Elden Ring {MT}

Imaš ceo serijal turnir, ovaj tip izbacije na YT, isto imaš i za Sekiro playlistu

1 Like
1 Like

Jedno pitanjce za iskusne, samonujem Olega, ni jedan drugi spirit ne koristim, nisam ni probao, osim meduze i vukova sa početka. Jel dovoljno dobar do kraja il cu morati da menjam?

Black Knife Tiche je meni bio najbolji, pa onda Mimic.
Tog tvog nisam ni probao pa ne bih znao da li će biti dobar do kraja…

1 Like

Nisam ga koristio pa ne bih znao kakav je, ali mimic je top. Lik copy/paste-uje tvoj setup pa uz promene pre summona mozes malo da mu modifikujes playstyle sto moze biti itekako koristno u pojedinim boss borbama. :smile:

2 Likes

Nemam ja te spirite jos uvek. Liurniu resavam, ili kako se zove oblast

Oleg je okej za veci deo igre ali su black knife tiche i mimic bolji. Dok ih ne nadjes, slobodno leveluj olega.

2 Likes

Ništa lepše nego kad se vratiš nazad kod bossa koji ti je zadavao muke da ga pošteno izlemaš. Sinoć sam za pola sata samleo trojicu prokletnika na koje sam potrošio vremena i živaca prethodnih dana.

Samo mi je žao što nisam ni primetio da sam jednog ubio cheesovanjem (izujedao ga onaj rotten dog spirit) i ode mu health dok sam ja trčao naokolo :smiley:.

Za ostale da mi se da orden jer na njihovim lokacijama nije bilo moguće imati spirite ni koperatore, tako da, molim lepo :sweat_smile:.

4 Likes

Oko 100h igranja, 127. level, kvaliti bild, bloodhound fang +10, ostao mi samo ashen capital i pokisavam Maleniu da ubijem, ali mislim da cu da odustanem od nje i samo završim igru :grin:

Malo si požurio na Maleniu, 125lv i ja sam isto tako nešto malo iznad 100lv sam bio kad sam stigao kod nje, pa sam se tukao kao nenormalan 2 sata sa njom dok nisam uhvatio ritam .
Mimic i moonveil .

Kao sto je @stiveq rekao, Mimic ash je must. S njim ti je odlicna kombinacija Blasphemous Blade….range mu je neverovatan i bukvalno pustis mimica da bude tank (nabacis mu stit bez skila da bi mogao skil od oruzja da koristi one handed) a ti igras kao range DPS….:smile:

Ja sam je ubio nakon jedno tri sata, bio sam nivo 120 sa Bloodhound Fang na kog sam stavljao Frost i Mimicom. Izvodljivo je, ali nikad više.

Mimica i ja koristim, kapiram da je izvodljivo, al nisam siguran da je vredno cimanja. Mislim da cu danas da završim igru i to je to. Sto se levela tiče, bez farmovanja, koje mi ne pada na pamet da radim, tesko da moze veci level da se dobije, mozda jos koji gore.
Onaj Malekit ili kako se vec zove u farum crambeling necemu je bio bas težak, al bre ova Malenija kida, podseca me na Nameless kinga iz ds3, koji je ubedljivo najtezi bos u souls igrama po meni.

E da i jos jedan hint kad vec koristis mimica, Melania uvek napada onog koji ju je zadnji udario .
Vidis kad se sprema napasti i samo se sklonis da je mimic zadnji raspizdi :sweat_smile:

1 Like

Ovo nisam znao

Jeste vredno cimanja set koji dobijes je bolestan

Tj. U mom slucaju
2 prolaska za dva seta :hugs:

Ja i dalje na 10% igre otprilike :joy: Lookin’ good :muscle:

1 Like

Set stvarno deluje dobro, ali nemam ja nameru vise puta da igram ovu igru :joy:

1 Like

Uhhh nikako se ne bih slozio. :rofl: Nameless king ima reputaciju da je najtezi boss u souls igrama. Ne znam samo iz kog razloga, lik je relativno jednostavan kada provalis da je sve sto treba da uradis da se bukvalno prilepis uz njega i kada zamane uradis roll pa par udaraca i tako u krug…Nameless king in a nutshell. :rofl:

Meni je npr Bloodborne imao dva teza bossa…oba su iz poslednjeg defiled chalice dungeon-a koji je optional i treba ti samo za platinum trofej pa ga vecina nije ni igrala…poenta price, igra ti prepolovi HP sto je samo po sebi dovoljno…plus imas dva bossa od kojih ne znas koji je tezi…Watchdog of the Old Lords i Amygdala…s obziorm da imas pola HP-a 80% udaraca ima da te one shotuje plus napadi nisu bas toliko predvidljivi…ko je igrao slozice se da su ovo dvoje uz pola HP-a daleko tezi nego Nameless King…meni je npr u DS3 daleko gori fight Lothric i Lorian od Nameless-a tu sam sigurno vise puta izginuo… :rofl:

Druže, da nisam igrao co-op sa drugarom, nikada ne bih prešao Nameless-a. To je ubedljivo najgori boss ikada u souls igrama. Nedelju dana sam se zajebavao sa njim i nikako. Prva faza na zmaju je lagana, ali sledeća faza… Ubistvo.
Na kraju dolazi drugar i rekosmo ajmo mi ovo u coop i prešli smo ga.
Na drugo mesto bih stavio Ornstein i Smough. Nisam hteo da prizivam pomoć pa sam se napatio samo tako.

1 Like