Fifa Street problem

Po uputstvu sam sve uradio i nece da pokrene igru
izbacuje “The game could not start” try downloading the game again ?

nesto nisi dobro uradio, verovatno. veceras sam probao igru i sve radi ok. spare verzija, ako je extrakovana preko backup kreatora i u celosti kopirana, mora da radi. proveri da li si prebacio ceo folder i probaj drugi program za pravljenje kopije.

drugi program za pravljenje kopije ?

tako je. imas xbox backup creator i iso2god, koje koristis za extrakovanje iso fajlova. ako si procitao uputstvo, kao sto kazes, trebalo bi to da znas. :slight_smile:

sta si ti tacno uradio, korak po korak?

@padawan meni na mom jtagu nece da pokrene ME3 kada je radjen sa XBC sada probam iso2god. Cudno

Dopuna: Igra radi kao ISO2GOD. Na svim drugim konzolama je radila samo na mojoj nije htela ali kao ISO2GOD ucitala se i mogu da nastavim :slight_smile:

sad i ja poqsavam sa ISO2GOD pa javljam

idem da nadjem FIFU street da probam.

Jel moram da kopiram celu igru na interni hdd od boxa ili postoji sansa fifa street da se goni sa externog i kako ?

preko backup kreatora nisam uspeo, kada extractuje iso, dobijem pola iso-a…
vidi ga u games ali nece da pokrene igru
kaze da skidam ponovo.

Mozes i sa eksternog HDD-a

jedan od 2 programa mora da radi, ili skinuta verzija igre ne valja.

cudno za mass effect zaista, verovatno ce proraditi sa drugim programom.

Sacu da probam necu da renejmujem u fifa street nego samo cifre neka ostanu sa externog preko ISO2GOD pokusavam sad

Evo probao sam nece da mi vidi preko externog sa ISo2GOD ni u games ni u xbox live arcade

Nece da mi pokrene igu…sada je vidi u Games ali kada idem Play game nece da je pokrene (samo se utisne dugme A i nista),
Na kraju sam cak dobio preko Xbox Backup Creator v2.9.0.350 poruku fatal crash intercepted
jel moze neko da mi pomogne ?
Nema, sam sebi jedino mogu da pomognem kao shto i jesam.
Sada radi, moze lock.

Haha pa kako si pomogao sebi? :smiley: U cemu je bio problem?

Morao sam ceo externi hdd da formatiram u fat 32 :frowning:
Tak da sam sve podatke izgubio jer nisam imao gde da prebacim i spasem, a mislio sam da ce raditi sa iso kao sto je sa zbla radilo sa 1 particije na fat 32 :expressionless:
Jako cudno…