Fatal crash intercepted problem

Krenuo sam da igram Newer Dead i nakon nekih pola sata gameplaya na mestu prebacivanja iz in-game na cut-scenu dobio sam fatal crash intercepted i izlazak nazad u dashboard. Istu gresku mi je prijavio pre nekih tri nedelje kod sam prebacivao forza dlc-ove prilikom ulaska u XEXmenu. Stalno mi je prikazivao tu gresku dok nisam izvadio flash iz usb-a. Od tad nisam imao tih problema do danas.
Ima li neko neku ideju?

to je obicno greska kada fsd naleti na neki problem i ne moze da ga resi pa da ne bi gasio konzolu (postoji i ta opcija kada nastane FC da je ugasi ili resetuje) on te samo vrati u dash… e sad ovo je totalno random, nekad se desi kada se lose prekopiraju fajlovi, tipa ostecen flash ili slicno i kad naidje na to mesto gde ne moze lepo da procita on pukne

Hvala puno, predpostavljao sam da je neka random greska jer citajuci po forumima mnogi su se zalili, a nikom se nije pojavljivalo na isti nacin. Inace ucitao igru ponovo i sad je prosao taj deo bez problema.

prebaci igru sa iso2god ubaci u content/00000… i igraj je is MS dashboarda, ne verujem da ce tada praviti problema.

Upravo tako sam i radio. Citam malo po forumima ali nema univerzalnog resenja. Jedan vice da je prestalo to da mu se desava kad je instalirao fsd na interni hdd u odnosu kad je terao sa externog, drugi kaze da je prestalo da mu se pojavljuje kad je stavio poslednji dash itd.

pa kao sto rekoh, random skroz nema pravila, a ponajvise se javlja kod lose kopiranih stvari ili ako je disk malo ostecen na tom mestu, svaki disk ima odredjen broj mapiranih losih sektora…

Probaj da uradis update dashlunchera na 2.29 ako si na njemu samanji ga na 2.28. Javi kako se ponasa.

Teko da ima hdd lose sektore, mozda da proba sa formatiranjem i da vidi kako se ponasa.
Probaj dashboard settings da restartuje na default, resavalo je slicne probleme.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Srdacan pozdrav svima, iako sam se tek registrovao aktivno sam pratio forum i sada kad mi se pojavio problem pa kucam ovde.

Kao i postavljac teme dobio sam fatal crash intercepted pa da vidim kako se to moze resiti.Imam RGH konzolu, i do sada sam igrao svega par igara Dragon Dogma, Dark Souls, Bayoneta, a igra koja mi pravi problem je Kingdoms of Amalur: Reckoning.
Naime kada posetim jednu lokaciju u igri tj probam da udjem na odredjena vrata uvek dobijem ovaj fatal crash intercepted ali uvek.Ovo je srecom side quest ali se plasim da ne iskoci i za neki main premda nakon 10h igranja nisam nista slicno iskusio, Probao sam da otpakujem igru i preko Xbox backup creatora i preko iso2good ista stvar.

Gledao sam i na ostalim sajtovim neko nema definitivno resenje.Ovo iznad sto je postavio korisnik M007P ne znam ni kako da uradim(“prebaci igru sa iso2god ubaci u content/00000… i igraj je is MS dashboarda, ne verujem da ce tada praviti problema”).Ima li jos kakvo resenje jer mi ovaj error deluje neresivo:) Kazem opet to se desava isklucivo na jednoj lokaciji tj ulaskom na odredjena vrata, al bilo bi lepo ako bih nasao resenje.
Hvala