E3 2011 konferencije na XboxRepublika.com sajtu

I ove godine, zajedno ćemo pratiti najveće E3 2011 konferencije!

Na posebnoj stranici sajta XboxRepublika Forum - XboxRepublika E3 2011 posvećenoj konferencijama, biće aktivan Chat za sve XBR članove i to 30 minuta pre početka svake od njih.

Juče smo sve isprobali sa CD Project konferencijom i radi kako treba.

Takođe, na toj stranici imate raspored konferencija sa datumima i vremenima prilagođenim našoj vremenskoj zoni.

Da li ce na tom Streamu biti samo ove tri konferencije,ili cemo na njima moci da pratimo i Ubisoft,Activision,Capcom,Konami,i ostale timove,posto bi bilo lepo da se i to otprati.

Da, pratićemo i ostale… Konami je bio sinoć.

Znam…gledao sam…lepo su odradili.A kada ce biti za Activision.

Odlicno ste ovo odradili,ali sta su ovi iz Sonija mislili,ko ce da ih gleda posle ponoci…

Ja cu da gledam,ali su stvarno preterali,jel ima neko informaciju koliko ovo traje.

Well, to je kod nas 2 ujutru, tamo je 18h poslepodne.

Kako god, MS konferencija traje 90 minuta.

To da,a i ne samo to,vec i u isto vreme i 4 utakmica NBA finala,ovo nema nikakve veze sa Gamingom,ali ima sa Sonijem koji zeli da ukrade NBA Show.

Pre bih rekao da su se zbog NBA-a malo zajebali,pa pre ce neko da gleda uzivo sport,zbog neizvesnosti,nego konferenciju,za koju ima isti “dozivljaj” kada gleda Live ili kada je skine.

^Taj rad.

Iako me zanima sta Sony ima da pokaze ne pada mi napamet da pored NBA finala gledam Sony conf.

Ove godine cu gledati M$ conf. :slight_smile:

cccc,de bas ove nedelje,nemam bas ni vremena a i mora popravim jos 2 ocene za odlican uspeh-,-

nego jer se zna sta ce sutra biti od igara predstavljeno jer me nista drugo i ne zanima?

Hehe, odlican uspeh! :smiley:
Koliko ti leta imas ? :smiley:

Iako verovatno nece biti nekih najava, jedva cekam sutra da dodjem s posla i uvalim se da gledam MS konferenciju… :slight_smile:

hah,14…Inace cale nesto obecao,pa reko da ispunim ja svoje.Pa ce i on svoje :stuck_out_tongue:

Nba finale 4 utakmica je u noci sa utorka na sredu a sony konferenciju u noci sa ponedeljka na utorak tako da ce svi koji gledaju nba moci da gledaju i sony konferenciju

Extra, fala sto si nas ispravio, svi smo se istripovali oko te dve noci. :smiley:

Kako se istripovao da je to iste noci,sva sreca pa nije.

zar mislis da Microsoft dolazi na E3 sajam samo sa novim gearsom i nekoliko novih kinect igara??

eeeeee kad bi zivot bio tako jednostavan :wink:

@Akiris Upravi si.MS nikada ne dolazi sa 5 igara na E3 sajam,bice tu jos dosta stvari,tu je i ona spravica uDraw valjda…

garantovano i novi xbox ce biti pomenut :slight_smile: jedva cekam
E ibas me zanima sta ce da nam predstavi Hideo Kojima