Film: The Dark Knight Rises

Iako je ovaj forum (generalno) posvećen gejmingu, napraviti post o najnovijem nastavku batman-a nije na odmet s obzirom da nas ubrzo čeka i novi nastavak igre.

Iako se puno ne zna o novom nastavku sem da je to u stvari zadnji deo nove trilogije, potrudiću se da spomenem sve što se za sada zna.

Kao prvo režiju i dalje potpisuje fantastični Christopher Nolan (Memento, Inception, Prestige, Insomnia…), Christian Bale je i dalje u ulozi mračnog viteza, Michael Caine kao batler**_ Alfred_**, Gary Oldman kao Comissioner Gordon, Anne Hathaway, Morgan Freeman, dok se negde pominje nova Catwoman ali još nikakva informacija o glumici nije postavljena, samo se zna da neće biti Halle Berry. Što se tiče negativaca, ovaj put Joker-a nema iz prostog razloga što je nemoguće naći adekvatnu zamenu za preminulog Heath-a Ledger-a(RIP), ali sudeći po naraciji iz trejlera očigledno nam se vraća Liam Neeson u ulozi Ras 'Al Ghul-a(Batman Begins), Aaron Echkart u ulozi Harvey Dent-a / Two Face-a, a tu je i za sada jedini potvrdjeni novi negativac, a to je Tom Hardy(Inception, Rock n Rolla, Sucker Punch) u ulozi Bane-a. Naime za one koji nisu čitali stripove ili pak nisu igrali Arkham Asylum, Bane je jedini negativac koji je pobedio Batman-a i zamalo ga ubio. Batman je ostao živ doduše sa slomljenom kičmom. Kako je Nolan ukolpio Bane-a u priču, moraćemo da sačekamo do leta 2012.godine, kada ovaj treći deo nove trilogije izlazi (zvaničan datum još uvek nije poznat).

To je to što se za sada zna, kako se budu pojavljivale nove informacije tako ću da updateujem ovu temu a do tada možete da pogledate kako izgleda poster za film, kako izgleda tom Hardy u kostimu Bane-a kao i prvi trejler.

Uživajte

https://youtu.be/q-Sktgm0aD8

Anne Hathaway kao Catwoman

**Anne Hathaway, **mmmmmmm

oh yea :rock:

[SIZE=3]The Dark Knight Rises - Bane; Catwoman; Hugo Strange new![/SIZE]

perverzija!

Jedva cekam tu perverziju

Jos samo godinu dana :headbang:

Evo za fanove mali dokumentarac

Verovali ili ne, ovaj trailer je lazan. Ali svaka cast coveku koji je ovo odradio, tek iz treceg gledanja sam skontao da je lazan.
A bas sam se obradovao Robin Williamsu kao Hugo Strange-u :eek::frowning:

Kako je moguce da je ovako nesto lazno,daj dokaze i to,jer ovo nema sanse da je uradio obican smrtnik :smiley:

Pogledaj malo detaljnije. Koriste se delovi video cak i audio snimaka iz Batman Begins i iz The Dark Knight, cak ima jedan deo iz filma Equlibrum (u kojem glavnu ulogu ima Cristian Bale). Takodje, Robin Williams uopste ne glumi u ovom filmu. Jedino neznam onaj snimak stvaranja Bane-a iz kojeg je filma, jer to stvarno nikad nisam video.

Ali, svaka cast coveku koji je ovo odradio.

evo novog opakog postera

can’t wait!

Film ce po mom misljenju biti odlican jer se ne drzi prethodnih " formula ". Bane je u onom uzasu sa Geroge Clooneyem prikazan kao najobicniji ludak na steroidima, dok u originalnim stripovima ima veliku ulogu kao The Man Who Broke The Bat. Bane je jedan od glavnih neprijatelja Batmana, i jedan od najtezih, sve vam govori to sto je slomio kicmu navedenom heroju. Sigurno nece to staviti u ovaj film, ali pretpostavljam da je Christopher Nolan bolje upoznat sa tom pricom od ranijih rezisera. I drago mi je sto nema Robina, film zadrzava mracniju atmosferu ovako. Ono sto znam do sad sto je promenjeno je da Bane-ova pumpa ne ubacuje konstatno steroide u krvotok, vec anesteziju jer je u konstantnom bolu od ranijih povreda… Po ovome sto sam do sad video, nece biti nista gori od Dark Knighta…

Je li gledao neko film?
Ja mislim da je fantastican, mozda sam po malo “fanboy” ali film je stvarno dobro uradjen. Tesko da ce neko ikad dostici visine koje je postavio Nolan u ovoj trilogiji Batman-a.
Po mom misljenju ocene trilogije:
Batman Begins → 9/10
The Dark Knight → 11/10
The Dark Knight Rises → 10/10

Ja gledao u areni u ns,bio sam na premijeri,meni licno dvojka i dalje najbolja,rises mi je malo prebudzen i bejn mi se nije svideo jer je mrsav.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Delim tvoje misljenje. Trojka je bas prenabudzena, a pogotovu posle provog sata film. Ali ipak perfekatan zavrsetak.
The Dark Knight ostaje nedodirljiv.

ja sam totalno odusevljen filmom, i ne mogu jednostavno da izdvojim da mi je neki bolji od ove zadnje trilogije. svi su mi podjednako isti a kraj me oduvao.

"You don’t owe these people anymore. You’ve given them everything.”

“Not everything. Not yet.” :tap:

Trilogija koja ce se prepicavati jako dugo.
Svaka cast Nolanu i ovoj sjajnoj glumackoj ekipi.
Mislim da je drugi deo za nijansu kvalitetniji,ali posle takvog drugog dela i tolikih ocekivanja naraviti jos jedno remek delo mislim da je jos teze.