Fortnite

Jedna mapa je mana, ali u njihovu odbranu tu jednu mapu menjaju. Ubacuju nove delove i sl. Pre manje od nedelju dana su ubacili novi grad i neki rudnik ispod grada

Pomalo je tragikomično da su igru pravili 5 godina i onda maznu PUBG recept, sklepaju ga za par meseci i bude popularnije od glavne igre.

2 Likes

H1Z1 recept :smiley:
Igra sa ogromnim potencijalom, i bez volje developera…da ga peglaju upola kao PUBG ne znam gde bi im bio kraj

H1Z1 je bio pod Sony Online Entertainment kišobranom i onda ih je Sony raspustio/ugasio, a PUBG kreator ih napustio i sa Bluehole izdavačem napravio čudo. Kakav promašaj od odluke, ali ko će ga znati zašto ih je Sony svojevremeno pustio niz vodu.

1 Like

Nisam to znao. Nisam ni zalazio iskreno u detalje. Igra bila odlicna ali se nije radilo na njoj. U PUBG imam oko 100h, ali od te 3 Fortnite mi je broj 1.

Fortnite treba da dobije i besplatni SP/co-op mod u nekom skorijem vremenu, barem tako piše u samoj igri kada je kupuješ. Tako da će to biti još jedan plus za ovu igru.
Ako još dodaju 1-2 mape sa drugačijim predelom, eto ti punog pogodtka.

1 Like

Da da, isti lik, Brandon Green, koji je iza PUBG, je prvo radio na ARMA 2 BR modu, pa onda DayZ, pa H1N1 i na kraju PUBG.

1 Like

Da mi je znati sta ce biti sa onima sto su kupili PvE? Da li ce im novac biti refundiran (ne verujem) ili ce ih ‘pocastiti’ in game valutom?
Inace sinoc jos jedan veci update, sad pored njega jos jedan manji verovatno da ispeglaju stvari…neverovatno…toliko rade na free igri da to nije nirmalno, ali garant uzimaju pare na mikro transakcijama

Ništa, oni su dobili par likova i još nekih stvarčica u igri, a pre izlaska su rekli da je to samo raniji pristup igri i da ce igra pisle nekog vremena biti free…

Fortnite volim vise na PC da igram nego na konzoli…grafika dupe i oko… ovde je jako blurovana slika…i stalno zbunje iskace pa se istripujem da je neko haha

Pa skoro duplo jaca konzola. A najvise se vidi u Fortnite jer du napravili igru za konzole poput PCa…no limits
Razliku koju ces videti u Witcheru, battlefieldu itd je zanemarljiva…ako je uopste ima…ali vamo je osetno

Kako ne mozes nikoga da ubijes?
Generalno ps ima bolju podrsku nego xbox

Ps i pc dobijaju update u isto vreme, i generalno je igra uvek vise ispeglana na ps verziji.
A i na twiteru sam procitao da su se zalili
Sta ti je k/m?

XoX=PC
Ali i dalje preferiram dzoj…ne mogu ispred kompa da sedim

Ko uvodi 60fps?

Pa ps4/pro vec postoji opcija za uncapped framerate…na pro ide i do 60

Onda ce na pro biti stabilnih sa ovom grafikom a obicnd konzole gube vizuelno zarad 60 fpsa…napokon normalan studio koji je ukapirao sta nam treba…
Dzaba pubg 4k na xox kad nije u 60 frejmova…

Ne placem. Nebi ni voleo da dodje na PS jer bi bio u 30 frejmova…igram na PC kao covek

1 Like

30fps u competitive igri nije divoljno

Taj stav mi je uvek bio neshvatljiv. Kao i ono to je fps kako ga igras na kontroleru?

Poenta je kako tebi tako i drugom. Nema razloga da se neko zali ako je i njegovom protivniku isto. To je kao Djokovic kad izgubi pa kaze nije moglo da se igrao duvao vetar, a drugom igracu nije duvao?? :smile:

1 Like