Fifa 13 Pro Clubs Tim

Поздрав,

Да ли је неко можда заинтересован да направимо наш Фифа 13 тим? Потребно је пар играча а игра се преко “Fifa Pro Clubs.”

Овако то изгледа:


Значи свако изабере своју позицију на терену и играмо против других тимова по свјету. Иначе игра се 11 на 11 али ако немаш довољно играча онда компјутер преузима остале или онај који изабере “any.” Да би могао да играш потребно је да направиш себе у игри. То је то.

Тренутно нас има двојица са форума али било би боље када би се још играча придружило.

mislili smo da probamo ovaj mod nas 5-6 ali ako nas je vise to bolje,ja samo ocu da rezervisem poziciju levog beka :smiley:

Mozda bi ja igrao,sve zavisi od vremena.

ako imas nekog zovi,samo da nas ima,jer ako kompjuter kontrolise vecinu to je onda malo zeznuto

hm, ja bi igrao, ali mi fifa nije skenirana u abgxu i rezultati rezanja su bili losi na prelasku sa layera na layer, ali mi je instalirana na fles i igram normalno, ne znam da li to remeti nesto ?

Клуб је направљен и отворен за све оне који желе да нам се придруже.

Клуб се зове: [SIZE=4]Fk Xbr[/SIZE]

Да би се учланили идите овдје и кликните на PRO CLUB SEASONS


Затим потражите наш клуб поводом клубског имена наведеног горе и кликните на REQUEST TO JOIN THIS CLUB.

То је то. Дакле све позиције су отворене и играмо кад год се скупимо или кад год коме буде одговарало. Нема ту никакве обавезе и свако је добродошао. Ја иначе играм одбрану.

Поздрав!

izgleda da nece niko lol :confused: , samo nas je 3 za sad,ajmo ljudi jos bar 3 ako moze

Igrao bih ja,ali “my gamer profile cant access this feature” :smiley:
Ako se pozabave engineom,dogodine mozda i padne original.

Evo ja bi mogao sutra ili preko vikenda. Ubacicu se u klub danas ili sutra samo da se setim :smiley:

Растемо растемо…

Добро дошао у клуб Дејане. Сад смо тројица јаки. Ја исто могу сутра и преко викенда да играм.

momci ocete da probamo vcrs pro clubs oko 12h ? ako hocete javite se samo i recite vreme

Сад смо ја и Дејан онлајн па дођи ако си ту. Ја ћу иначе бити на линији доста данас. Викенд је. Поз

Ja mogu vcrs od pola 8. Ako ste za i u mogucnosti napisite ovde pa se vidimo.

Ljudi jel se neko mozda predomislio oko ovog pro clubs ? ima nas jos uvek samo trojica pa sam mislio da malo osvezim temu i da se jos neko prikljuci :rolleyes: