EA NHL vs NHL 2K

Zanima me koju NHL simulaciju da skinem ? Voleo bih da cujem vase utiske u vezi ova dva serijala, koliko vidim EA NHL dobija bolje ocene, mada mi to nije neko merilo jer mi je npr. PES zanimljivija igra od FIFA soccera iako gotovo svi opisi kazu drugacije.

Ja cu staviti da se skida EA NHL 11, kad bude izasla PAL verzija, zato sto sam veram EA Sportsu zbog Fife.

Igrao sam na PC-u pre 2godine odprilike EA NHL 09 i tamo je bio odlican. A kamoli konzolna verzija koja se razlikuje od PC verzija kao i Fifa Xbox360 i Fifa PC.

EA NHL je bolji od 2K NHL.
2K NHL je kao PC verzija EA HNL.

Ljudi igra je zvanicno izasla 7. septembra, a danas je 11. septembar.

Jos uvek nema PAL verzije??? ._.

Meni se vise svidja 2k nhl od ea. Isto vazi i za nba.

@kicba nema puno zainteresovanih za tu igru, pa sto da se smaraju da uploaduju.

Kako nema puno zainteresovanih. Ima mnogo ljudi koji obozavaju hokej.

Na gamespotu EA NHL 11, su svi podelili ili 9 ili 10, kazu da je najbolji hokej do sad napravljen.

Nisam igrao NHL 2K, video sam samo kako izgleda, ali EA-ov NHL je remek delo, sportska igra koja je pomerila granice i na koju se ugledaju ostale sportske simulacije. Igram je povremeno sa ortakom, kao i druge sportske igre, i mogu ti reci da igram mnogo cesce nego fubal i basket. Mislim da je NHL2009 bio proglasen za najbolju sportsku igru te godine, a vidim da je 2011 dobio isto jako dobre review-e, mada RF treba da se pojavi za koji dan. Na osnovu review-a i komentara na forumima, mislim da je jedini sport gde 2K ima prednost u odnosu na EA NBA2K. Pazi, nisam neki poseban fan EA-a, igram PES od trojke, uz to pratim hokej, koji sam kao klinac trenirao.

izasao PAL !

Skinuo sam ga danas popodne, jos ga nisam probao. Sutra cu valjda ako stignem od Fife ili PES-a, pa javljam utiske.

FIFA, PES ? jel izasao neki materijal ? :slight_smile: Sada krece sportska groznica : fifa, pes, 2k nba, nba elite i ea mma, ima materijala.

Na PSN-u jos nista…

Sto se mene tice, groznica ce da se svede na fifu 11 i nba 2k11. Ostalo me ne zanima preterano.

uz to pratim hokej, koji sam kao klinac trenirao.

Mislim da je ovo kljucno, jer u suprotnom ne moze biti zanimljiva simulacija sporta koji ne pratimo i jedva znamo i pravila.

Meni je hokej jako zanimljiv sport. Ne znam sva pravila, znam odprilike 95% pravila.

U stvarnom zivotu Hokej mi je posle fudbala, omiljeni samo retko kad ga gledam.

NHL sam igrao do pre koju godinu i to bas dosta (split/screen) i mislio da igram dobro i onda dosao ortak iz kraja i dobio me recimo 6-1 ili tako nesto :smiley: i od tad vise ne igram…:slight_smile:

@padawan
Ne mora da znaci uopste , secam se koliko sam igrao NHL 2000, isprelazio ga sto puta sve modove, naucio sve igrace, a da pri tome nisam pogledao ni jednu NHL pravu utakmicu :slight_smile:
Isto tako npr ultimate fight i ostale borilacke sportove slabo pratim, ali mi je ufc 2009 i 2010 jedna od omiljenih igara u dvoje na xbox-u.

gde ima da se skine pal verzija-bilo bi dobro da delovi budu megaupload od gigabajt

Imas na xboxiso koliko hoces linkova NHL 11-ICON

ni jedno ni drugo od svih sportova hokej mislim da je najlosije uradjen na svim konzolama bez izuzetka.

Po mom misljenju gresis. Vec godinama hokej dobija najvise nagrada u domenu sportskih simulacija, druge igre kao sto su Madden i Fifa, uzimaju fore koje se prvo pojave u NHL-u, ako pratis, videces da i sami razvojni timovi Fife, Madden-a i ostalih sami navode da se ugledaju na NHL. Dosta igram sportske igre PES, Fifa, Madden, NBA2K sa ortacima, i mogu reci da je NHL najbolje uradjen u svakom segmentu…grafika, opcije, igrivost…
U ostalom obrati paznju na gornji levi ugao na slici…

Odlcan je hokej, igram ga vec dva dana EA 2011. Mada kontrole su malo sjebane dok se ne naviknes…