Forza Horizon 2: Fast and Furious / Besplatno za Xbox 360 i Xbox One do 10. aprila

Standalone igra Forza Horizon 2: Fast and Furious biće naredne dve nedelje free za download.

Xbox 360 store link: http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Forza-Horizon-2-Presents-Fast-Furious/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d530ab5

Xbox One store link: Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious Digital Edition kaufen – Microsoft Store de-DE

Free opcija se pojavi kada ste ulogovani na Xbox.com

         [IMG]http://images-eds.xboxlive.com:80/image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6Mnu24_PawYuDYIoH77pJ.X5Z.MqQPibUVTcxImLXy.MQXMA2EI143fHrEdg.GPmHi1nzxftugKe62o_m260QceTSIcjhTVG8OzVHzJ2esXoTTXzamE8nR1Zb5FkNWUIIWHVg00dldABr894U0cgZzaQCZPCDHSslHp2_HxBoEmPqChlm4l7OPR.VxZo_eH.QbaozU4.u4Dz7uk-&format=jpg&h=640&w=1138[/IMG]

Super,stavio da se skida. Jos samo kada bih imao vremena da upalim xbox :slight_smile:

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

hahah isto,nije upaljen 2-3 meseca vec…

Samo, treba napomenuti da je besplatna igra do 10.04.2015 :slight_smile:

This standalone expansion will be available at no additional cost until April 10, 2015. The next great automotive adventure begins with the Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious standalone expansion for Xbox 360! For the first time ever, the Forza experience of thrilling driving and amazing cars is combining with the unstoppable Fast & Furious movie franchise to create an original adventure filled with adrenaline-fueled automotive action.

Preuzeo sam i X360 verziju (iako imam RGH konzolu, zlu ne trebalo xD), a i XO verziju iako jos uvek nemam XO. :smiley: Da imam spremnu bar jednu igru kad ga nabavim, Boze zdravlje.

Jel moguće igrati npr ako skinem prije 10og a hoću da igram npr 15og

verovatno ne

Pa ja koliko sam shvatio, igra je besplatna za preuzimanje do 10., a posle toga se placa. Fazon, ja sam je preuzeo i sada je imam na nalogu. Niko to ne moze da mi uzme. VALJDA?!

Može da ti oduzme bez problema, sad, da li će? To je dobro pitanje. ***** li ga, možda i ja grešim i pogrešno tumačim, videćemo uskoro, za oko dve nedelje.

Igra je FREE prvih 2 nedelje, a posle toga ko bude hteo da kupi platice 9.99$… Niko nece nista da oduzima…

Bas to. Forza motorsport na facebooku je odgovorio liku koji je bas to pitao, rekli su mu da ako preuzme igru u naredne 2 nedelje, ostaje mu zauvek, a posle toga ko hoce da kupi kostace 10$.

Uzeo 1000g bez da proverim achievemente. Kontam da nikada vise necu ukljuciti igru nebitno da li ostaje ili da li se brise…

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja ću opet igrati na xone :wink:

Poslato sa BlackBerry Playbook-a