Forza Motorsport 6: Launch Trailer

https://youtu.be/0CXqEHMgiFg

Da li je neko probao demo?

Ako nista drugo barem u ovom traileru nema onog kreativnog direktora kao u trejleru za kisu, gde prica tonom kao da su pola gladne afrike nahranili a ne napravili wet surface.

Ja sam malopre odigrao 3 trke, i meni je ovo najbolja voznja koju sam do sada igrao definitivno…
Gameplay je jako slican petici, uz male izmene. Svidja mi se sto su popravili tj. olaksali povratak kada ispadnes van staze, kada odes na travu npr. to mi se mnogo svidja posebno u mp-u. Takodje zvukovi su jos bolje nego pre uz jos bolju grafiku, vise kola i vise staza u odnosu na peticu. I da, ono sto je meni jako bitno u trkackim igrama, naracija je nikad bolja bar za ovih pola sata sto sam igrao.
Uvodni cinematic je takodje sjajan, ko nema priliku da odigra a voli trke nek pogleda :

na kraju klipa fali deo gde kaze, that we will forever, nesto u tom fazonu zaboravih sta tacno :slight_smile:

samo reci hvale!!

Znam da je petica imala problema sa anti-aliasingom, pogotovo se to vidjelo na automobilima. Da li u šestici ima nekog napretka oko toga?

nisam na to obracao paznju, grafika se vidi da je mnogo bolja ali za AA nisam siguran. U petici sam primecivao istrzane ivice automobila, ali ovde nisam, verovatno ima toga i ovde samo nisam mogao za par trka da primetim, videcu sutra kako je, obraticu paznju na to…

edit: a i pogresnog coveka pitas za tako nesto, ja da obracam paznju na to, sigurno ne bi na xbox one igrao :smiley:

Realno, kakav sam vozac u igrama, najbitnija mi je kakva je voznja pored staze.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Ma ako nije upečatljivo, dovoljno je dobro. :slight_smile: Ne smeta mi lošija grafika i slične stvari, nemam problema oko toga, ali sam relativno osjetljiv na AA :smiley:

I ja sam sinoc obrnuo malo demo. Nista manje niti vise od ocekivanog, odlicno sve to izgleda. Voznja veoma slicna petici, samo sto ce sada biti svega mnogo vise. Okolina staza tj.same staze mnogo bolje izgledaju, pogotovu drvece, koje je u proslog igri izgledalo lose. Vidi se da su na engine mnogo uticali tweakovi za FH2.

Kada sam u ukljicio prvu trku na stazi u Riju, cinilo mi se da je basic kamera iza automobila mnogo podignuta i tako automobil ne dolazi do izrazaja, mada vec na sledecoj pravoj stazi to nije izgledalo tako. Svakao uvek preferiram repliku praave staze, nego bilo kakve fiktivne staze.

Dobrodosao je i onaj dodatak modova, koji mu mu dodju kao perk kartice…povecanje xp-a, unapredjenje grid pozicije i slicno.

Ovo mu dodje ta prava next gen forza koju su svi cekali, iako je petica fenomenalna igra, veliki problem je bio nedostatak staza.

edit: e da, AA je manje vidljiv nego u petici, vide se sitni jaggies na automobilu na intru trke, ali kada krene voznja to je sve nepostojece ili neprimetno

Evo kako to izgleda. :slight_smile:

Ja sam stavio da se skida, valjda cu imati vremena veceras da probam :smiley:

Evo ga review :slight_smile:

Po meni je zasluzila ocenu 9, nikakvu 8-micu, ma da se od nikada nisam slagao sa GS ocenjivanjem.