Forza Motorsport 4

ajmo picke stigo Zdravko Colic :wink:

osvanuo je prvi trailer za Forzu 4, igra je najavljena za sledecu jesen i kao sto vidimo sa trailera bice dosta novih stazi, bice i relija, vremennskih uslova, varijacije dana i noci…i jos mnogo toga

Forza Motorsport 4 Video Game, VGA 10: Exclusive Debut Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Auuu ko ce da ceka godinu dana…Ja se samo nadam da nece uprostiti neke stvari iz FM3,i ocekujem najbolju simulaciju voznje do sada(ili tada :slight_smile: ).

Ne verujem da ce uproscavati bilo sta, FM3 moze da bude prilicno uproscena ako to zelis. Imaju engine iz 3-ke koji gura 60fps, voznja je odlicna, imaju 15000000 modela kola koje ne moraju opet da rade tako da im za nastavak ostaje samo da dodaju jos vise svega. Samo jos da ubace Kinect podrsku i zavrsili su posao :smiley:

i packshot

Packshot je bas smekerica :slight_smile:
Nece Forza 4 imati podrsku za kinect… Izacice Forza Motosport Kinect…

Proverena informacija?Ako jeste-extra!

Pazi,negde kazu da ce biti odvojeno,negde da je to ustvari jedna igra,ali da ces moci da igras sa i bez kinect-a… Nemam pojma… Jedni kazu da ce biti FM kinect i FM4 odvojeno,a neki kazu ne… We will just have to wait and see :slight_smile:
List of Kinect games - Wikipedia, the free encyclopedia

Kako sam ja skapirao, FM4 ce samo imati podrsku za kinect ali ga nikako nece zahtevati. Cini mi se da je za ms neisplativo da dele igru na “core” i kinect verziju jer tako cepaju i ciljne grupe koje bi kupile igru. Ali, meni je mnogo bitnije da ce biti ubacena Top Gear staza. Mada bi bilo zanimljivo ako bi umogucili head tracking pomocu kinect-a

Top Gear staza jos nije potvrdjena,ali ce se verovatno naci u igri.Na njihovom sajtu su rekli da nece biti posebne verzije za Kinect,vec je to samo opcija u kontrolama(uz naravno neke posebne modove za Kinect).

Na ovom sajtu pise da ce Forza 4 imati podrsku za Kinect i dzojpad odjednom

Kinect confirmed for Forza Motorsport 4 | Latest Xbox Kinect News | Kinect Games | Previews | Gameplay Videos

Ne bas, pise da ces moci da koristis i gamepad i kinect ali jos nije potvrdjeno da li ce moci da se koriste istovremeno.

Vidim na kraju trailer-a stoji TOP GEAR možda bude i neka varijanta sa Jeremy Clarksonom, tipa koliko puta treba udariti Toyotu HILUX a da se ne raspadne ili ko će pre do Monte Carla on brzim vozom ili ja Astonom, ali to su samo moje puste želje:)

Daj Boze da samo ostanu tvoje puste zelje :smiley:

Onda bi igra postala Top Gear Motorsport 4…Neka hvala,ako oni hoce nek prave svoju igru,u Forzu nek ubace njihovu stazu i eventualno jos po nesto i to je to.

Koliko sam shvatio, Kinect je opciona stvar i uglavnom se svodi na “napredno” razgledanje automobila, kao ono sedneš u njega i gledaš šta tu sve ima, ili se šetkaš okolo.

Uhhh sto bi to bilo gotivno,bas bi razbilo linearnost… :smiley:

Ja bas i ne mislim da ce se Kinect samo za to koristiti,moje misljenje da ce dzojped sluziti za menjanje brzina a da ce se voziti tako sto ce se dzojped okretati kao volan… Inace sto bi radili demo za Forzu i Kinect ako ga nece koristiti u voznji?!

Koristice se u voznji(prikazano je na E3),ali posto je tako dosta teze da se vozi bice posebnih trka i modova(na E3 je prikazano ono kad imas jak auto i trebas za odredjeno vreme da preteknes sto vise slabijih automobila koji idu u koloni).

da ali onde se ne vidi da covek uopste koci ili daje gas,sto je bas ogranicavajuce… :frowning: no videcemo kakav ce biti konacan rezultat,i kako ce se KINECT pokazati u hardcore igrama…

Koliko sam cuo kad koristis kinect ti samo okreces volan,a on sam koci i dodaje gas,sto je po meni jako glupo!

to je do sada vidjeno,mada preko updata treba da se kinect rezolucija poveca sa 320x240 na 640x420 tako da ce prepoznavati prste i mozda ce moci nesto da urade po pitanju komplikovanije komande koje ce kinect prepoznavati…