Forza Horizon 2 - Driving Social Gamescom 2014 Trailer

https://youtu.be/Rlca41eBBY4

Jos jedan, po meni i najbolji video do sada. Stvarno predobro izgleda igra i zabavno, bas kao i prvi dio. Video pokazuje sve vremenske uvjete. Preporuka da odgledate do kraja sve.

Prelepo :slight_smile:

Sve je super samo sto me malo nervira ova “inovacija” u vidu jurnjave preko livada, toga u prvom dijelu nije bilo…

Da, ni meni se to ne svidja. Ali ako ne bude eventa koji forsiraju da koristim supercar da idem preko livade sve ce biti super. Za off-roadove je cak i pozeljno.

Meni je ono preko livade bas cool :slight_smile:

Ozbiljno? :slight_smile:
Ne znam, te livade su mi vise nekako za The Crew i slicne arkadne igre. Kad vidim kako Lambo Huracan ili Nissan GT-R idu preko livada smuci mi se, ali bas. Nije im to trebalo…

Vec vidim sebe kako disciplinovano vozim, AI juri preko livada a ja polako krivinu po krivinu, putem pa kad stignem hahah :smiley:

Respect, stvarno livade, whyyyy brreeeee

pa ovo nije cista simulacija,ima arkadne elemente kao i prvi deo, samo sa jos vecom slobodom…

Vremenski uslovi su uradjeni neverovatno dobro… Do poslednjeg detalja…

Da ne otvaram novu temu,danas je izasla slika koja nam ukazuje na velicinu Forze Horizon 2 tj njenog svijeta koji ce biti poprilicno velik

Tu blizu Nice im je bio i Monte Carlo, mogli su i njega prenijeti u igru, to bi bilo epic. Ne izgleda ni malo lose ovo.