Filmovi vol. 2

Pogledao sam film koji me je nasmejao,rastuzio,zamislio i odusevio.Film koji ima pricu,koju sam sa uzivanjem ispratio.Pricu koja prica o iskrenom prijateljstvu,ljudskim sudbinama i onome sto je na kraju i najvaznije…
Film u kom me je glumac koji se proslavio u komedijama…odusevio u paru sa mladjom koleginicom koja je takodje sjajna.
I scenario je sjajan. :slight_smile:
Dugo nisam pogledao ovako…pa jednostavno lep i pristojan film.Verovatno jos od francuskog Intouchables.
Najiskrenija preporuka za Mr.Church.
Uzivajte. :slight_smile:

Edi Marfi je fantastican glumac ali bolje mu leze komedije.

1 Like

Bolje mu leze komicne drame. Vecina njegovih filmova jeste da kazem smesna, ali su vecinom u pitanju drame sa jakom porukom. Recimo Life koji je meni fantastican ima trenutke kad bukvalno samo sto ne zaplacem od smeha, ali kad pogledas film skotnas koliko je jaka poruka.

You gon’ eat yo’ cornbread? :smiley:

Sad sam bio sa bratom do Ušća da bi gledali Founder/Osnivač. Nije loš, mada mi ide na onu stvar ono što uvek rade kad je u pitanju neki o stvarnim događajima: Uvek nekako pretvore sve to u neki vid romantike i čine da očigledni seronja deluje simpatično.

Ako se zanemari to, onda je ok film. Možda čak i ponovo odgledam nakon nekog vremena.

Deadpool 2 Teaser

1 Like

Logan 8.5

Fitting end, i posle 16 godina konacno film kakav dolikuje Wolverine-u. Svaka preporuka.

1 Like

Posle dužeg vremena kliknuo na daljincu dugme 3D i pogledao neki film u toj varijanti.
Moana , iako sam film već pogledao onomad, juče vidim da ima i 3D verzija, pa k’o velim, da pogledam sa decom još jedared.
Lebemekani! Boje iskaču iz ekrana…

1 Like

A ja se upravo vratio sa projekcije Kong: Skull Island. Solidan monster movie, vidim na imdb ima ocenu 7.2 toliko otprilike i zasluzuje. Solidna glumacka postava, Kong je uradjen neverovatno realno, i film se ne trudi da zavije velom misterije velikog majmuna nego nabaca sve u prvih 15 minuta i ajmo. Definitivno je film bioskopski i treba ga tako pogledati.

Usudio bih se da kazem da je bilo i jedno desetak trenutaka koji opravdavaju 3D verziju.

Ko je za ludi spektakl nek ne propusti.

Logan mi se svideo. Ona mala što je glumila X23 je bila iznenađujuće solidna.

Malo sam razočaran što nije onaj Old Man Logan iz 80ih sa svom ludošću, ali jbg Marvel je vlasnik svega što je činilo tu priču ludom.

Da vidimo da li ćemo videti Logana sledeće godine, bilo bi čudno i da ga ima i da ga nema.

Pogledah RE: Final chapter. Sreća pa nisam dao pare da ovo gledam. :smiley:

Nije valjda da si to imao u glavi kao opciju?? :smiley: :smiley: :smiley:
Pa RE je u rangu filmova koji se prikazuje na SF kanalu :slight_smile:

Pa ovo je closing chapter, mislio sam da će uložiti bar minimum napora da mu daju neki smisao, ali jok… :smiley:

Vec sam pisao o tome. To je kada ne moras da izmislis dokonoj zeni. Ono otvoris joj solarijum itd :smiley:
Tako i njoj muz pravi filmove da ona glumi. jbg
Naravno da cu pogledati ali naravno kuci :wink:

Lakše bi mu bilo da je otvorio solarij, ali sumnjam da bi joj solarij donio 300 milki doloresa profita… :money_mouth_face:

Rogue One 2016 1080p BluRay x264-SPARKS

2 Likes

Ljubi te brat. Napokon!

1 Like

Pogledao SW i realno bio zadovoljan. Da se razumemo sve vec vidjeno nema neke nove price sto je smor i sto cekam vec 20god u bukvalnom smislu te reci.
Ali sam zadovoljan.
Pogledao sam takodje i Resident… Pa ja sam zadovoljan. Film je teska glupost, to sam ocekivao to sam i dobio. Lepo se zabavio i stvarno sam zadovoljan. Naravno da ne bih dao 7din da ga pogledam :slight_smile:

1 Like

Sinoc sam gledao The Great Wall film je ok. Nista specijalno ali vredi gledati. Dobra zabava i to je to.
Nema previse objasnjenja sta kako, odakle i dokle?! oni monstrumi. To me jedino smara ali ok.

Live by night - solidna gangsta sapunica sa Ben Aflekom koji je od Kijanu Rivsa usavrsio tehniku jednog izraza lica. Nemojte gledati ocenu na imdb-u jer je nepravedna. Sa cisto dramaturske tacke gledista, ovo je drama sekspirovskih zapleta i obrta, a sam lik Bena Afleka je dopadljiv, old school gangster sa dzentlmenskim moralnim kodom u svetu baraba i okrutnih sadista, sa obe noge na zemlji.

Collateral Beauty - Nije bas jedan od najboljih Vil Smitovih filmova ali solidan feelgood filmic sa jakom porukom i predvidljivim obrtom na kraju. Glumacka postava je iznad proseka.