Evil Dead: The Game

FB_IMG_1653413147714

4 Likes

Meni je upravljanje bilo ok, ali nisam mnogo igrao kao killer. Uglavnom po default-u uđem kao survivor. Sada igrao story misije i ova treća teška bre, ginem već 4 puta i peti put mi istekne vreme. :joy:

Navikao sam se sad vec, treba levelovati za full potencijal :grinning: Igram necromancera, flauta kostur je op :slight_smile:

mada iskreno bas nisam nikad gotivio taj fazon i onda mi je dbd bio smesan u poredjenju na ovo sto ovde ima. Zao si duh, uzasni zvukovi, tri sestice , skill tree i slicne stvari, bas su ekstremni i samim tim me zbog toga malo odbija cela prica, al videcu kako ce vremenom da se razvija situacija. Prvo vece sam jedva zaspao, ne zato sto se nesto bojim nego jednostavno je igra u glavi i svi ti zvukovi pa mi je bio trip
:joy:

Gledaj seriju Ash vs Evil Dead da malo uđeš u materiju :joy: Ja sad završio treću misiju i malo da odmorim :joy: Meni je igra baš lepo legla, osveženje nakon gomile neuspešnih pokušaja sa ovom forom. Čak je i Resident Evil failovao u ovom pokušaju. Grafika top, animacije su mi top, atmosferu su uboli perfektno, gomila detalja i ispolirano lepo. Već rade na novoj mapi i očekuje se sad u prvoj polovini juna, likove otključavaš tako što prelaziš misije… Za sada se ne žalim što se ove igre tiče. :smiley:

Ma ja uopste nisam u fazonu survivor side jer uvek igram sam, ovako zavisim od onog koliko uspem da uradim kao killer :slight_smile:

Probaj malo čisto da osetiš :joy:

Gledam usput neke klipove od strimera, koliko je igra drugacija sa max lvl klasom nego na pocetku, oni kosturi sa flautom udaraju dupli dmg , haos. Jos nisam zaseo pa da odigram vise partija zbog vremena, jedna, dve i cao

Svi pozitivno iznenađeni što me raduje. :smiley:
85 ocena, samo nek pršti pozitivno pa da izraste ovo u žestoku konkurenciju onom izbagiranom Dead by Daylight :smile:

Ja ga obrisao, tesko da ovo moze nekad da parira dbd, sad ide veliki update

Meni je odavno nadmašio. Ako ja sa društvom provedem 15 minuta u lobiju čekajući da se matchmaking smiluje da nas upari da bi nam posle partija izbagovala i onda opet 15 min čekamo u lobiju… Neka hvala, igrali smo je 3 godine i jače, 6 godina nakon izlaska ne mogu da srede onu ps3 igru, pao delete i nismo kročili u igru već dobrih 3 meseca niti imam potrebe. Izbace par skinova za pare da zamažu oči, a neizbalansirana igra prepuna bagova i problema sa matchmaking-om i sa svakim updateom se čeka sve više. A da ne pričam kad smo zajedno u lobiju i svi pritisnemo “ready” i onda svi sa kojima si u party vide samo svoj ready checkmark kao da niko drugi nije pritisnuo i onda nakon 15 min ubaci samo jednog u igru. I onda svi moramo da restartujemo celu igru da bi bili privilegovani da čekamo ponovo 15 min da nas upari i to pd uslovom da sve radi kako treba. Ali imamo skinove. Raspad živi od igre :unamused:

Ja se iskreno ne bi slozio,pogotovo sto ste igrali SWF najvise. Igra je survivor sided, sto se tice igre i balansa to bi sad trebalo da se resi sa ovim patchom, svi meta perkovi idu na rework. Za matchmaking i cekanje, od kad postoji igra kad preko dana trazis kao survivor bukvalno je instant dok za killera malo cekas,a uvece je obrnuto i duze se ceka za survivora. Sto se tice bagova mozda stvarno za SWF lobby jeste slucaj ali bagove neke tokom igre nisam primetio godinama, samo sam jednom imao lose iskustvo sa tim i to je sve

Onda očigledno ti je killer main, ja igrao sa killerom kad igram sam ali kad nas se skupi četvoro blejimo u lobiju kao retardi i na kraju ugasimo igru i igramo nešto drugo jer niko nema više vremena da 15 min čeka u prazno. A ako moram da tempiram u kom periodu ću da igram onda džaba mi sve. To za peglanje i rework pričaju od kad igra postoji. Stalno šatro nešto peglaju i bukvalno idu korak napred, dva nazad. Jedan patch bude ok, drugi patch useru i ono prethodno što su ispravili. Killer hit box, leši te kroz zid na 5 metara razdaljine :joy: Igrao sam igru još pre 5 godina na ps 4 i stanje sa matchmaking-om je bilo 10 puta bolje. Nije se dugo čekalo za partiju, a tada crossplay nije ni postojao. Sada kad su to čačkali i menjali da se uparuje po rankovima i sl, za dva sata odigramo 4 partije i onda se prebacimo u Apex ili nešto treće. Nikad oni neće rešiti te probleme koje imaju, ako za 6 godina nisu ispeglali. Ili jednostavno nemaju igrača dovoljno da popuni jedan lobby normalno, ne znam. Ali igra je u očajnom stanju za konzole, možda je na pc-u bolje.

Mislim da ce te ovaj patch razuveriti, sve se menja bukvalno ce biti drugaciji sistem za sve. Igram i Killera i survivora, istina vise killera ali iz razloga sto igram sam. Uvece survivor je tesko da mozes naci match instant ,zato je i tako kako si napisao :slight_smile:

1 Like