Проблем са Fable III

Нарезао сам игру као одувек што режем, убацио диск, и све је нормално, конзола га очита, чак успем и да инсталирам игру, али када стиснем Play Game, крене као да учитава игру, и избаци ми Disc Unredable… Није ми јасно ако не може да очита диск, како је уопште успео да инсталира игру??? x.x

meni se to isto desavalo sa prototype II , ali sam problem resio tako sto kad ubacim disk ne sacekam da se pojavi ona slika igre u dashu , nego cim se pojavi play game odmah pritisnem A i igra radi bez problema.

Покушао, не вреди :frowning:

a sto ne stavis da ti bude automatski, cim ubacis disk da odmah ucitava igru?

Како се то подешава? ништа ме не кошта да пробам, али мислим да неће хтети…буни ме како успе да је инсталира а после не може да очита диск :confused:

Edit: неће ни аутоматски, обрисао сам и поново покушао да инсталирам, и све је ок, и када убацим диск, лепо га очита тј појави се сличица и име игре, али кад стиснем play дугме и када крене да га очитава избаци ми да не препознаје диск…

Jesi li je provukao kroz abgx, jer je meni propalo jedno rezanje, jer nije ubacilo topologiju prvi put, vidi sta ce ti reci na abgx kad skeniras disk, mozda je do toga

да, провукао сам, 2 пута…први пут је избацило да нема типологију, па ју је убацио, и после сам поново за сваки случај још једном провукао кроз абгх и све је било зелено, можда је до тога, јесте програм све као одрадио, али биће да је до тога

Proveri da li je najnovija verzija abx i probaj ponovo da narezes ili odnesi ako imas kod nekog pa proveri da li kod njega radi

ajmo polako. koji imas flash ?

nova ili stara verzija abgx ista stvar,radi se o tome što baza abgx-a patchuje igre za lt 3.0,nisi napisao koji dash ima tvoja konzola i koj LT? fable 3 je u xgd2 formatu ali ima ap2.5 proveru!

EDIT:akirise,sad videh tvoj post,al nema veze suština pitanja je ista!

Ок је флеш јер сам пре недељу дана прешао CoD Black Ops који је такође хgd2 формат са АП 2,5 провером, није до тога…буни ме како успе да нареже, а не може да препозна диск, да је до диска самог, логично ми је да не би ни хтео да га инсталира