Far Cry 4-PS4 Gameplay

Jako dobro i lijepo izgleda,nadam se kvaliteti kao i far cry 3 mozda jos i boljoj

Da u Far Cry 3 nije bilo Vaas-a, bio bi u najboljem slucaju malo iznadprosecna igra. Ponavljam, u NAJBOLJEM. Niko ne bi ni primetio igru da njega nije bilo.

Ne slazem se. Meni je sam gameplay i svet bio odlican, za likove i pricu me je bilo bas briga. Ovde mi se setting ne svidja toliko, ali verujem da cu promeniti misljenje kad budem krenuo da igram.

Slazem se s apotekistom,a na kraju krajeva nismo mi bas nauzivali se tog vaas-a jer ga relativno nismo gledali dugo,a bogami niti puno.GP,grafika i atmosfera je bilo ono sto je prodalo FC3

Did I ever tell you what the definition of insanity is? Vaas je legenda! Jedan od najupecatljivijih karaktera u igrama prethodnih par godina

^
Obozavam taj deo on mi je jedan od omiljenih likova ikada :slight_smile:

Maala ispravka: " Did I ever tell you the definition of insanity". Stoji mi to na profile slici :smiley:

Pozdrav, nov sam ovde, ali ne i u gamingu :smiley: Posto Far Cry igram jos od prvog dela, rekao bih da su dosta napredovali, mozda ne toliko kao npr uporedjenja radi GTA III i GTA V, ali definitivno jesu. Samo se izvinjavam sto ne igram na PS4, pa nisam kompetentan da sudim toliko o grafici jer je ipak to nex-gen konzola, ali vecina nas ce jos koju godinu igrati 360 i ps3, za sebe znam da cu sigurno jos 2 godine, dok ne bude povonja cena za ove novije i dok se ne hakuju. :slight_smile:

Najjaci deo u Far Cry 3 mi je bio Takedown… :smiley: Bio sam u stanju takva povezivanja da radim, sav se naprzim kad spojim njih dvoje tako sto skocim sa krova, pa vec sledecih par povezem sa ledja i onom cetvrtom tutnem noz u celo. :smiley: Ja mislim da sam nekih 65% kompletne igre presao samo na takedown i stealth. Good times :smiley:

Da, da…ima dosta stvari koje mogu da ostave utisak. :smiley:
Siguran sam da i Far Cry 4 ima mnogo dobrih stvari. :slight_smile:
Pogotovo sto je na ps4, pa je dozivljaj jos realniji…

Kod mene je snajper sa prigusivacem odradjivao posao. Ce nastavimo u tom fazonu :slight_smile: