Fallout Anthology najavljena za PC

Fallout Anthology includes every Fallout game released so far, all contained inside a (sound making) Fat Man mini-nuke replica. It even has an extra spot reserved for a Fallout 4 game disc.

  • Fallout

  • Fallout 2

  • Fallout Tactics

  • Fallout 3: Game of the Year Edition

  • Fallout: New Vegas Ultimate Edition

It’s coming September 29 in North America, October 1 in Australia, and October 2 in Europe. The price in North America is $50 USD.


<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Lordish

da nije OST? :smiley:

Ha-ha -.-

Nub sam a ipak si bio ušao da vidiš o čemu se radi :stuck_out_tongue: nubu :smiley:

Lordish eto ti prilike da odigraš Fallout konačno, ali pravi Fallout :slight_smile:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Pa i pre su bili stari na Steam-u i GOG-u.

A sta 3 i NV su fejk Fallout?

3 je fejk NV je manje fejk.

Upravo to. Igrao sam Fallout 2, ali sam tada imao svega 11-12 godina, šta sam ja znao šta je ozbiljna RPG igra :smiley:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mda, i GTA III je fejk.

Ne, nego skoro pa nema apsolutno nikakve dodirne tačke s Fallout serijalom. Da se igra bilo kako drugačije zvala ne bi uopšte bilo problem. Ovako nije opravdala očekivanja kod old-school HC RPG publike…

Sent from my D6603 using Tapatalk

To sto nije HC ne znaci da nije Fallout igra u sustini. Igra je pokidala kad je izasla i secam se prvi put kad sam igrao da sam bio odusevljen. Atmosfera i sveopsti utisak su meni bitni i po meni su i Bethesda i Obsidian napravili odlicne igre.

Uostalom eno igrajte Wasteland 2 ako ocete stari Fallout filing.

E sad kad ovo izadje pa svi vi koji niste odigrali prva dva dela, odigrate, onda skinite Lionheart. Isti djavo, isti developer isto sve samo fantasy. Meni bolje nego fallout.

Amm… TES to lijepo kompenzuje… :smiley:

Poenta priče je što Bethesda nije Interplay i nikada neće biti! Daleko od toga da je njihov “fake” Fallout loš, meni jedna od omiljenih igara je upravo F3, tako da… :slight_smile:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Poenta price: Todd Howard je Bog, Bethesda je Olimp.

Ma nisam ni sumnjao u tebe :smiley: Na sta uzimas F4, na plejku ili kutiju? Ja cu uzeti za kutiju, jer … Poznavajuci moje Gaming seanse sa Bethesda-inim igrama, plejka bi otisla na onaj svijet hehehe

Zavisi kako će ispasti PC port, ako bude skrndelj uzeću za PS4 putem share-a, to mi je najisplativija varijanta :slight_smile:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Mislim da ce past preorder za XO… Btw, trebam upisati broj ziro racuna ili mogu nadoplatiti kao kodom za novac na Live-u, da bih mogao odraditi preorder?

Na base.com Fallout 4 fizicka kopija se moze preorderovati za 43 e trenutno. (Ps4)

otlazao sam prethodni ore-order od 39 funti i sada sam narucio na base.com od 32 funte ukljucujuci i dostavu.

btw zelim mini nuke, odusevljen bih bio kad bih je imao. Igre mo ne trebaju, vec ih imam :smiley:

Kod Ištvana će verovatno biti standardno za 45€, tako da je ta base-ova cena skroz ok, ako te ne rebne naša divna carina.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Ne naplacuje mi carina nikad nista, 45 e je ukupno sve, znaci igra i dostava, carinu ne placam.

Onda superiška! :slight_smile:

Sent from my D6603 using Tapatalk