Fifa World Cup 2010

Fudbal zvanicno izlazi u prodaji 27. aprila. Ja ne mogu da docekam. Po ovim snimcima, ja mogu da kazem da sam odusevljen iz razloga sto fudbal vise lici na Fifu 09 nego na Fifu 10 :slight_smile:

https://youtu.be/RiqriA3MuDA

https://youtu.be/nJLLo5TZ1Cg

Fifa ubuduce nece izlaziti za PC samo da znate.

Moram da napomenem jos, da me ovi snimci gore podsecaju malo na PES.

UK community manager na forumu je rekao da OVA igra nije u planu za PC.

Odavno fifa na PCu ne valja to stoji, ali gde su rekli da je vise nece praviti?

Cuo sam da ce biti SVE zemlje,pa cak i Istocni Timor.Znaci kazu da ce da ubace bas bukvalno sve zemlje sveta,sto mene jako raduje jer volim fudbal sa reprezentacijama.:slight_smile:

Kazu da ce biti i hrvatski komentator, verovatno misle da ce moci da se downloaduje.

Andy Gray i Martin Tyler su po meni jedni od najboljih komentatora na svetu. kad sam ih slusao kako komentarisu ligu sampionu na SKY Sports-u odusevio sam se, kad ono paf evo ih na FIFI. Mada koliko vidim iz ovih klipova, vise ih nema…

Konačno da nađem istomišljenika - njih dvojica jesu najbolji komentatori na svetu.
Da li možeš da mi objasniš kako gledaš SKY Sports? Šta mi treba da bih u Beogradu gledao SKY Sports i koliko bi me koštalo?

treba ti da zivis u britaniji ili u irskoj :D, otkako su presli na digital, nikako drukcije.

Hoce biti Kosovo u ovoj novoj Fifi ?

Naravno da nece, daj jedan razlog zasto bi se nasli tamo?

Pa biće uskoro, samo mora prvo UEFA da ih prihvati a tek onda FIFA. a opet UEFA može tek kada Kosovo postane članica UN. Možda u FIFI 2011… to će biti jako smešno

Postoji samo jedan i jedini nacin a to je da prethodno pristupe UN a da bi se to desilo sve clanice moraju da budu saglasne tako da…

Uf jedva cekam world cup :smiley: I ja obozavam da igram sa reprezentacijama a jos kad budem napokon mogao da igram sa srbijom :smiley: nikad kraja :smiley:

Au stvarno ce to biti super igrati sa nasom Srbijom. Eto jos jednog velikog razloga da se prikacimo na live

Jedva cekam da napravim mec Srbija-Albanija ili da napravim kao grupu sve zemlje bivse Juge :slight_smile:
JOOOOOJ… Al cu da ih punim :slight_smile:
A ako bude radjena po Fifa 09-ci, onda ima razloga za slavlje :slight_smile:

Po onome sto sam ja video gameplay vise vuce na devetku.

Ja se iskreno nadam da nece previse odlutati od osnove koju sad imaju.09 je najbolja,ali ni 2010 nije toliko losa.Sve dok ima Srbije nema sta da se zalimo:D
Bio bi fazon da stave Achievement ako osvojis sa Srbijom dobijes 30g i achievement se zove Srbija do Tokija :smiley:

Oce biti ono " i krasan prodor Srne po ljevoj strani i da da Olic je uspio zabiti to u mrezu"

Tesko,ove godine.
Pre ce biti: " Fantastican prodor Krasica po desnoj strani i idealan centarsut na Zigica koji eleganto ostavlja loptu za Jovanovica koji maestalno iz prve salje u desni gornji ugao nemocnog Lemana" .

Procitao sam u screenfanu da ce u zavisnosti gde se utakmica bude odvijala igraci se drugacije zamarati, tj ako se utakmica bude igrala na velikoj nadmorskoj kao sto je slucaj sa par stadiona igraci ce se vise zamarati nego inace a lopta ce biti brza zbog redjeg vazduha i manjeg otpora.