Far Cry 3 Gameplay video

Prikazana je pc verzija u ovom videu, na ultra settingsu, na konzoli mozemo ocekivati grafiku koja je ekvivalent mediumu na kompu NAJVISE

@Werta

Ni u jednom trenutku nisam rekao da je grafika “savršena”. Nisam ti ja kriv što si igrao igru samo na xboxu, lol

Znaš, xbox nije ceo svet, imaš igre i bolje grafike i na drugim platformama :wink: moraš malo proširiti poglede, a ne da budeš kao da imaš omove preko glave…

Ovo ti je najbolji odgovor do sad moram da priznam. Bar nisi nista rekao.
@Jovan Kako da batalim off topic, pa da ceo svet prica da se ne razlikuju verzije, ja ne mogu da batalim coveka koji mi salje video i kaze “evo ti, pc i xbox verzija bf3 izgledaju isto”, “ne vidi se razlika u grafici izmedju igara”. Nema tu misljenja bre, kao sto sam rekao, postoje igre koje su toliko neoptimizovane ili cisti portovi posto svi znamo da ce na pc-ju raditi kako god bilo i copy/paste ili su jednostavno iz 2005-te da se ne vidi razlika. Kako da batalim, pa neko ce ne daj boze da procita i da poveruje, a kazem, mnogo se to pojacalo izlaskom halo-a tako da su ljudi koji nemaju pc procitali negde kako je halo zakon i onda su odmah skocili, to im je bio cini mi se poziv da opet pocnu sa tim forama “xbox vs ps3” “xbox vs pc”.
I da, svidja mi se far cry, sve sam ih igrao na pc-ju, i onda ne mogu da trpim da neko prica da se nece razlikovati. Pa i nek dobijem poene, ali nek mi kaze neko da nisam u pravu. Ja bar dajem konstruktivne cinjenice, a ne dva smajlija kad odgovaram.
Inace, procitao sam upravo na drugom forumu o ovome, ima link do neke stranice gde citiraju developere da ce se verzije razlikovati, ali nece biti toliko drasticno, vec ce drasticno biti na odredjenim mestima u igri, razlikovace se. I ja opet ne verujem u to ako misle da izbace normalnu i optimizovanu igru za high end pc. Ako misle da izbace neku bezvezotinu a da se fokusiraju na xbox, onda ce mozda i biti tacno, ali opet to stoji da se vidi, a on mi kao dokaz daje BF3 video comparison. :smiley:
Ajdemo dalje u vezi sa temom.

Igram igru i na PC kod frenda a na boxu In My Comfy Home ja nigdje ali apsolutno nigdje nisam napisao da je grafika na boxu i pc ista ali ama bas nigdje.Nego da se vratim na TEMU evo recenzije od IGN-a

Igrani djelovi su vadjeni s boxa pa imamo nekakv dojam kako igra izgleda na boxu tj.na konzolama i mogu reci da su decki obavili odlican posao

P.S zao mi je sto ovo moram rec,ali PONASAS SE KAO KLINAC CITAJ STA PISE tocno sam naznacio da razlike postoje ali nisu Ogromne,bit ce cisce texture,veca reza,FPS i naravno DX11.Ali nigdje nisam napiso da su vezije iste naravno da se razlika odma vidi ali NIJE OGROMNA.Ajde necemo se prepirat vise svima nam je dosta zar ne ajmo jednu virtualnu ruka ruci
Po meni ovo je jedan od najozbiljnijih kandidata

Bice ovo opaka igra… :slight_smile:

Mene samo jedno zanima, iako je off, zasto ovde na forumu mora da se otvara svaki put nova tema za neku igru cim se pojavi trejler… Tako ispadne da svaka igra ima po 5-6 odvojenih temi za Story trejler, Gameplay, Launch trailer itd. Skroz se pogubim! I ne znam u kojoj temi da citam ako neko hoce da napise svoje utiske o igri.

Zar ne bi bilo preglednije napraviti jednu temu po igri, pa tu lepo sve stavljas sto se pojavi vezano za istu.

Pročitaj pravila :wink:
http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/2933-nova-pravila-u-forumu-xbox-360-video-igre-i-vesti.html

Slažem se, al’ tak’a su pravila, šta je tu je :slight_smile:
Inače što se same igre tiče, baš me briga gde je bolja grafika i koliko, meni su bitne priča i gameplay of course, a sudeći po dosadašnjim video-ima igra neće da omane, jedva čekam! :slight_smile: