Fifa 2010 vs Nba Live 10

Posto je bilo price sta je bolje Fifa 2010 ili Nba Live 2010 ajde da vidimo sta vi mislite.
Da li uporedjujete ove dve igre dozivljene iz pravog zivota ili kao vam se nije nikada svidjala kao igra.:slight_smile:
Koje ste predohodne serijale ovih igara igrali i koji je po vama najbolji.
Kakvi ste u ovim igrama.:slight_smile:

O boze,pa kako ces da uporedis fudbal i kosarku?

Malo je cudno to sto uporedjujes kosarku i fudbal, ali mozda mislis da li EA bolje pravi basket ili fudbal?
Ako je tako onda fudbal,posto NBA LIVA nije ni prismrdeti 2K serijalu :slight_smile:

Haha, e to se i ja pitam…

Jedino neko pordenje izmedju 2k i ea… fifa je bolja od fudbala a 2k-ov basket je puno bolji od ea-ovog

NBA mi se iskreno ne svidja.
Sta se tice same kosarke,2K je definitivno najbolji serijal.
:slight_smile:

Da definitvno nba 2k10 je mnogo bolji od nba live 2010…A fifa je sasvim druga prica…

Fifa 10 je djubre, ne bih da pominjem mane, naveo sam u drugom topicu. Ima 8 mana ovaj fudba! Fifa 09 je MAMA!

A za NBA live sam cuo da je takodje djubre, da je 2k10 mnogo bolji.Inace ne igram basket.

Jeste malo 2K bolji od NBA Live-a, ali zato u Live-u ima 24 reprezrentacije + turnir za njih tj Svetsko prvenstvo

Sto se mene tice bolji je jedno 2 svetlosne godine :slight_smile:

Pa poredjenje mislim u smislu sta vise igras i zasto ne igras na primer vise NBA live 2010 od Fife. Zasto te vise privlaci fudbal od kosarke mislim u game life-u.

Ne znam kako bih poredio kosarku i fudbal,ali recicu da fudbal vise volim kao sport i da mi je EA bolji za oba…NBA 2k mi je extra,i prosle godine EA je bio manje nego malo dete.Dok,ove godine malo mi je bolji EA odn. NBA Live.Nije neka velika razlika ali mislim da je Live malcice bolji…