Elden Ring {MT}

Spiriti mogu da se sumonuju samo na odredjenim lokacijama, kad ima bela ikonica na levoj strani displaya. A i treba ti dovoljno FP, plava linija ispod HP i stamine, da bi mogao da ih sumonujes.

1 Like

Aha, zavisi od lokacije, ok, taj deo nisam skapirao, za FP mi je jasno…

Ako vidiš ikonu koja liči na spomenik na levom delu ekrana, možeš da zoveš spirite. I ja sam tako bio zbunjen u početku gde možeš da ih zoveš jer nisam obraćao pažnju da li ima spomenik ili ne.

1 Like

Main : Strength build - 177 lvl
x2 Greatsword +25, Royal Knight’s Resolve na njima
Golden Vow + Fire : Give me strenght

Topla preporuka za sve koji vole za zakucavaju boss-ove.

Drugi sa kojim sad igram je Dex build sa x2 Rivers of Blood.

Poceo igru, par sati u svetu. Malo je reci da je igra super, a odigrao sam sve souls igre, od toga bloodborne 3 puta, 2 puta sa dlcom, a DS 3 dva puta , zbog DLCa, ali malo mi smeta sto nema nekog kvest loga ili tako nesto. Nije isto kad je manje vise linearna igra u pitanju i kad je open world. Imam utisak da bas mnogo stvari moze da se propusti i da je prosto neminovno da se koriste internet spojleri.

Imas svetlo kod kampa koje te vodi gde treba da ides. I znas kako se takve igre igraju, ides svugde samo ne tamo. Igra ce ti ozbiljno lupiti samar ako krocis negde gde jos “ne mozes”. Tako da, vodilju imas, istrazuj koliko ti volja i onda za svetlom.

1 Like

Kapiram za svetlo, ali ipak mislim da bi trebalo da postoji neki kvest log

Questovi su toliko zaguljeni da džaba ti log, na bi ih uradio leba nema. Zato YT i udri :joy:

Razmišljam pre par dana ako bih krenuo ng+ ja opet ne znam kako da uradim Ranni i ostale questove koje sam rešio, YT preslišavanje mora da padne.

3 Likes
4 Likes

Iako igra nije tehnički/grafički savršena, zato je tu artstyle, palete boja i mašta. Prelepo.

4 Likes

Nekad je bukvalno kao ulje na platnu

2 Likes

Onaj džinovski zmaj mi je podario 110K runa. Ima li još negde neki da leži spreman za pokolj :sweat_smile:.

Nema, ali ima ptica, samo treba do nje stići.

1 Like

Tempo kojim igram, kontam da je to za par nedelja :smiley:

Ma jok, ptica ti bude dostupna cim ubijes Godricka. Ali nije tako jednostavan put do nje. :rofl:

1 Like

Ali 56% ljudi je došlo dovde i šta? Možda su čak još ranije odustali.

Elem posle desetina pokušaja, malo sam se nabildovao pa je Margit pokojni.

2 Likes

U ng+ sam stigao do njega za 20 minuta i ubio ga za 10 sekundi :joy:

1 Like

Imaju neke interesantne stvari u ovom ispitivanju, ali mi je čudno da Fia nije u top 15 NPC.

Tek sad ‘otkrio’ da mi load mora biti manji od 70% da bih mogao skakutati ko zeko.

Interesantno, lik uzeo Melaniu i stavio je da se bori sa drugim boss-ovima u igri. :smiley:

3 Likes