Fifa 2010 Virtual Pro

Da li je neko probao ovaj mod,ako ima zainteresovanih mozemo napraviti tim,pa da probamo.

Ja sam izgubio zelju da igram fifu 10 online. Koji genije je smislio onaj matchmaking? Sinoc deset puta pokusavam da zapocnem partiju. Svaki put kad idete na ranked head to head, mora da skida apdejt za sastav, sto traje skoro minut, i za to vreme partija koju mi je nasao pre toga vise iz nekog razloga nije aktuelna pa ne moze da zapocne, i onda opet ispocetka, da covek popizdi. Zasto ne skine apdejt kad se ukljuci igra jednostavno, a ne da smara svaki put. :mad: Kada sam konacno nasao partiju lagovalo je uzasno, ali necu da gresim dusu, lag je relativna retkost i mozda je nesto do milog mi radijus vektora. Medjutim ono sto nije retkost nego pravilo koje moze da se primeni u skoro 95% slucajeva, protivnik se diskonektuje kada izgubi mec ili kad povedete sa vise golova razlike. Recimo od 20 partija koje sam odigrao dobio sam 15, i jednom se mozda desilo da mi zabelezi pobedu jer je drugi igrac ostao do kraja. Uvek, ali uvek se diskonektuju ili prekinu na pola mec.

To za protivnike debile se slazem ali matchmaking ti ne radi izgleda kako valja.Meni sve to ide mnogo brze sa slabijim netom i skoro nikada nisam igrao partiju gde laguje.Cak sam hteo da pohvalim matchmaking.:smiley:

Brze ili sporije, nije bitno, skidanje sastava mora da radi svaki put pre utakmice, i to nije do neta nego do matchmaking sistema, zato je tako debilno. A ti imas duplo sporiji net od mene, i kad mi radi savrseno 3mb/s opet sporo skida potpuno nepotrebni apdejt, a nat mi je otvoren, nemoguce da sam jedini slucaj na svetu. Nesto su oni tu gadno zabrljali.

Sto se laga tice da slazem se, odlicno su optimizovali ove godine.

Medjutim i da radi savrseno, cemu? Jednostavno ne mozes da pobedis, nema smisla igrati.

Hmm cudno sto se tice sastava meni to radi bez ikakvih problema, jedino ako nisu nesto od sinoc zeznuli a imam net: ul 1mb/s - dl 1mb/s

Ja nisam nikad probao. Ne svidja mi se Fifa 10, ali voleo bih da probam.

Ja sam za :smiley: