E3: The Last of Us - Exclusive Gamplay 2012

https://youtu.be/Xlo9U7NOmHE

Must buy

Auuuu, ovo i Beyond! Svaka cast Sony-ju.

Al’ ga je opravio… Svaka mu čast!

Kurt Cobain-ovao ga :smiley:

nista posebno izgleda mi ko novi uncharted.

Pa jbg :frowning: nije ovo Black Ops 2 pa da se vidi toliki napredak u grafici i gameplay-u u odnosu na ostale igre tog developera… :frowning:

U ovo bi nisko :smiley:

ahahahahahhahaha najjaci si :lol:…evo i suzu sam pustio :lol:

Ovo je nešto najljepše što sam u životu vidio!

A onda kad sam shvatio da je PS3 ekskluziva, zamislite moje razočarenje… :frowning:

Mislim da je ovo maximum maximuma sto moze ova generacija da izvuce.:slight_smile: Predivna je igra stvarno!

Pa nije, max je Beyond: Two Souls, bukvalno, a ovo će možda biti najbolja igra ove generacije :slight_smile: ono kada se sve stavi na papir…

nece biti da je beyond max sto ova gen. konzola moze da izvuce,a sto se tice last of us nema sanse da bude izabrana ni za goty a kamo li za igru ove generacije…

Slozio bih se sa tobom,nije da sam fan boy xbox-a i jeste da ova igra ima ludilo grafiku ali nije sve u tome ovaj gameplay me bas nesto i ne privlaci sve mi deluje kao da ti na svake 2 sekunde igra oduzima kontrolu i gledas film potom ponovo par sekundi i tako u nedogled…jednostavno takve igre mi se nikada nisu svidjale jer da sam hteo da gledam film pustio bih ga a ne bih upalio igru.

:slight_smile:

Nema zato sto je exkluzuva a ne zato sto ne zasluzuje, misli malo o tome :wink:

Graficki, nista bolje od heavy rain-a nije izaslo a kada izadje ovo, nista do next-gena nece bolje izgledati

Deal with it. It’s objective fact.

The Last of Us potvrdjen za 2013. god
The Last of Us Officially Coming in 2013 - PlayStation 3 News at IGN

ocekivano…

nista bolje od heavy rain-a nije izaslo a kada izadje ovo, nista do next-gena nece bolje izgledati

da, samo sto Izmedju last of us i next gena nece proci ni pola godine. mark my words :smiley:

IGN Forecasts: The Xbox 720 Launch Lineup - IGN

evo da potkrepim padawanovu teoriju

Da ali, MS neće ništa prikazati ove godine od novih konzola,znači tek na CES-u (januar 2013) a UVEK je prolazilo god dana od najave do izlaska konzole a uzmite u obzir da ni jedna konzola (koliko ja znam) nije izašla u prva 2 kvartala godine, pa ni u trećem nego tek u četvrtom uvek.

MS je dao izjavu da neće izaći na GamesCon-u niti na TGS-u, znači bez prikazivanja nove konzole ove godine.

Znači te prognoze su ono, prognoze :slight_smile: