E3 2010 vaših top 5

Evo pošto nam se E3 sajam završio zanima me vaših top 5 ove godine. Ovih top 5 nije vezano samo za xbox360 i igre nego sve što je predstavljeno na sajmu.

da počnem prvi:
1. Castlevania: Lords Of Shadow
2. Silent Hill 8
3. Metal Gear Solid Rising
4. Mortal Kombat
5. Gears Of War 3

pošto je top 5, Kinect nije našao mesta na ovoj listi iako bi po mojoj klasifikaciji zauzeo šesto mesto. razlog tome je što mi se generalno ne svidja ime, mislim promenili su na Kinect iako ga a verovatno će i dalje ceo svet zvati Natal, i naravno što nije predstavljena punokrvna next gen igra kako radi sa Kinectom. Mislim ok za Forzu ali to je ipak samo preticanje vozila za određeni vremenski period. No, vreme će pokazati.

Da “čujemo” i mišljenje i ostalih članova

Pa ako nezamerate evo moj top 5 igara koje ocekujem :slight_smile:
1.God of war ghost of sparta
2.Castlevania: Lords Of Shadow
3.Mortal Kombat rebot
4.Quantum theory
5.Metal Gear Solid Rising

Mada nisam siguran da novi mortal izlazi ove godine?

pa niko nije rekao da u top 5 moraju da budu igre iz ove godine, ne moraju cak ni igre da budu. ovo je top 5 onoga sto ti se najvise svidelo na e3 sajmu

Gears 3, Castlevania i MGS Rising (od igara), Valhalla i Kinect (hardver).

Sve ostalo sam vec vec video ranije.

1. 3ds - ovo cekam jos od kad je najavljen :slight_smile:
  2. Mtal gear solid: rising - deluje mi fantasticno i ako nisam igrao ni jedan raniji metal gear solid
  3. Deus Ex: Human Revolution jest da nije nista mnogo prikazano sto se tice gameplay-a ali ono sto su pricali u interviju mi se jako dopada a i ljubitelj sam serijala.
  4. Mafia 2 - ovde ne mora mnogo da se prica, prvi deo je bio jedan od najboljih igara koju sam odigrao.
  5. Gears of war 3 - jednostavno fantasticno :slight_smile:

1.Castlevania lords of shadow
2.Halo reach
3.Gears 3
4.Novi Xbox dizajn
5.Crysis 2

Tesko mi je izabrati top 5 jer i ako je bilo mnogo super vesti i trailera i gameplay video i dosta drugih stvari…Nije bilo bas njih koje su me skroz usrecile.
Castlevania mi se svidelo jer konacno sam video gameplay i sada jos vise ocekujem da je igram.
Halo reach mi se svideo jer je izgledao mnogo zabavan kao i uvek.
Gears 3 mi se svideo isto zato sto sam prvi put video gameplay i zatu sto me iznenadilo jer je u punoj boji (tesko za objasniti sta stvarno to znaci)
Novi Xbox,tu mi se nije samo svideo izgled nego i vesti o njemu,prvi put ga pokazuju a nisu nameravali da ga stave u prodaju za nekih par godina nego vec ovog meseca.
Crysis 2,jos od kako sam cuo da ce Crysis 2 biti na Xbox 360 bio sam vrlo srecan,gameplay video na E3 je izgledao super i jedva cekam da igram Crysis 2.

E sad bilo je dosta stvari koje sam ocekivao da ce biti na E3 ali nije,ili je bilo ali ne na glavnim konferencijama nego samo sa strane kao neki mali trailer ili nesto.

Veliki sam ljubitelj Smackdown vs Raw serijala, a po traileru sa E3 mislim da ce biti najbolja do sada, a i Harry Poter mi se svideo (sada podseca na Metal Gear Solid)

1. The Force Unleashed II (igrao sam za PC prvi deo, ali cini mi se da ce ovaj biti mnogo zanimljiviji)
  2. Smackdown vs Raw 2011
  3. Crysis 2 (suvisan je svaki komentar)
  4. Metal Gear Solid Rising
  5. Dead Space 2

1. 3DS - Željno ga isčekujem, jer mislim da je sama ideja odlična. Planiram da ga kupim kada bude bio po nekoj normalnoj ceni sa naravno piraterijom. :smiley: Lineup koji su najavili je perfektan.

2. Metal Gear Solid: Rising - Sama ideja Cut Anything mi se jako dopada, a i fan sam prethodnih MGS igara, tako da ne vidim kako ovo može da krene ka pogrešnim putem.

3. Crysis 2 - Objašnjenje nepotrebno.

4. Need for Speed: Hot Pursuit - Sve što izađe iz Criteriona je remek delo, a bilo je krajnje vreme da dođe pravi NFS.

5. Mortal Kombat - Fatalno obećavajuće. :slight_smile:

1. Kinect: Muhahahaa. Svi ga mrze a ja uvijek i bio i ostao crna ovca. Svi se pale na Justina Biebera ,a ja sam kreten što slušam rock.

**2. ** MGS:Rising : Jer je to Metal Gear. Ne gledam informacije da mi ne pokvari doživljaj. samo trailer i to.

3. Hot Pursuit: Napokon neki pravi NFS a ne neko sra*e kao Undercover za djecu.

4. Assassin’s Creed : Brotherhood: Najviše sam je isčekivao od svih ali opet to nije pravi nastavak igre. Stay tuned to AC3.

5.Redizajn Xboxa. : A brate mili.

