Fatal Crash Intercepted ili CRN EKRAN na COD Black Ops 2 + RESENJE

Evo nakon što sam skinuo ovu verziju DashLauncha i pokrenuo ga sa USB stika, stoji mi obavijest “DashLaunch Version does not match! Currently running V2.32 (229) Do you want to update?” Smijem li uraditi update dashboarda, da li mogu nešto pokvariti? Hvala puno

LJUDI AMAN

gore pise u tutorijalu lepo ako ponudi UPDATE

PRIHVATITE GA

Hvala…Nego link meni ne otvara konstantno mi izbacuje “403: Not authorized”…

ajde opet ispravio sam ga

Ama ja razumijem da se treba prihvatiti, ali ja nisam stručnjak kao Vi, meni je lijepo “nacrtao” čovjek koji mi je radio RGH da ne smijem raditi update konzole, zato se bojim da ne uništim RGH zbog samo jedne igre:) Znači, bez obzira što je kod mene stari FSD (2) ja smijem ovaj ubaciti preko stika:) Hvala još jednom na odgovoru

taj koji ti je radio i ne zna da update na RGH konzoli samog dasha i ne moze da se pokrene… a i DA mozes da ga radis sa fajlovima koje dobijes prilikom samog procesa,ne mozes da ga unistis ako jednom odradis RGH UVEK mozes da se vratis nazad

dashlaunch i obican DASHBOARD nisu iste stvari, kao ni Freestyle Dash, tako da pod broj 2 pise UPDATE

IDI NA UPDATE

Hvala Vlado ne ovome ali ne znam da li da radim ovo xD Imam neki osecaj da cu da za***em nesto :lol:

Inace sad sam listao nesto po drugim sajovima i procitao da je ovo problem u podesavanju Dash-a.Kao nekom ne 3.03 sljaka a nekima ne a na ostalim ne sljaka u opste.

rekao sam vec, 3.03 je meni sumnjiv jer je on pravljen za 16197 dash tako da ga i ne stavljam jos uvek nikome, sve dok zvanicno ne bude 16197 zastupljen onda cemo i novi dashlaunch, inace DL zna da napravi ovakve probleme, na prelasku sa starog 1.9x dashlauncha na 2.xx problem je bio sa Forza 4 igrom, sada izgleda da i ovde ima problema, inace kao sto sam napisao bice vec update uskoro

i ako pogledas video nema sta da zeznes, tebi je bar sve isto kao kod mene imas illume temu hehehheheheh

nije ovo nista strasno pa ljudi rade mnogo gore stvari hehehheh

mislim da ima veze sa aktiviranim patchevima nesto, to ti je pametno ne diraj nista kada izadje ljudsko resenje igraces

Hvala, zaista hvala, dužnik sam vam:) Sve radi bez problema, i SP i zombiji:) Ne može se ništa zeznuti, baš je jednostavno, samo je potrebno pratiti lijepo opisane korake ili pogledati video:) Pozz iz Sarajeva:)

@Mirko

ti se bar secas kako je bilo sa forzom i sa brdo XBLA igara kada nije hteo da ih otkljucava DL, vec je to reseno u sledeci update DL-a

bice i ovo reseno za sada je ovo resenje ali kada se resi kompletno onda svi update DL-a i voljno

Zato i ponavljam da se strpe malo sto moraju da se zezaju da naprave haos, sigurno ce to biti uskoro.

Mada ima mnogo igri koje su izasle tako da ova i nije toliko vazna barem za sada.

@Mirko

ima video, ima tutorijal ko hoce neka igra ovako ko nece ne mora mi ne teramo nikoga :smiley:

kada izadje DL stavicemo da je OBAVEZAN kako bi igrali ovu igru pa lepo install svi i to je to…

Ne znam dal ima veze sa tim,al meni COD World At War vise ne radi. Kad je startujem,upali mi se ekran i samo blinkce - loading game, i tako ocitava u nedogled.A znam ranije da sam mogao da je igram.(skinuo sam 2 verzije,i obe se isto ponasaju) Isto i Halo 4, ocitava da ce da krene kampanja,a nikako da krene.Probao sam i COD BO2 , direktno sam iso svukao sa iso2god, znaci nije obrisao onaj folder $systemupdate, i kad startujem,direktno me baca u xbox-ov meni.Valjda ce da se nadje neko resenje.

pa vrati dash launch ili ako nemas instaliraj ga da bi te druge radile kako treba, ili ocigledno ti u necemu gresis, meni apsolutno svaka igra radi od pamtiveka pa na dalje, sem eto sad ove koja ocigledno svima ne radi…

Imam DashLaunch 3.02 (459).Nista ja nisam dirao,i sve je radilo kako treba.Znam kad sam ranije updejtovao da je bilo drugacije,izaberem,on nesto odradi,ugasi se konzola i to je to.Ovde ne mogu da se snadjem.Na launch.ini fajlu je bilo true/false, ovde je pretpostavljam mesto true- enabled.Imam launch.ini dobro podesen,i nije bilo problema.Ranije mi se desavao fatal crash sa driverom SF, al sam to sredio,i sa jos par igara.Direktno sam sa iso2god odradio i radilo je.Medjutim sad imam problem sa COD WaW,Halo 4 mi isto ocitava do besvesti u meniju i nece da krene.Kinect Sports nije hteo da radi,a radio je ranije,isto kao i Kinect Adventures.Sve sam to igrao,a sad ne mogu.Mozda je problem sto imam dosta igara.Ne znam kako da obrisem covere,pozicije i TU.Isao sam na clear cache,al i dalje su sve pozicije i TU na mestu. I jos nesto,kad udje u fsd, i kliknem desnu palicu gde pise ip adresa, uvek mi pre skeniranja izbaci kao da su ostala jos 2 fajla da se skinu.Al posle skeniranja i to nestane.Nisam ubacio fsd 3.0.

problem zasto u zadnje vreme igre zbadaju na RGH pocev od MOH i Black Ops 2 i nesto malo Forza, lezi u tome sto i XBC i ISO2GOD nisu updateovani vec duze vreme da se nose sa fajlovima od 14719 dasha pa na gore e tu je problem…

Preporuka za neku alternativu? Exiso mozda?

nikako, ove dve su ti proverene, exiso mislim da je stariji od ova dva zajedno…

XBC bi trebalo da dobije uskoro udpate ne znam samo zasto nije jso uvek