Games for Windows igre na ilegalnim operativnim sistemima?

Pozdrav ljudi,

Imam Xbox i pretplatu na Live (znaci nista nije modifikovano) i nepotrebno je reci da uzivam igrajuci igre na Xbox-u. Hteo bih da igram Games for Windows igre sa svojim gametagom na Xbox-u ali se bojim da me ne banuju zato sto, kao i vecina nas, nemam legalnu kopiju Windowsa. Vidim da ljudi po forumima pitaju da li ce biti banovani ako igraju piratske igre preko Games for Windows, i to je sasvim razumljivo da hoce. Ja bih kupovao originalne Games for Windows igre (posto uopste nisu skupe, recimo Prototype je 600 dinara) na mom ne-toliko-originalnom Windows 7. Aj molim vas da mi pomognete, koliko je ovo riskantno, jel ima neko da radi ovo i da moze bez problema da igra online. Meni najvise treba zbog Achievementa.

Hvala unapred

Mislim da bi trebalo da radi, ne znam ko je banovan i kako, live za win ima kod i time imas potvrdu da imas legalnu igru, sto se tice OS ne znam da li proveravaju ali mislim da ne. Ovde na forumu imaju ljudi igraju originale ali na kakvom win to ce oni da ti potvrde.

Sent from my IRC using Twitter

Pa neka se javi neko ko igra neku Games for Windows igricu online da mi opise iskustvo?

Ja igram na piratskoj sedmici original GTA IV i jos neke igre, sve je u redu, nikakvih problema nikad nije bilo.

Slobodno igraj, banovi su vezani za konzole, a ne gamertagove, obzirom da igras sa kompa, ne mogu da ti banuju racunar:) jel tako?

Prema tome, peglaj i uzivaj.

Hvala na porukama. Sve je to lepo sto kazete da ne mogu da mi banuju racunar. Ali da li neko koristi isti gametag i za GFWL i XBOX. Mislim opet, mogu oni da vide, “Ovaj iako ima nemodovanu konzolu ima modovan racunar, ajmo mi lepo njemu da banujemo account”. Toga se ja bojim ljudi. :slight_smile:

Kad ti banuju konzolu, barem je bilo tako pre, ne banuju ti profil. Slobodno koristi isti nalog za Xbox Live i GFWL jer ja imam otprilike 3-4 igre za Windows i nikad nisam imao problema. Za igranje online ti na kompu ne treba nikakva pretplata jer je ceo servis besplatan, za razliku od XBL.

Druze ja ti sad objasnjavam da to nije CIA, niko nece praviti presumtion-se o tome da li ovo ili ono, zna se kada se dobija ban, ako ovo igras kako si rekao ne mogu da ti banuju konzolu 101%. I po 595954x NE BANUJE SE GAMERTAG nego konzola, oduvek je tako bilo i bice, prema tome acc ili GAMERTAG je uvek i 101% siguran.

Gamertagove banuju samo ako si cheatovao u igrama, hakovao gamerscore i tako te stvari… Uzivaj i igraj.

Ok, hvala puno svima. Evo kupio sam Prototype za GFWL koji sam pomenuo gore. Sad cu da ga isprobam, pa cu vam javiti za par dana kako stvari stoje.

Hvala jos jednom svima :slight_smile:

Ako se sa ilegalnom kopijom ulogujes na njihov sajt, i ako imas piratsku verziju windowsa mogu te detektovati i banovati, ali, postoji programcic mali par MB koji ti aktivira windows i stavi neki product ID i njima izgleda kao original i onda te nemogu banovati (nemaju dokaz). Uglavnom sve kopije windowsa imaju isti product ID, to sam primetio reinstalirajuci windows nekoliko puta a skinuo sam vise operativnih sistema dok nisam naisao na jedan takav :slight_smile: Upitanju je Windows 7

Pa, sta sada, da ne idem online sa prototype-om? Da kupim originalan Windows 7???

Brate, niko ne proverava da li ti je windows legalan ili ne. Opusti se, igraj i uzivaj. :wink:

Druže, pomogli smo ti koliko smo mogli i znali, ne možemo gledati u karte još dal će da te banuju zbog ovog ili onog. Svi su rekli što su imali, tako da tema može pod LOCK.

Programčić koji ti aktivira Windows se zove “Windows Loader” ja ga koristim kod sebe, i windows mi radi u fullu. Ako ti to nešto znači.