Fifa 14 i online

zdravo svima, novi sam na forumu, mozda sam pogrijesio gdje trebam postaviti pitanje, i izvinjavam se unaprijed, ali mi treba pomoc. Dobio sam na poklon xbox 360 slim, 250 GB konzolu, ali koja je flashovana JTAG/RGH. znaci nije LT. i na njoj vec imam dosta instaliranih igrica. mene zanima kako da igram online fifa 14, jel moram kupiti original CD fifa 14 i xbox live gold paket, ili ima drugi nacin?! citao sam malo po vasem forumu, da mogu lahko dobiti BAN od strane microsofta. molim vas pomozite. Hvala

Ako imas RGH, nije moguce da igras na Xbox Live. Ono sto ti ostaje je igrenje preko LiNK-a

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/6671-tutorijal-link-podesavanje-i-pitanja.html

a jel mi za fifu treba onaj online code da bi igrao i preko LiNK-a ? ili ?

NE…

pokusacu napraviti link odmah ujutru, nadam se da nije tesko.

Hahahahahhaha… Tesko je previse blaga rec, izuzetno je tesko… Procesljaj teme… Ruteri su problem, mnogi su ovde kupovali nove rutere samo zbog linka… Ali i update dash-a i ostale stvarcice… Jeste RGH laksi sto nema rezanja diskova i placanja Xbox Live-a, ali ces mecku da rodis dok proradi kako treba. A kada proradi, nema mnogo ljudi :smiley:

Fifa ne radi preko linka koliko ja znam, googlaj System Link games xbox360 za spisak igara koje rade na njemu

Sent from my HTC One X using Tapatalk

ma no sikiriki , skontat ce se. a pravimo jaran i ja da bi mogli igrati online jedan protiv drugog. fifa ce valjda moci

Fifa naravno NE MOZE preko linka :cool:

Skratili su ti muke… Ali opet, pogledaj spisak igara kao sto ti je rekao studio…

fifa ne moze, hvala =) necu ni pokusavati :wink: