FIFA 15 sada u Vault-u na EA Access-u

I došao je i taj dan da se aktuelna FIFA ubaci u Vault :slight_smile:

Svako ko nije igrao a ko je imao želju eto sada može da je skine i igra za džabe.

Kolko prca ovaj EA Access. Samo da potraje, i da EA ne promeni politiku.

Odlicno, odlicno, jos jedna potvrda koliko je EA Access dobra ponuda.

Imam Fifu 15 od ranije, a nazalost nisam sastavio ni 2h gameplaya u njoj, jbm ti Destiny :smiley:

Zaista lepo i neocekivano od njih :smiley:

sto neocekivano? i fifu14 su ubacili u ovo doba prosle godine, tj. odmah po izlasku ea accessa.
ko je do sad hteo da kupi fifu kupio je, ovo je samo bonus za ea access koji objasnjava kako se posluje. jos da ubace dragon age inquisition i masala.

Sa ovim je najverovatnije zavrsena jedna sasvim pristojna sezona FIFA15. Odlican potez, nadam se da ce tako nastaviti sa EA Accessom.
Od FIFA-e se nadam da ce sada nastaviti jace. Da se maksimalno bace na gampelay, da ga vec jednom srede, male detalje koji mi ubijaju zelju za igrom. Ni sam ne znam koliko sati imam 15ice, od 16 ocekujem mnogo. NG odnosno sada vec CG gameplay, da rese skripte i bagove, i da poprave mnogooo fiziku, ja zadovoljan.

ma gde gotova sezona,leto je uvek bilo zanimljivo a do 16ice ima jos oko 4 meseci…

Ja sma uvek prestajao da igram oko maja, skoro svaku fifu. Leto, druge obaveze i nedostatka ostalih da igraju protiv mene dovodilo do toga :smiley:

A inače brže sam zakačio ovde vest nego što je EA Access strana to uradila na fejsu lol