Files released to allow Xbox Live with JTAG/RGH consoles

Famozni ban :slight_smile: Beše na 999 godina ili tako nešto? :smiley:

Do 9999. godine. Najjace da mu otac posle postavio temu na Xbox.com da pita sto mu je sin banovan.

nasao se neki ludak da igra nude Uno

Do 9999. godine. Najjace da mu otac posle postavio temu na Xbox.com da pita sto mu je sin banovan.

Hahahahahaha, neprocenjivo!:smiley: Sve sami “genijalci”. :smiley: Nude Uno!:lol:

cek polako sad ja ne razmisljam uopste od ushicenja…

ovde ima launch.ini u kome se samo namesta da ne blokira live i dodaje ove fajlove kao plugin sto znaci da se FSD mora pokrenuti!!! znaci ne moze bez njega onda, mada mi sunjivo sto se u istom ne podize sam FSD, vec ovo ide kroz dashlaunch, aliiiii cemu onda ovi pluginovi tj ovi fajlovi kad ovoo MORA da ide kroz FSD da bi imalo funkciju… u tom slucaju moze da se pokrece sam FSD pa kroz njega dalje i navodno ide na live, samim tim igre ne moraju biti u god formatu i mogu biti gde god i nebitan je hdd u tom slucaju…

meni ovo bre smrdi onda zesce, sta je ovo zapravo sem otvaranja portova da konzola moze na LIVE, ko ce da garantuje da ovo radi? tj da nece da bude ban? pa i da mi u dashlaunchu stavimo da konzola moze na live isla bi i samo je pitanje vremena kada ce da popase ban, ovde je izuzetak jer ovo radi plugin pa mozda ima neki blok za odredjene stvari pa prijavi live-u da je sve uredno i tako to a zapravo u pozadini dopusta dalju konekciju, nesto kao neki firewall koji prikaze MS-u da je konzola legit a nije… sad pocinjem da razvijam u glavi razne teorije :smiley:

Ima teorija koliko hoces. :wink: Mada moje misljenje je da ovo nece zaziveti nikako i da ce ljudi popiti banove bezveze igrajuci Nude Uno i slicne hitove. :smiley: Jedno sto mi deluje kao dobra stvar je Demon a on jos nije izasao, koliko sam upucen.

da si ti ziv i zdrav tu je demon vec 2 meseca skoro :smiley: samo sto je neisplativ za ugradnju, u tom slucaju rgh sa demonom kosta od prilike kao pola i vise nove konzole… za te pare se onda vise isplati da uradis rgh na jednoj i kupis polovnu za live

Auuu, epic fail. :stuck_out_tongue: Svaki dan nesto novo naucis. :wink: Ma meni RGH radi posao, otkad si mi ugradio. A sto se tice Demona, ugradio bih ga ali na neku novu konzolu, ukoliko je budem kupovao a nadam se da necu uskoro.

realno gledano sve ce vise da se radi na homebrew-u na ovoj generaciji konzola, tvrdim da NAMERNO nece da izbace JTAG kao sto se pre radio, tj bez cipa jer je bilo mnogo jeftinije da se odradi, namerno idu na foru dodatnog hardvera da bi uzeli pare to je i logicno… a da puste ove konzole na live to mi nikako ne ide u glavu, jedino ako je MS-u bas toliko zinulo dupe za pare, jer u tom slucaju nema prodaju igara i slicno samo ciste pare od LIVE servisa, pretplata na live servis i nista vise

inace kao i kod ove generacije konzola, bice hackovanja i kod nove, neka vrsta jtaga ce biti 100% samo ne bas odmah, pitanje je kako ce biti i rezanje diskova i slicno posto se prica da ce biti non stop online provere, tako da ili samo offline i neki jtag buduci ili legala mada nema sanse da bude samo legala, nije ovo stanje kao sa ps3, u ostalom ko zna, ja kazem lepo sve sto covek napravi covek ce i da provali

ja tu online proveru vidim kao online pass sto postoji sada. sto znaci da je dovoljno jedan jedini lik da ode online pa da mu se to smesti negde na hdd-u. ako imas otkljucanu konzolu koja ne mora da se vezuje nizasta, onda je dovoljno samo da ubacis taj fajl u tvoju konzolu i viola. Kao sto meni radi The Crucible u Darksiders 2, ima Crucible pass file i to je to. ako imas homebrew sve je moguce

Isprobao bih ovo da idem na Live,ali bolje sebi da budem miran.
Sto je sigurno,sigurno.

@Akiris

online pass je obican dlc nista vise, file koji prvi ide na proveru pre pustanja na mrezu…

update:

da dodam sta kazu dalje ljudi, na koju foru dizu igre sa usb-a i slicno…

pravilo je da se igre pokrecu iz NXE dash-a to je MS dash inace ko ne zna, a ne iz FSD-a mada ljudi dizu preko fsd-a ali na sledeci nacin, dignu fsd normalno ali bez profila, nijedan profil im nije ulogovan onda pokrenu igru sa externog hdd-a i kada se startuje igra onda se uloguju lepo i ne vidi se FSD na recently played games listi, to je najbitnije inace da se ne vidi nista od HOMEBREW aplikacija u last played listi, i kazu da radi bez problema… eh sad kazu, na xbox360iso ne verujem apsolutno nikome jer tamo su nafurani klinci, cekam da se malo vise ljudi ukljuci da se pojavi neko ko zna sta prica i sa drugih foruma. Brutalno je sto na TX nikad nece da osvane ova tema jer su oni anti piracy striktno ovo ono, a sve oni prave, samo sto ne smeju direktno da hostuju nista od fajlova za direktnu pirateriju

Nekoliko tema je osvanulo na xbox360iso gde ljudi tvrde da su banovani, evo jednog, tvrdi da nije radio ništa protiv pravila sem što je, khm, izašao sa heavy modovanom konzolom:

yes got an email for micro****e
they suspended my online account till 9999 pmpl

i did the online trick for rgh/jtag
console banned then tonight i got email about account too
and that never went online

be careful guys if you have done the rgh/jtag online trick and you have your legit tag on hdd cause i dont know why i been banned when theres no banwave happening

i not been online with legit account for months and today bam console banned and tag banned

mozda si i bili flegovani za ban pa su ga sada popili, bitno je da su igrali igre startovali sve moguce gluposti a nisu koristili cist profil.