E3 2019

E, da. Sigurno će biti cupehead, prikazivanje novog DLC-a i datum izlaska :smiley: A da i battletoads :smiley:
AMD announces "Next Horizon Gaming" event - VideoCardz.com

U Netflixu se setili da “Netflix for games” mogu da budu upravo oni… ili je samo tease da ce da produciraju izradu igara po njihovim “originalsima”?

1 Like

Sta znam ja bas gotivim i fantaziju i fantastiku, da kazem da mi je ono izmedju ta dva najcesce dosadno.

Aha, radiće… Jedva su i ove krševe izbacivali…

Znači neće da izađe pre 2020…

Khm… Ja ti lepo rekoh :smiley:

1 Like

Proceeding at full speed od 2010 :joy:

1 Like

Neka bude i upola kao Witcher isplati će se čekanje :smiley: + snaga sledeće generacije konzola…

Zapamtite ovo sto cu sad napisati :joy:

Najveci hype na ovogodisnjem e3 ce odnesti teaser za igru of From Software u collabu sa George R.R. Martinom

1 Like

Ja sam se nadao da ce biti Game of Thrones ali ce izgleda biti Great Rune…

Ja se samo nadam novom Fable-u :slight_smile:

2 Likes

MS je rezervisao 120 minuta za prezentaciju i nadam se da će keynote biti puna dva sata (manje verovatno). Treba dosta toga da pokriju od igara + xCloud info i nex-gen teaser. Još dve nedelje!

Možda prikažu kako je Sony ponizno pitao za azure :rofl:

Ovaj E3 bi mogao da bude zanimljiv uprkos izostanku Sonija, ocekujem da prikazu Cyberpunk 2077, Great Rune, Ghost of Tsushima, Death Stranding, Star Wars Jedi : Fallen Order, Control ,Nioh 2, novi Assassin’s Creed (onaj smesten u doba Vikinga) , Starfield, takodje bice sigurno i novih najava, recimo ocekujem najavu za novu igru Rocksteady studija,mozda Horizon Zero Dawn 2, bice sigurno nekih neocekivanih najava i iznenadjujucih najava (recimo voleo bi da napokon vidim najavu za novu Castlevania igru).
E da suska se i da Simpsonovi dobijaju novu igru.

Mozda bude i nekih zanimljivih remastera koje nisam odigrao , recimo savrseno bi mi legao GoW : Ascension ili GoW 1 i 2 (zaista nije mi jasno zasto dosad nisu GoW : Ascension portovali na PS4 kad vec jesu GoW 3)

1 Like

Ja se nadam da ce Square Enix konacno objaviti neke detalje o Avengers Projectu jer vec 2 godine nema nikakvih novosti a i prije 2 dana na twitteru su objavili kad im je konferencija na E3 uz 4 slike sa strane koje su istih boja kao Infinity stoneovi.

Najavili su onaj njihov event za E3… Nešto slično onome što radi Nintendo… A svi su se smejali kada je Nintendo rekao da neće više imati konferenciju :smiley:

Tada su smejali, a sada ce Sony fanboji da kazu kako je to najbolji nacin E3 prezentacije igara :joy:

Hajde sto su odustali od E3 posle one komedije od prosle godine. nego i od onoga u decembru…