FIFA WORLD CUP BRAZIL 2014 - Screenshots

Izgleda skroz solidno. Svidja mi se sto su i meniji odradjeni nekako zivlje.

Skroz glupavo što neće izbaciti igru i za next gen, ali dobro njihove pare.

Sent from my LT30p using Tapatalk

EA je u pitanju, od njih me vise nista ne moze iznenaditi.

To su i objasnili , sasvim logicno .
Pod 1 pravili su igru sa veoma ogranicenim budzetom i sredstvima i nisu imali dovoljno sredstava i za “next’gen” verziju , a pod 2 Svetsko prvenstvo je najveci sportski dogadjaj na svetu i isli su na to da sto vise ljudi sirom sveta pazari igru , a narocito su bili fokusirani na trzista u razvoju (izmedju ostalog bas kao sto je u Brazilu) , pa stoga baza korisnika " next-gen" konzola je jos uvek premala da bi pokrila jedan takav dogadjaj kakvo je Svetko prvenstvo (i to jos u Brazilu)

EA i ograniceni budzet? Nesto tu ne stima. Realno, uvek imaju neki izgovor ali glavna poenta je da su nevidjene lencuge. Mogli su lagano da izbace next gen verziju ali lakse im je bilo da izmisljaju izgovore. Zato ce, po treci put zaredom, dobiti titulu najgore kompanije u Americi.

Pazi moguce je , jer oni svake godine izdaju Fifu u koju ulazu dosta para i vremena , a sad je vec Fifa15 sigurno u razvoju , a ova igra World Cup 2014 nije deo njihovog redovnog programa i vise izlazi onako vanredno da kazem zbog Svetskog prvenstva , pa stoga ograniceni su im bili resursi , jer da su ulozili maksimalno u ovaj naslov verovatno ne bi ni izbacili Fifu 15 ili bi ona drasticno kasnila.

Ove godine su izbacili(ce izbaciti) 3 verzije fife…
Malo li je…
Za xbox360/ps3/pc drugu verziju za x1, ps4, i sada wc za x360,ps3 mislim da bi im stvarno malo mnogo bilo da rade i za ps4 x1

Samo se nadam da gameplay neće ličiti na fifu 14 ili fifu 13

Dzabe se nadas onda…
Bice nesto slicno, kao i wc10 i ep12
99%

Šta je ep12?

Verovatno misli na onaj DLC Euro 2012

Inace ja verujem da ce gameplay biti dosta fluidniji i dinamicniji nego u klasicnim Fifa igrama , i da ce mozda malo vuci i na PES , uostalom takav je bio i World Cup 2010 South Africa , verovatno ce i ovaj World Cup 2014 biti slican sa naravno odredjenim poboljsanjima i promenama.

Na to sam i ja mislio. Čak i ona fifa wc germany 2006 je ličila na PES samo što nisam mogao da je igram jer nije moglo da se namesti brzo trčanje na RB.

A inače taj DLC Euro 2012 je trešina neviđena, ne može se porediti ni sa čim.

Nisam igrao Euro2012 , inace meni je World Cup 2010 najbolja fudbalska igra koju sam igrao ikad , i sve fudbalske igre nakon toga su mi bile " meeeh" .
Po meni sve je bilo savrseno izbalansirano i South Africa mi je bila kao neki idealan miks Fife i Pes-a , gde su uzeli najbolje elemente iz obe igre u spojili u jedno , znaci dinamicnost , fluidnost , atmosferu i grafiku PES-a , a sa druge strane realisticnost Fife.

Slažem se.
Svake godine od te 2010. kad dođe oktobar ponadam se nečemu novom ali i Fifa i Pes uglavnom razočaraju. I onda ili igram neki PES na PS2 ili baš tu Fifu WC 2010 na boxu :slight_smile:

Inace ja jos dok sam igrao WC 2010 rekao sam , ovu igru jedino moze da nadmasi WC2014.

Evo slike jos 2 stadiona

Stadion das Dunas u Natalu , na severu Brazila u saveznoj drzavi Rio Grade do Sul , inace stadion na kome igra Amerika Natal clan brazilske serije B.

A ovo je stadion Castelao u Fortalezu , takodje na severu Brazila u saveznoj drzavi Seara (Ceara) , inace na tom stadiona igra i istoimeni klub Seara (Ceara) takodje clan brazilske Serije B.

Ja igram PES 2006 sa novim patchom, mozda ce mi se neko i smejati ali to je po meni najbolji fudbal napravljen do danas. WC 2010 nisam nikada igrao.

To znaci da Zidan i Figo i dalje igraju

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Nisam bas razumeo ali u PES 6 sa 2014 Shollym nema Zidana i Figa ali volim taj stari gameplay sa PS2 konzole. Ne prevazidjen fudbal za mene :).