Forza Horizon 2 Launch Trailer

https://youtu.be/8l_lclrnWTI

Jako lepo.

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu… :smiley: Hype, hype, HYPE… :smiley:

Svaka im cast za odabir pesme cool trailer :slight_smile:

Not bad :slight_smile:

ekstra,samo vecina nas koji ce ovo cudo igrati na x360 nece videti ni 30% ovoga ali uzivacemo u svakom slucaju :slight_smile:

Aooo kako dobro izgleda, kako mi se igra sada :slight_smile:

PRELEPO… :smiley: Svidja mi se sto su sve skoro zadrzali iz prvog dela, a o muzici i da ne pricham koliko je dobra… Pola pesama znam :smiley: Voznje bez dobre muzike me brzo smore… :slight_smile: Bice extra, samo, zar nije trebalo ovog puta da bude 5 stanica sa muzikom? Ps, ovaj lik pojma nema da vozi… :slight_smile:

Stanica ima 8, tako su najavili, a ovdje nemam pojma zasto su samo 3. Vjerovatno zato sto je demo u pitanju :smiley:

Ta festival atmosfera je ono sto cini ovu igru posebnom, i po tom pitanju niko ne moze ni da im “prismrdi”.

Upravo to :smiley: Hvala bogu, takve festivale bas i volim pa neka prsti… :smiley: I meni je cudno za tri stanice, ali moguce zato sto je demo. Bar sto se muzike tice da ne osakate x360 verziju. :smiley:

Gledam ovaj video prije i sve se cimam, “jao ovo nece imati na 360”, “jao ni ovog nece biti sigurno”, padne kisa a kazem sebi ne obracaj paznju na nju, neces je gledat’ :smiley: Ne znam, treba sacekati jos nekoliko dana, tacnije ja cu morati jos oko 25-30 sigurno, jer sam narucio fizicku kopiju :smiley: Mora biti dobro, prosto mora

Biće ovo sigurno odlična igra, međutim mislim da nije loše vozio igrač koji je radio ovaj Gameplay, već je put po livadama dosta nejasan, i po meni nepotreban segment igre.

Xbox One verzija je nenormalno dobra. :slight_smile: Zanima me najvise x360 verzija jer nikav trailer i sl za tu verziju. Ali sacekacemo jos malo. :slight_smile: Ok mi je to kroz livade i sl, samo mislim da bi onda malo veci damage na autu trebao da se vidi, npr naprsli ili polomljeni farovi i sl. I bilo bi dobro da moze da se sleti sa litice… :smiley: Haha, sad i ja preterujem… :smiley:

Hahah, i da se pogine reci :smiley:

Meni bas smeta ovo sa livadama ali jbg, sta da se radi :slight_smile:

Live stream igre

Tako ti je na svakom x1 kontoleru nije strasno ja sam se navikao :slight_smile:

Nemoj da misliš da se ne čuje na PS4 tako :D. Igraj sa nekim u Party-u, više čuješ pečurke i dugmiće od akcije u igri. Ili je mic mnogo dobar (što nije) ili se analozi na svakom kontroleru “krše” kao i uvek :). Kada se setim kako se čulo na x360 kada igramo Halo ili GeoW :smiley:

Ti sa njime kao sa zenom u krevetu :P…hahahaha

Takođe retko mi se cuju pecurke, ovisno sta igram :).

EDIT:
Ali kada igram neki FPS cuje se sve i svasta…:smiley: