Flashovanje boxa

e kad konacno nabavih HDD,zahvaljujuci peci,zanima me gde mogu da flashujem xbox pozeljno ovde u NSu i da odrade predamnom jer za cuvanje boxa ne verujem ni rodjenoj majci pa bih vas zamolio da mi pomognete

unapred hvala :smiley:

Mozes da uradis u NS games-u… Mda oni su djubre i kosta 50-60 evra :eek::eek::eek: Jedino tamo znam da ima u ns…

ma tek njima sto ne verujem ti bi te i na gole oci zeznuli.
nego koliko odprilike traje flashovanje konzole i ne bi mi bilo tesko da skoknem do Virtuala u BGu ali ne znam koja im je cena flasha

Ne znam za cenu ali drug mi rece da je predao taj dan i sutra mu bilo gotovo…

U Virtual-u kosta 5000 din.
Ja imam garanciju pa nosim sledece nedelje da mi ga flashuju sa 1.61:D

Da li se u NS pojavio neko ko radi fleshovanje po normalnim, tj povoljnim cenama? Vise bih voleo da to obavim u gradu nego da saljem preko kurira (600 dinara u dva pravca…) :slight_smile:

Hvala

U Novom Sadu mozes kod mene da odradis flesovanje i ostale usluge na konzoli.

jel mogu da flesuju ovi u game-s u delta city-u? Spomenu li ste i virtual ( jel to virtualshop)

ne to ti je virtual master na novom beogradu kod drive in meka… a sto se tice game-s -a e to vec nemam pojma sacekaj da se neko javi sa informacijama ili jednostavno pogledaj broj na sajtu pa pozovi pa se raspitaj o onome sto te zanima…

mozes kod mene ili kod dellmagel-a, isti ti je djavo, radimo zajedno a imamo preko 50 zadovoljnih vlasnika flashovanih konzola (ako ne i vise dellmagel zna bolje :D), a mozes usput i kabel da uzmes, dobio sam tvoj pm :smiley:

ma stari je thread crko mi bio taj box pa sam uzeo od Perise,nego me zanima taj vga,prepesacio sam ceo grad i nigde nisam nasao pa bi uzeo od tebe
PMuj me da se dogovorimo :smiley:

vazi, cucemo se

Virtual Master = Virtual Shop.

ja kolko znam, ranije se zvao master a sada se zove shop.
bar se sad tako javljaju na telefon, a znam da su bili Master.

u kojoj je ulici taj virtualmaster?

ako se nalazi u bulevaru mihaila pupina br. 85 onda je virtual shop

Ne pravi duple postove.
Idi lepo Edit.
Iza McDonalda kod Hajata je Virtual Shop (masters).

zna li neko neki link dje se moze malo ucit o ovom flashovanju…??

znaci mogu u virtual shopu da mi flesuju xbox 360

Da li neko moze da mi flesuje box od 3-4 hiljade u bg…?

Zasto platiti po 4000-5000 din. kad rade ljudi i za duplo manje love.