Elden Ring {MT}

1 Like
1 Like

Ja kad vidim da je neko izvukao ovu temu iz naftalina, cekam da vidim dlc trailer. Nista drugo me ne zanima u ovoj temi :joy::joy:

1 Like

3 Likes

Mislim da u zivotu svom nisam procitao tako glupu izjavu. Ili je bio minimalno involviran u projektu, delegirao sve i ladio se vecinu vremena, i nije cak ni odigrao Elden Ring, ili je doziveo neku vrstu amnezije.

Možda mu nije jasno zato što je radio igru na isti kalup. Realno gledano, sekiro mu je prva igra koja je zaista donela nešto novo u soulslike žanr, pogotovo govorim o gameplayu, pa nije doživela takav uspeh.

Haha malo se pravi lud. Naravno da zna koje su dobre strane igre.

Al s druge strane razumem sta hoće da kaže, sem dodatka open-worlda (malo li je) Elden Ring je manje više nastavio sve iste tendencije ko u prethodnim igrama. Otkud odjednom baš ovaj put dobili megahit?

Moja teorija je da su prethodnim souls igrama izgradili kritičnu masu naklonosti (goodwill, jel te) kod igrača, i da su se kod Elden Ringa sve kockice najzad sklopile.

Hoću da kažem, masivni uspeh ove igre su gradili još od Demon Soulsa.

3 Likes

Poceo sam sinoc. Izasao iz tutorial pecine i sacekao me neki lik na konju i rokno me iz 2 udarca 4 puta za redom pa sam iskljucio igru. :grin:

Da li uopste treba da se odmeravam sa njim ili da ga izbegavam? Bitno je zapamtiti da ja Kirby boss-a nisam uspeo do danas pobediti. :grin:

1 Like

Ovo sam ja, 10 meseci u zaostatku. :joy:

1 Like

Nisi jedini, i ja sam poceo pre nekih dve nedelje da igram, taj me otresao jedno 30x na pocetku, otisao malo po regiji, lvlovao se, pa malo na juzni deo mape pa malo lvlovanje oruzija… vratio se nakon 20ak sati igranja otresao i njega i onog zmaja u mocvari kao sline! Evo sad vec izlamlatio generala radana iz drugog pokusaja a sinoc pokupio mimic ashes u nokron city…ne mogu da se odvojim od igre, ceo rl sam stavio na hold posto to nisam mogao da priustim kada je izasla. :laughing:

4 Likes

3V3 borba u koloseumu? Mislim da je vreme da se opet skine Elden Ring.

Zanimljiv video na temu ponovnog igranja elden ringa

P.s. kako se ubacuje video da ne bude samo link nego kao u postu kod daemona?

Sredio sam ti, mora da ima jedan red između, ili makar da bude novi red da bi link pretvorio u video.

1 Like

3 na 3 makljaža… :thinking: Da upadnem i ja sa mojim lavorom i metlom od oružja da vam objasnim par stvari. :joy: Nema udaranja ispod pojasa i nema mađija, samo na suvo. :joy:

1 Like

Ovaj Coloseum me vraca u Lineage 2 dane kada se igrala olimpijada. Svaka klasa je imala svog heroja koji je bio rangiran kao #1
Posto ne igram, ovo mi je bukvalno uzivanje gledati

Nasao sam jedan random klip kako je izgledalo. Al iskreno stvarno sam odusevljen sa ovim sto vidim u Elden ringu sad.

@stiveq moj vodic trenutno. Naopako je sto idem i sve tamanim okolo, nemam tacno pravac osim kad uradim check point pa kad pokazuje strelica. Konjanik iako je side boss moram da ga resim, jer je ovo sad inat :joy: Ovo za sad trenutno je najduze sto me drzalo :wink:

1 Like

Ovo je odlično