Fifa 13 Online pass problem [ps3]

Pre mesec danas kupio sam original fifu 13 za ps3.Kada sam dosao kuci i upalio nisam mogao da igram preko neta.Otisao sam na EA sportov sajt i upisao kod koji sam dobio uz cd kod njih na sajtu,i video sam da je bio dobar kod i pisalo mi je da je registracija zavrsena.Kada sam opet upali,opet nisam mogao da igram preko neta tj da se konektujem na ea server,ali vidim koliko igraca ima na serveru.Postavio sam sliku sta mi izbacuje kada se pali igrica. Molim vas pomagajte jer sam dao 8000 samo da bi igrao preko neta i nista opet -.- Hvala unapred

Pa nisi trebao na EA sajtu da redeemuješ ključ nego kroz samu igru, mislim da ti je ključ “istrošen” na nešto drugo.

Online Pass za konzole se uvek uvek redeemuje kroz igru. Registracija igre je jedno, online pass drugo.

Idi na EA support i koči se sa njima, pomoćiće ti posle jedno 45min kočenja sigurno.

mislim da ko na xbox kada odradis reedem preko sajta u download history ostane to za download pa skini sa konzole, pogledaj

Ali kroz samu igru mi nije izbacivalo da ukucam kod,a isao sam i u view downloads ali ja nemam da redownloadujem taj kod,nzm sta da radim -.-

To je preko Xbox 360 - Official Site - Xbox.com ili https://store.sonyentertainmentnetwork.com/, on nije preko https://store.sonyentertainmentnetwork.com/ redeemovao key nego preko EA sajta… Tako da ne može imati u Download History. To je problem.

Ali na koj god sajt da odem bilo EA ili origin ja vidim taj kod koji sam ukucao…

Ali nije mi izbacivalo nista da kucam kod u samoj igri odma mi je izbacio onaj problem sto sam sliku okacio i slalo me je na ea sajt a tamo kad sam usao trazio mi je taj kod…

Kontaktiraj ea support, resice ti oni.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Kontaktirao sam ih,i isao sam live chat sa njima ali ni oni ne znaju sta je to -.-

E da, vidi, moraš imati Origin Account pod istim mailom kao što ti je PSN account. To je a must za PS3 verziju, na žalost. I Password ti mora biti isti.

Jeste isti je mail i sifra je svuda ali nece,ja gde god odem bilo na ea forum,ea sajt,origin sajt vidim kod koji sam ukucao ali kad udjem u igricu izbacuje mi ono zaglavlje

Izbriši save data i game data na PS3 pa startuj ponovo i loginuj se ponovo u igru.

Traži novi Online Pass na Supportu. Vidi da li NAT Type nije Strict.

Izbrisao sam to i pokusao i opet kada mi skine update izabcuje mi istu gresku.Ali meni je kod ispravan i sve je to super ali kada udjem u igru nije mi izbacivalo nista da tu ukucam kod ili bilo sta. Aj mi malo pojasni sta je NAT Type nije Strict

NAT Type mi je type 2 sta to treba da znaci??