Elden Ring {MT}

Da i meni je palo na pamet da ima veze sa coopom.

Haha ne moze covek ni u zbun da ode, zlu ne trebalo.

Uglavnom, ne moze. Velika mana, slazem se. Ima ih jos, daleko od toga da je igra savrsena (ng+ je uzasno lak, namerna farming mesta koja su cheat u igri itd).

1 Like

Ma kakvo crno makljanje, drugar drži grančicu za oružje koju je ubrao ispred katedrale na početku igre i lavor kao štit u drugoj ruci. :joy: Ja mislim da je tek lvl 3. A ja s mojim tupim oružjem još kad upadnem kod njega u co op, za pola sam slabiji (ako sam dobro skapirao) tako da se majemo ko Don Kihot sa vetrenjačama dok nam ne upadne neki lik, pljune koju vatricu na nas sa 50m razdaljine dok nas dvoje veslamo na nekog konjanika i to je to. Onda on pizdi što opet mora da bere cveće po livadi da bi kraftovao item da me pozove u co op. :joy:

3 Likes

Verovatno love pocetnike za lako farmovanje resursa.

1 Like

Ok, ovo je prejako. :smile:

Ubio sam Fiu i zajebao platinu. Odlepio sam. Great game design wins! Idioti

1 Like

Probaj možda da skineš prethodni Save sa clouda ili tako nešto. :thinking:

To je to. Kraj !

138 sati, level 164. Inace sam presao igru za 130, ali sam dodatnih osam sati potrosio za Fiin quest u NG+.

Sta reci za igru. Jedinstveno iskustvo. Nisam ostao bez teksta, nit sam u depresiji da mi se nista ne igra. Igra je stvarno dobra, i kontam da necu paliti neku Souls igru duze vreme. Naravno ,ako izbace neki DLC a verovatno hoce, to ce se igrati.

Od pocetka do kraja sam igrao sa mage klasom (astrologer). mogu da kazem da je sa ovom klasom ovo Souls igra na (skoro)easy. Igra jeste i dalje teska ali ono je smesno sta magije rade. Bukvalno stici do mimic-a, dici ga +10 i onda setnja. Do te mere je OP ova klasa da sam zadnje bossove one shotovao. Recimo Mohg the shardbearer je pao za nekih 7-8 sekundi. Kako? Comet Azur. Magija je channel plave energije usmeren u jednom pravcu, i dok se castuje ne moze da se pomera. e sad ako stisnete cast i pustite on ce da ispusti jedan beam, medjutim, ako se dugme za cast drzi, magija se castuje dokle god ima mane. E sad ako se uzme cerulean tear koji daje 15 sekundi da se ne trosi i jos tear koji povecava spell dmg i napravi se onaj flask, to kad se popije, one shotujete sta god, sve dokle god je boss neko ko ne svrlja tamo vamo. Tako da svaki fajt se pri kraju igre svodi na malo trckaraj dok mimic ne uzme aggro, flask za free manu, comet azur i przi(bukvalno). Maleniu bih izdvojio kao tezeg bossa, tu mi je trebalo par puta da nadjem dobar balans da mi mimic ne umre u prvoj fazi, i upotrebiti taj flask u drugom phaseu. Ovo ostalo, meh, jednom mozda poginem i to je to. Ako cemo iskreno, najtezi protivnik u celoj igri mi je bio onaj priest sa osam ruku sto samara ko blesav. majko moja ti su mi najgora nocna mora. Bossovi, meh, kometa przi pa przi.

Sve u svemu odlicna souls igra. Sve jedan (svetu poznat) point of interest sam istrazio video i zavrsio. Mozda sam propustio par precica u nekim vecim dungeonima ali to nije toliko bitno. Tako da moze se reci da sam presao igru uzduz i popreko i vise se ne vracam.

Cekamo DLC ili Elden Ring 2, sta god prvo dodje.

6 Likes

I onda moj luka, koji je uspeo da nabavi Comet Azur daleko pre nego što bi ga put tamo prirodno naveo, da bi potom naprasno odlučio kako to nije najbolja magija i proveo desetine sati nabavljajući druge stvari, respeccujući i pateći se. I još se živcirao kad mu kažem ‘aman imaš comet azur’ kad god bi zaglavio kod nekog bossa. :roll_eyes:

Svaki dan je imao nov plan kako će da postane op, u zavisnosti od toga koju jutjub paljevinu je odgledao prethodno veče. Da ne pričam o tome kao je bacao po 10-15 poena na faith (a suštini ima int build), i slične genijalne izlete. Ah, desetogodišnjaci.

1 Like

Pa dobro, uci kako stvari funkcionisu, neverovatno je da se uopste snalazi sa tako kompleksnim konceptima kao sto je skaliranje, a jutjub je stvarno prepun OP buildova.

1 Like

Inace sad kad se osvrnem na celu igru, onaj “kako je ovo dobra igra” utisak sam imao kad sam se spustio dole u siofra river, ono paljenje totema da bi dosao do bossa, i ceo taj dungeon. Tu su briljirali. Ovo ostalo, katakombe, grobnice, dungeoni, pecine, ok ali taj bunar je ostavio najjaci utisak. I bossovi naravno. Kakav design, to samo japanci mogu. Sad bi voleo da procitam knjigu kad bi izbacili, jer naravno nista mi nije jasno. A da trazim polutumacenje lore-a po redditu, meh.

Edit: btw koji je nazovimo prihvatljiv level kad se zavrsi igra? Poceo sam ng+, ono je smesno. Ne znam dal sam bio overlevelovan ili im balans bas nije najbolje ispao. Da bi se fiin quest zavrsio i fajtao sa zmajem mora da se uzme onaj mark koji se nalazi u izvrnutoj sobi. Sto znaci morao sam da predjem stormveil, akademiju, caria manor, ubijem radahna, gargojle i predjem deeproot. Ja to sve odradio za osam sati. Jos sam mislio, trcim direktno sve preskacem, sad kad dodjem do gargojla underlevelovan. Ma kakvi. Ubio ih za minut

4 Likes

Mislim da ng+ nije izbalansiran. Ja sam zavirio u svaki deo mape, pokupio achivmente i bez ikakvog farmovanja na kraju igre bio 150 level.

1 Like

Pa pisao sam o tome, NG+ je potpuno besmislen jer su protivnici samo 30% jaci, a ti si otprilike 3000x jaci nego na pocetku igre.

NG+7 is where it’s at.

Evo je ona devojka sto je presla jednom rukom. Ovaj put sa dance pad om kao kontrolerom. :smile:

1 Like

Uvek moze gore :joy::joy:

3 Likes

Ima momak prodaje disk , po opisu ocuvan za 40€ , vredi li uzimati? Trazio sam preko argentine ali su cene otisle haos, ne daju mi se bas pare za nesto sto me nece drzati :slight_smile: Jedino ako @stiveq da nalog gde mu je elden da probam jos jednom, taman da se iskupi za ban sto me navukao na tanak led :joy:

Uvek mozes da ga prodas kasnije.

1 Like

A buraz juce su me poslepodne pustili, još dolazim sebi posle izolacije, ako sam mogao 20 dana u jednoj sobi, mozes i ti 2 dana da se strpiš :sweat_smile:
Evo sad sam ustao i palim xbox :hugs:

1 Like

Ahaha tovarim te, vidis da se interesujem za disk :slight_smile:

1 Like

1 Like