1. Gears of War 3(volim gears)
  2. MGS:Rising(oduševio sam se)
  3. Castlevania Lords of Shadow(volim igre u stilu god of war)
  4. Halo:Reach(…)
  5. Crysis 2(komentari suvišni)

Assassin’s Creed Brotherhood : izgleda zaista neverovatno, po meni AC2 je dosad najbolja igra na ovoj generaciji konzola , a ACB izgleda jos bolje (barem u tehnickom smislu, sad sto se tice price videcemo), ispravili su cak neke “mane” iz AC2 ako je uopste AC2 i imao mane, recimo ubacili su multi-plejer, povecali broj poligona na licima likova u igri…itd

Mortal Kombat : zaista do jaja izgleda, bas onako ima onaj smek ol’skul Mortal Kombata koji smo svi igrali na Segi.
Poslednji MK koji sam igrao bio je MK3 i od tog MK3 pa do danas svaki naredni nastavak je bio sve gore i gori ( pogotovo ovaj novi MK vs DC gde su ubacili Betmena, Supermena, Dzokera i to, mislim sta reci osim katastrofa), mada ovaj novi MK deluje bas obecavajuce, ima onaj smek starog MK samo sto sve izgleda mnogo detaljnije, ispoliranije, ubacili su neke nove likove, nove fore i to…
Cool je to sto ce borbe ponovo biti u 2D ( dok ce okolina, detalji i ostali biti u 3D)

Zaista volim sve sto ima veze sa MK-om, stip, film, serija, crtani film…pre svega zbog zaista odlicne i mastovite price u celini i zbog likova gde je svaki lik specifican na svoj nacin i prati ga njegova posebna prica, tako je mene ova vest zaista obradovala

Tom Clancy’s HAWX 2 : Silno sam se zabavio igrajuci prvi deo ove igre, i mislim da ova igra zasluzuje mnogo vise paznje nego sto je dobija, igra zaista poseduje dobar izbor aviona, raznovrsne misije, zanimljive lokacije, dobru atmosferu…i zaista sam bas prizeljkivao nastavak ove igre.
Posebno mi se svidja to sto cemo u nastavku moci da pratimo 3 razlicite kampanju i moci ce da se igra iz 3 razlicite perspektive ruske, britanske i americke, i zaista je dobro sto necemo morati da igramo samo iz americke perspektive jer zaista vise mi pun q…ac tog njihovog jeftinog patriotizma i propagande
Inace ne sumnjam da ce HAWX 2 biti jos bolja od keca.

Mafia 2 : za mene kao ljubitelja price i filmovao o " koza nostri" ovo je zaista prava poslastica.

Castlevania Lords of Shadow : ono sto sam video deluje zaista obecavajuce.

Assassin’s Creed Brotherhood : izgleda zaista neverovatno, po meni AC2 je dosad najbolja igra na ovoj generaciji konzola , a ACB izgleda jos bolje (barem u tehnickom smislu, sad sto se tice price videcemo), ispravili su cak neke “mane” iz AC2 ako je uopste AC2 i imao mane, recimo ubacili su multi-plejer, povecali broj poligona na licima likova u igri…itd

Mortal Kombat : zaista do jaja izgleda, bas onako ima onaj smek ol’skul Mortal Kombata koji smo svi igrali na Segi.
Poslednji MK koji sam igrao bio je MK3 i od tog MK3 pa do danas svaki naredni nastavak je bio sve gore i gori ( pogotovo ovaj novi MK vs DC gde su ubacili Betmena, Supermena, Dzokera i to, mislim sta reci osim katastrofa), mada ovaj novi MK deluje bas obecavajuce, ima onaj smek starog MK samo sto sve izgleda mnogo detaljnije, ispoliranije, ubacili su neke nove likove, nove fore i to…
Cool je to sto ce borbe ponovo biti u 2D ( dok ce okolina, detalji i ostali biti u 3D)

Zaista volim sve sto ima veze sa MK-om, stip, film, serija, crtani film…pre svega zbog zaista odlicne i mastovite price u celini i zbog likova gde je svaki lik specifican na svoj nacin i prati ga njegova posebna prica, tako je mene ova vest zaista obradovala

Tom Clancy’s HAWX 2 : Silno sam se zabavio igrajuci prvi deo ove igre, i mislim da ova igra zasluzuje mnogo vise paznje nego sto je dobija, igra zaista poseduje dobar izbor aviona, raznovrsne misije, zanimljive lokacije, dobru atmosferu…i zaista sam bas prizeljkivao nastavak ove igre.
Posebno mi se svidja to sto cemo u nastavku moci da pratimo 3 razlicite kampanju i moci ce da se igra iz 3 razlicite perspektive ruske, britanske i americke, i zaista je dobro sto necemo morati da igramo samo iz americke perspektive jer zaista vise mi pun q…ac tog njihovog jeftinog patriotizma i propagande
Inace ne sumnjam da ce HAWX 2 biti jos bolja od keca.

Mafia 2 : za mene kao ljubitelja price i filmovao o " koza nostri" ovo je zaista prava poslastica.

Castlevania Lords of Shadow : ono sto sam video deluje zaista obecavajuce.

/\ This /
Misim s’a reci…

1. Dead Space 2
  2. Gears 3
  3. MGS: Rising
  4. SW: Force Unleashed 2

Takodje i Halo Reach ali o njemu se vec skoro sve znalo, samo cekam da izadje. Fable III takodje, znalo se sve, ista fora kao i prethodni delovi samo docekati da da pojavi…

Imao sam neki osecaj za xbox redisgn tako da me to i nije preterano iznenadilo. :smiley: