Files released to allow Xbox Live with JTAG/RGH consoles

Danas sam naleteo na twiteru na zanimljivu vest. Navodno sa ovim fajlovima se moze bezbedno ici na live sa rgh kozolom.

Files released to allow Xbox Live with JTAG/RGH consoles!

http://www.xbox360iso.com/jtag-release-files-t623445.html

Sve sto radite, radite na sopstvenu odgovornost.
MS moze da vam Corrupt-uje NAND, naravno da je BANuje + .

DOPUNA:

Ko ima GOLD pretplatu moze da ide u protivnom mu se ne isplati da se nakaci.

Nekako mi dodje svejedno za ban ako je vec odradjen rgh Na konzoli.
U svakom slucaju treba malo sacekati
A sad za NAND neznam kakve su posledice

Radi ali eto nama MS dashbard update uskoro.
COZ je dao patcheve.

BITNO:

Includes

XeLive, Xbdm.xex, Launch.ini Files:

Tutorial:

  1. Place the folder at the root of your hard drive.
  2. Use my launch.ini and xbdm.xex and put on root of hard drive, not in the XeLive folder.

The launch.ini has all features that need to be enabled/disabled as well as all plugins, and an xbdm.xex that allows memory edit, connected to xbox neighborhood, and will also help with connection.
This will allow connection to live, thus removing DNS errors.

Common Questions

  1. Can’t connect, DNS errors?
    Use the files I have provided, it will remove liveblock, and has all plugins needed to run the files.

  2. Asking to update?
    You may be on 15574, but you may not have the recent updates. If that is the case, you are good to update your console. If you do not have 15574, use Swizzy’s Tool to apply dashlaunch, and update to 15574. This is the safe way of doing it. This should fix that error.

**WARNING: Unplug your external hard drive or usb when you update dash. When you update your dash it unformats your enternal HDD. If you do not, you will lose all files on it!! **

dopuna:

Folder goes @ HDD root
Setup XeLiveBypass.xex as DashLaunch plugin

Profit???
[SIZE=3]**

Don’t run homebrew while on live

Don’t run homebrew on the profile you’re going to use on live

be smart, don’t get banned**[/SIZE]

i to ne samo update nego i palicom po prstima. ovo moze da izazove Banwave epskih razmera if u ask me. Jer ako MS otvori tu stranu knjige, na*ebale su i flashovane konzole.

Sta da se radi, covek je izbacio, videcemo.
Slazem se sa @Akirisom moze da prsti sada LIVE sa Banovima.

pu majku mu meni profil nedao bog nikome hehehhehe, ko zna sta muj sve radjeno, ja jedino da odradim recovery u tom slucaju… probacu samo ne sad, zivo me kopka sta ce jos neko da kaze od ovih sto izmisljaju sve ovo :wink: txovci i ostali…

hahhahahahahah :smiley:

inace cekam da se jave jos ljudi, necu da budem tele koje trci pred rudu pa da sprcam sve zivo i sto treba i sto ne treba, osecam da ms sprema neku zamku, mada kazu da su ovi fajlovi odavni bili tu samo su se davali ljudima koji nece da ih sheruju i da jos u vreme JTAG-a ljudi su isli sa tim konzolama na LIVE, pa setite se kako su igrali gears ili jos gore COD, cepali nas samo tako, svi smo znali da ima cheatera samo nismo znali kako ali eto kako…

@studiovpc tebi je lako samo vratis sadrzaj NAND-a.

yeah znam ali me mrziiiii sad da radim to heheheh

ima tu jedan drugi problem, svaka igra onda mora da bude u GOD formatu i da se gura na interni hdd u CONTENT folder… a plus mora da imas originalni hdd, do duse ja imam, ali externi u tom slucaju ne znaci nista… see my point

Sada ce N00b-ovi da se nakace i da popiju BAN cekic :slight_smile:
Da brate u GOW3 dosta je bilo onih koji deru, znao sam da je moguce ali nisam znao kako, a odgovor je na netu.

get a room…

mi ovde vodimo ljudsku debatu i bitne stvari a ti tu zezas, a znam da bi ti sad prvi otisao na LIVE hheheheheh

Nema GOLD pretplatu :smiley:

pa nemam ni ja to je najmanji problem da nam pedja da po mesec dana live-a ako ovo sokocalo bude potrajalo ali sve mi govori da ce ovo vec sutra da bude bye bye…

generalno, mislim da kad bi se zakacio na LIVE, jedino sto bi uradio je probao rock band blitz koji nema poentu offline, i updateovao gamertag, i nazad u ilegalu.

Verujes sam pomislio da moze lako da se desi da pozove Pedju za CODE :slight_smile:

Ko bude pokusavao na RGH ovo da radi:

1.obavezno hachkovan dashboard 2.0.15574(ima tutorijal na forumu)
2.obavezno cist profil da nisu igrane hackovane i budzene igre
3.preporuceno je da se procitaju svi readme.txt
4. Srecno i javite utiske :slight_smile:

eno neki lik javio na xbox360iso da je banovan posle 5 minuta koriscenja ovoga, a pre toga javljali drugi da idu 12 sati bez prestanka vec… ko koga ovde ne znam realno nece ovo da potraje, tvrdim da nece jer ili je ovo sam ms pustio kako bi nesto uradio, nesto tipa CPU key on the fly change ili tako nesto pa onda ubije kontru rgh konzolama, iako cpu key je nesto sto se ne menja, ali ms je to, nista me ne cudi vise

meni je najlaske da uzmem da ubacim legalni nand nazad i da lepo idem na live bez problema odradim profile recovery, upalim igru on ce opet da mi vrati achievemente jer to cita iz save-a, to mi nije nista dirano i udri teraj, kad mi dojadi ja vratim lepo hackovani nand i mirna bosna…

a ima i resenje broj 2 a to je DEMON pa lepo a tamo a ovamo…

Ko zna sta su sve radili na Liveu sa svojom konzolom, ako nisu rekli detalje ili sta mozemo samo da nagadjamo. Ako su kao sto gore kazete, palili cheatove onda verovatno da su momentalno popili ban ili ko zna, nasao se neki ludak da igra nude Uno.