Forza Horizon 4 pre-load

Uf, nemam vremena sada da igram zbog proklete Fife i obaveza, ali grafika je ludnica. Malo me jos nervira jer ne igram u 60fps-a na X-u, i istice pass uskoro. :confused:

No to sve nije problem same igre. Jel neko proverio za Ultimate ediciju u passu, da skidam ponovo, jel mi uopste treba?

Ja igram na high graphics, jer bukvalno nema potrebe za 60 fps-a. Odlično radi.

2 Likes

Ne moze Ultimate da se skine. Samo normaln je free na pass-u.

1 Like

Au majku ti kako se meni ovo igra. Xbox nemam, a PC ne moz da tera :frowning:

1 Like

Ah, uvek ti ostaje crackovani Guacamele 2, da utopis tugu dok ne izadje RDR2. :smiley:

Kada sam ja sinoć rekao da je igra 10 od 10, koji nikada nisam bio ljubitelj vožnji, onda ti je sve jasno :joy:

2 Likes

Mislim da mu ta informacija ne pomaze. :smiley:

Igram ga na PS4, pc ne palim, ali bukvalno otkako sam uzeo onaj box tv. Ovako na poslu i to je to. :smiley:

Zbog ove igre se kupuje xbox one x

Vreme je bilo posle 4. godine da se promeni konzola…

Ma postao si fan forze samo nećeš da priznaš :sunglasses:

Ja sam već dao ocenu 10 od 10… Ne znam šta treba više od mene? A stigao mi Shadow of Tomb Raider :smiley: Tako da sada ne znam šta pre da igram…

1 Like

Prelepa igra ali pre svega zabavna. Zategnuto, ispolirano i puno detalja. I to samo za dve godine od prethodne igre. :heart:

3 Likes

Mnogo dobro radi. Sada samo mogu da mislim kako će Girsi 5 da izgledaju :smiley:

2 Likes

Ja igrao demo nekih 5x :smile: Naucio sam ga napamet. :joy: Stvarno je brutalna igra jos od prvog dela koji mi je i dan danas izgleda fenomenalno.

3 Likes

1 Like

Super je kako igra polako uvodi open world a onda kako se napreduje, nove misije i izazovi samo pljušte na sve strane. Kad god sam na nekom eventu, najviše muke mi zadaje @jahalang0112 driveatar, uvek tu negde oko 7. mesta.

I lepe vesti

2 Likes

Ja reko da ti on licno zadaje probleme, posto znam da ne zna da vozi :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

trolololololo :smiley:

1 Like

Meni nešto sinoć nije radila aukciona kuća.Odvozao par trka ali nisam ulazio u forza karavan.Moram produžiti gamepass jer neću stići 5% igre da pređem u ovom mjesecu koliko ima sadržaja

E ljudi napravio sam Klub XBR Racer i pozvao uglavnom sve sa foruma da igramo malo zajedno. Ukoliko vidite da igram Forzu a niste u timu ili zelite. Samo se javite i upadajte. Svi su dobrodosli skill nije bitan :wink: samo gas i guranje u krivini odlucuje pobednika. U onim Free roam Rush trkama voznja po putu nije pozeljna :slight_smile:

3 Likes