FIFA World Cup 2014 DEMO [Utisci,impresije,slike,klipovi]

Pisite utiske o igri,kacite informacije koga ima od timova i koliko traje pol?
I dajte slike i klipove :smiley:

Stavio da se skida, delim utiske posle podne. :smiley:

Ako bih morao da sumiram u jednoj reci: bezveze. U vise reci…deluje kao na brzinu sklepana igra. Podseca na PES sto se fizike dodavanja lopte tice i slicnih stvari, sto nikako nije plus. Ako mislite da prepoznate nekog igraca i na taj nacin odlucujete sta cete sa loptom (tipa ako je lopta kod npr. Dani Alvesa necete da sutirate sa 30m) mozete da zaboravite na to jer svi igraci izgledaju POTPUNO IDENTICNO. npr pomenuti Alves izgleda kao da ima dobrih 190-195cm. Svi izgledaju tako. Jedino neko sa velikom afro frizurom se izdvaja. Sam gejmplej je totalno bezvezan, da ne bih ni pocinjao da pricam o tome.

Probao jednu tekmu sa Brazilom protiv Engleza… Prezentacija je odlicna, uvodne spice su lepo uradjene, treneri lepo prezentovani, slavlje navijaca van stadiona je skroz kul odradjeno i to je jos jedan dodatni smek… Gameplay je maltene isti kao Fifa 14, primetio sam novu animaciju, a to je distrakcija golmanom dok se izvodi penal na X,Y,B, i A. Svidja mi se i sto sada pre odabira reprezentacije moze da se vidi postava pritiskom na desni stik i sto moze himna da se poslusa na levi :slight_smile: Ne deluje mi jos to sve lepo ispolirano, ali ovo je ipak demo. 10.-a je bila odlicna simulacija Kupa, nadam se da ce ova biti jos bolja… I da, komp na expert je po meni dosta laksi od world class u Fifa 14… Sve u svemu, meni je demo odlican! :da:

Ljudi ja vam zavidim sto mozete da igrate taj demo…:slight_smile:
Jednostavno jedva cekam igru…:D:D:D

Ako neko moze nek baci screenshot koji iz menija cisto da se divim interfejsu koji je predivan!:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Hvala Lampas hehe odlican je interfejs nema sta…A i vidim da je Engleska dobila realne ocene overall jer nisu toliko dobri iako imaju extra reprezentaciju…:smiley:

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Gameplay je maltene isti kao Fifa 14

Mislim da ovo nije ni blizu istine, ali ni blizu. Gameplay ni slican Fifi 14. Fifa 14 ima odlican gameplay, ovo je po meni blagi uzas.

Videcemo kad izadje full igra za sada necu da sudim. Sudeci po ovome, nije lose samo sto kaze clan ROCKNROLLA ni meni se ne svidja gameplay i to kretanje igraca bar ne na snimku ali sacekajmo da igra izadje :). Nadam se da ce Bale i ronaldo imati brzinu i ubrzanje preko 90 jer zasluzuju :slight_smile:

E sad ni slican je teska rijec, prije da su razlike minorne

Ja sam rekao da je ni slican jer mi nije ni slican, i ne slazem se uopste da su razlike minorne. Onda bih rekao da su razlike minorne. To je moje misljenje.

Meni je baš fino unapređenje u odnosu na običnu 14.
+ Kamera je malo drugačija i dinamičnija. Mnogo mi više liči na onu iz next gena (ps4) gde kako se sa igračem primičete gornjoj aut liniji dobijate privid da je igrač manji.
Veliki + Mnogo manje ima onih botovskih golova iz zadnja 3-4 dela - probij po boku centriraj i gol, a ni onaj botovski prilaz igri iz pesa gde se siluje dupli pas do iznemoglosti ne prolazi više toliko.
+ Prekidi. Šut se sporije puni na slobodnjacima i nekako imam mnogo bolji osećaj gde će šut završiti. Kod kornera takođe postoje taktike na d-padu - da se igrač pozicionira na prvoj stativi, na drugoj, da igrači okruže golmana u STOKE ragbi stilu i onemoguće mu istrčavanje itd.
- Date formacije kao i u poslednjih nekoliko delova. Jednostavno meni za određene ekipe i date igrače nikako mi ne odgovaraju ponuđene formacije i onda mi često igrači bleje po bokovima, ne idu u napad i ne iskoristim im pun napadački potencijal. A ono samo editovanje formacije je isto ko i uvek, sporo i ne-efikasno.
- Nepotrebno masivna količina igrača u reserves. Pretpostavljam da će se ovo promeniti kako se primiče WC i kad će se znati spiskovi konačnih 23 igrača za svaki tim, ali za sada npr. u brazilu u reserves mali milion igrača, nikako da se odlučim koga sve da stavim u startnih 11, koga na klupu.
- Iako je Brazil domaćin i bio sam home team, izjednačim s hulkom golčinom s 30m pod prečku i samo muk. Niti se čuju navijači, ni komentatori i posle proslave hulka mi se prikaže cut-scene puba sa engleskim navijačima koji se nerviraju što sam izjednačio. Ko da je wc 2014 birmingham a ne brazil. Klasičan ea wtf momenat :slight_smile:

Ahahha wtf momenat ahahahaha!!!
Nije lako ovima iz EA-a…:D:D:D

Послато са Telenor_OneTouch користећи Тапаток 2

Odigrao sam sinoc par utakmica. Prezentacija je ok, ali previse sareno za moj ukus. Izgled igraca je odlican, i svi se normalno prepoznaju (da se nadovezem na neciji komentar gore), ali normalno je da kad odaljais kameru dalje, svi ce izgledati manje vise isto, mada cak i tu mozes da prepoznas ko ti treba, a postoje i razne opcije za takve stvari.

Gameplay je slican Fifa 14, malo me izludjuje onaj zvuk prilikom dodavanja lopte, nekako mi je isforsirano. Prekidi su malo drugaciji, za razliku od 14, ovde nemam osecaj.

I opet moram da kazem da je previse previse sareno, kapiram tu karvnevalsku atmosferu ali cmon.


:party:

Preferiram ovakav Brazil. :smiley:


Kako da pustim demo?Noob sam sto se tice ovih stvari i ako moze neko da pomogne :slight_smile: skinuo sam demo i narezao i kad ubacim na xbox ne mogu da pustim

Ako imas Xbox live jednostavno odes u games tab i ides na search…ukucas fifa world cup 2014 demo i skines ga tamo

Hvala vam svima na ovim divnim recenzijama, sad znam definitivno šta NE skidati :smiley: