintendo je digao ruke od te ozbiljne trke u polju Home Consoles, ali zato deru u Handheldu.

Delom i zbog tog fanatizma. Ali uglavnom jer me od Valvea interesuje samo Portal i to je to. Ni Half-Life, ni CS, DOTA ili bilo šta drugo me ne interesuje od njih.

Od Valve-a očekujem samo jedno, Gordon Freemana!!! Za ostale naslove me apsolutno zabole…

BLASPHEMY! :open_mouth: :lol: Izvinjavam se zbog caps locka. :smiley:

Tako jeeeeee! :smiley: