FIFA 19 Champions League Final 🏆 Liverpool VS Real Madrid (Full Gameplay)

Hoce biti Zvezda u novoj Fifi? :smiley:

I da bude imace ocenu 2.5 :joy:

Mora da bude jer je licencirana LS. Steta za Partizan mogao je mozda da upadne u sekciju other, pa da imamo derbi “bronzanih” klubova. Ja i neki albanac (?!) smo trazili na EA forumu da dodaju Partizan.

1 Like

Albanci i Hrvati vole Partizan. Šta ćeš. :slight_smile:

1 Like

Nuje to nego je trazio za par nekih trofejnih manjih klubova. Najvise kukao za Skenderbeg.

Mozda je mislio na Partizani Tirana? :smile:

3 Likes

Ahahahaa dobraaa :smiley:

Daleko su i FIFA i PES od bilo kakve simulacije, i dokle god teze ka tome ima da unistavaju igre. Ne valja da bude arkadni, ali teznja ka realnom je samo velika greska. Njih ni ne zanimaju stavovi igraca, samo daj daj daj daj daj daj daj pare.

Ne znam, pokusavam redovno 18 da naviknem. Pogotovo dodavanjem LS i LE, La Lige stadioni itd, plus atmosfera i cela prica oko Premier liga je savrsena. Bas mi se pika vikendom da se docaraju te utakmice. Ali dzabe ne ide. Ne svidja mi se sta uradise od fudbala. A kako su lepo krenuli od NG 14, 15, 16 pa ukenjase sa frostbite j***m.

Ne lezi mi najvise gameplay. Odnosno pomeranje igraca. Previse robotski deluje. Okretanje i animacije. Nemam osecaj igraca u dzojpedu. Nemam osecaj i animaciju. Ne trazim da se okrece oko ose i menja pravac kao da nema tezinu, ali nekako mi ovo deluje totalno bedno.

Ima potencijal da bude dobar. Malo fali da porade na animacijama i gameplay. Po klipovima 19, ne vidim da su to sredili, mada dok se ne uzme dzoj u ruke i proba dz klipovi. Vidim da su vec provalili novu opwerpowered foru sa fake shoot, tako da mozes ceo teren da predjes time.

Pes necu komentarisati. Nije los kakav je bio ali mi je smesno dati pare tek za ono. Robotizacija na delu. Poslednji koji je valjao je bila 5 ica, ali ajde moze i 6. Mada sam njega prestao da igram pre godinu dana, a svaki dan sam ga igrao koliko je dobar.

Sada sam presao vec god dana na FIFA 16, uglavnom zbog modova i patcheva kojih ima dosta, najveca je FIFA zajednica i edit tim na njemu. Imaju skoro svi stadioni za sve timove najjacih liga plus uglavnom za sve timove LE. A i gameplay mi nekako lezi uz podesavanja i mod za gameplay. Dodato je dosta novih klubova i liga, i punooooo reprezentacija.

1 Like

Jel uspeo neko da nadje download za xbox 360 rgh ili iso?

Interesantno… Meni to nije opcija zbog Ultimate Teama, ali nisam znao da se toliko igraju stare verzije.

Mene je odusevio World Cup ove godine, milion svetlosnih godina ispred UT-a. Nadao sam se da ce final build Fife 19 da lici na tako nesto, ili da bude jos sporiji i realisticniji.

Ali kada sam video identicnu kolornu semu, raspored menija i lica igraca na UT karticama sve mi je bilo jasno. Ocito da je najvise para otislo na LS licenciranje.

Kako god, upamtite takodje da demo FIFE 19 nece imati veze sa Fifom 19 koja bude aktuelna u decembru - obicno se promeni na gore…

E da, to je posebna prica. Cak je i 18 bio mnogo bolji kao demo, pa i kao v 1.0, ali iz godine u godinu ga unistavaju updateima. WC 19 deluje da je malo lepsi gameplay ili je to klasican placebo efekat u nasim glavama :smiley:

Da ali uglavnom 16 i dosta je veliki broj igraca 14ice (uglavnom zbog losije konfiguracije racunara). Ima i za 10 i jos neke stare ali jedva nesto malo.

Sto se tice modova za 16, to je cuveni Moddingway mod kog radi Ariel vec dugi niz godina. WC mod je odradio savrseno do poslednjeg detalja:

Sto se tice ostalih modova, mozete u database naci i UEFA U21 Poljska 2017, Kup Africkih nacija, Kopa Amerikanu i sva velika takmicenja unazad par godina. Kao i sve sezone za klubove do ove, a u toku je rad na novoj. I bice u septembru vec gotova.
Mogucnost modovanja 16ice je izuzetan. Sve moze da se uradi.

1 Like

Au kako ga je odradio, svaka mu cast.

Jel se zna kad ce fut web companion?

Oko 19-20, valjda, ali EA jos nije nista zvanicno najavio. Obicno je oko nedelju dana od izlaska demoa, koji je 13.

1 Like

Ok, hvala :slight_smile:

Ne znam koliko ste ispratili, EA je ove godine poludeo i Ultimate Team u Fifi će imati 200+ ikona (tj svaka po tri verzije kartice). Meni je to strava, jer klinci treba da znaju ko je bio Euzebio, Sokrates, Butragenjo… Biće samo teško to sve finansijski ispratiti (u smislu ingame coina, naravno, fifa poeni ne dolaze u obzir niti će ikada) tako da me čeka žestok grind kada krene. Takođe većini NIF kartica je redukovan pace.

1 Like

EA Origin Premier na PC. Uz njega dolaze najskuplje varijante FIFE i Maddena. Sa gomilom coina, packova, i ostalih drangulija :slight_smile:

Ako Petera Shiltona ne bude pojeli su govno

Covek ima svoju igru, koj ce mu FIFA :smiley:

2 Likes

Nema ga, od golmana mislim da su tu samo Smajhel i Van Der Sar kao i prosle godine, mozda Lev Jashin kao u WC modu, generalno gledano, golmani-ikone su uglavnom vrlo neisplativa investicija jer ih ne kontrolises i nisu uopste bolji od obicnih.

edit: lazem tu je i Leman. I to je to.

@mvasic mene samo PS4 verzija zanima :confused:

Moja istorija sa fifom je malo komplikovanija:

Amiga - FIFA International Soccer
PC - FIFA 96 - 08
Xbox 360 - FIFA 09 - 14
PS4 - FIFA 15 - 18

FIFA 19 se ceka na PC

Jednostavno, najskuplja izdanja FIFE i Maddena zajedno za $100 je ponuda koja se ne odbija (plus ostale igre)

1 Like

Pisao sam vec zasto Fifa nema mnogo smisla na PC-u. Dzabe ti i najskuplja verzija, ako su Ultimate Team cene nerealno visoke, community je uzasan i premali u odnosu na PS4 koji je prosle godine preuzeo primat od Xboxa, a EA eksperimentise sa PC patchevima pre nego sto ih deploy-uje na konzole… Od kada sam nabavio PS4, znaci od decembra 2013, ne igram vise UT na PC-u.