Forza Motorsport 3 Early = Banhammer

Microsoft Unleashes The Banhammer on Forza 3 Pirates

Microsoft recently started a campaign to rid Xbox Live of modded Xbox 360’s. Stephen Toulose, director of Policy and Enforcement on Xbox Live, began the banhammer with a warcry via twitter.

Like a SWAT team Stephen and his crew kicked pirates off Xbox Live. We’ve gotten several tips from anonymous modders that have gotten several different messages after banning. Some are getting messages via Xbox Live saying they’re banned for 24 hours and some for a couple of days.

These users are later greeted with an email stating other wise

Dakle,dalje ruke od Forze 3 ako hocete da igrate na Live-u.

Hahaha, gluposti… Hack The Planet…

Ako neko hoce da igramo Forzu nek se havi pa da cepamo. Ustrebao sam se sad malo, a dosadno mi da igram sam :wink:

nije to Banhammer uopšte. dan ili dva bana nema veze sa perma banom koji se dobija ako image nije provučen kroz abgx.

Ček, ček…jel’ treba da čekamo 23 pa da je pustimo kroz abgx, ili…?

Aj’d da ne pravim novu temu,evo nesto malo sa CS nationa:

Microsoft hates pirates with a passion. Their hate runs so deep that they are actively permabanning any pirates they see playing copies of Borderlands and Forza 3 already.
You know, when you play a pre-release title on LIVE when I know you shouldn’t have it, it’s not hard for me to figure out.

Don’t worry folks, anyone who bought a copy early is ok. In general, if you got a receipt, play away. These are illegit copies we’re hitting
This is by way of Stephen Toulouse’s Twitter page. Toulouse is the Director of Policy and Enforcement for Xbox Live, so you know he means business.

Once again, this is only for illegitimate copies of the game that are being played. Those who legally purchased the games have nothing to worry about.

Abgx nema veze sa tim da li cete biti banovani ili ne.
Na abgx njihovi saradnici koji iznajme/kupe igru okace “info” svoga ripa diska kada se igra pojavi, a vecina prihvata da je to sigurno i brani od bana…nista vas ne brani od bana, moze vam samo pruziti neki nivo sigurnosti ali necete biti imuni na ban.

Kada se igre docepa neko u vreme kada to ne bi trebao (kada igra jos nije izasla) onda si svakako meta ako odes online jer se vidi da igras nesto sto nije izaslo, a pogotovo 10 dana ranije…ne zato sto o-sveti-abgx nije uradio “verifikaciju” vec zato sto je igrate rano.
Sto se same kopije tice, mozete verovati abgxu ili sceni koja vam nabavlja igre, a manje p2p kopijama jer prvo dvoje imaju vecu reputaciju nego da je tu neki Mac ili neki ninja okacio igru.
P2P kopiju svakako proterati kroz abgx ali je smesno provlaciti scene release, on se nuka u kratkom roku ako mu nesto istinski fali (cak i zbog nama nebitnih gluposti ako ne zadovoljava dogovorenu velicinu arhiva).

Stvarno me ne interesuje da li cete vi misliti da vas abgx spasava bana…ranog bana svakako “spasava” posto ni ne nabvljaju igru pre nego sto se pojavi u radnjama ali nema puno smisla onda reci “znaci moram cekati da prodje abgx i necu biti banovan?” jer onda svakako necete dobiti ban za pre-release play koji se trenutno desava vec potencijalno za losu kopiju za sta moze biti kriv i scene release i abgx podjednako (kao sto su oboje i imali takve primere)

Inace konzola ne pamti vreme, tako da kad izvucete iz struje ne racuna vreme i resetuje se pa ako ste dovoljno strpljivi i ne idete uopste na live sa konzolom dok se igra koja se nije pojavila pojavi, tesko da se moze dokazati kad ste igrali igru :stuck_out_tongue:
edit: ne ciljam nikog, samo se vrte pitanja koja se stvarno ne bi morala pitati no bolje da se ne mesam i cutim ubuduce.

Eto ti ga sad, e baš se nismo razumeli! Shvatam logiku kojom idu stvari, ja nikada ne igram igre pre zvaničnog izlaska, nego moje pitanje je bilo da li će abgx od 23. oktobra imati mogućnost odrađivanja auto-fixa, jer, Bože moj, tada izlazi igra!

Ja mislim da da.

Ja uvek igram pre izlaska i redovno se molim uz pesmu “Cant Touch This” :D:D:D

Haha a ja imam snimak gde densujem uz tu pesmu.Tada sam bio dete imao svega nekoliko godina.Ako nekad provalim kako da isecem dvd file stavicu se na you tube.:smiley:

Aj molim te to moramo videti… :smiley:

LoL, slazem se… Post na youtube i instant smo multimilioneri :smiley:

“Nas” PAL release od allstarsa je retail.
Za UK se isporucivala igra danas/juce jer sutra postoji mogucnost da ce strajkovati posta (lol) pa su ljudi vec dobili igru.
Na x-scene je jedan lik dobio i uradio svoj rip. Poklapa se sa allstarsom (u meri u kojoj je moguce).

… drugi disk je isto ok

Jel ovo znaci da ukoliko ove iso fajlove koje vec imamo proturimo kroz abgx narezemo da disk i online igranje moze da pocne?

Da covece, tako da bolje bi vam bilo da skidate ako vec niste :smiley:

NTSC rip je po nekim izvorima stigao iz Game informera mada ne mogu da potvrdim. Pal rip je od allstars-a tako da je dobar a i original je leakovana igra iz radnje. AllStars team potvrdio…

Samo je pitanje vremena kad ce ti i vi preci na dark side i verovati dobrim timovima koji izbacuju igre pre izlaska :smiley:

Ja na drugom nalogu otkljucao 200 achivemenata i odvozao xxx trka ali taj nalog brisem i sutra krecem sa pravim igranjem na mom oficijelnom nalogu.:smiley:

Ohoooo, napokon da imam skim da igram :D:D

Hah,sad kad gledam ovu temu,secam se kad nikog nije bilo briga toliko za ban.
Sad Fatal najverovatnije guta svoje reci. :smiley:

Izvinite za bump.

e ljudi, ja imam neku forzu 3 gajbi… jel to full verzija ili sta??? posto iz price kapiram da je forza tek sad izasla???