Driveclub

samo ti se cini daleko je od arkadnog kao NFS, ne zasluzuju poredjenje, to mozes samo Test Drive da poredis sa time pa je cak i on za 2 koplja ispred NFS-a, nfs se odavno srozao, ali odavno…

Tako deluje, tačnije imam takav utisak ali sam lepo napisao da dok se ne proba ne može se dati prava ocena…

auuu sine pa nisi ti dovoljno igrao voznje onda kada imas takav utisak heheheh :), mislim nemoj da se uvredis salim se malo :slight_smile:

ali vidi se da nije akrada, NFS bre nerealno sa 300 na sat uleces u krivinu on mota kao da ide po sinama, ama ni malo da prokliza, a na ostalim igrama sa najboljim ogibljenjem, amortizerima i celim sklopom vesanja i to da bude tunirano da je nize npr i da ne dozvoljava proklizavanje zadnjih tockova pa u istu krivinu npr sa brze od 80-85 nema sanse da uletis, tj moze ali se onda ne izvlacis iz krivine pravo nego odlazis u kontra smer zbog inercije

Možda jer sam navikao na Forzu i njenu fiziku…:slight_smile:

zato ja igram svee (SVEEEEE hehehe), prosto vapim za sto realnijom simulacijom, GT mi trenutno pruza to zadovoljstvo i planiram volan da nabavim da se uzivim u fullu heheheh… Forza je odlicna, da kazem vrhunska igra, malo samo da porade na fizici i sve super, sto se tice podesavanja auta i ostalih zavrszlama to sve je vec prisutno, samo malo fali ta ispolirana fizika i to je to, posto od drugog dela maltene sve je isto na tom polju, Horizon je arkadna simulacija, tu se zna da i ne treba da bude namenjeno drugacije ali u obicnoj Forzi mora da se poradi na tome pod hitno

a GT bi mogao da poradi na detaljima unutrasnjosti i na zvuku motora, you suck there!!!

Pa Evolution je rekao da ne prave simulaciju voznje, nego nesto izmedju similacije i arkade, svako poredjenje sa Forzom i GTom po pitanju toga je bezveze. Poznanik koji je probao na Gamescomu kaze da najvise lici na PGR.

Meni po svim gameplayevima lici fizika i sve na forzu horizon i tacno vuku na tu kartu, PGR je dosta vukao na arkadu, ali ono bas dosta

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Driveclub developer Evolution Studios has confirmed that the PS4 racer will have microtransaction options for those who want to unlock content early, instead of earning it through play.

It follows my big Driveclub interview with Evolution, during which we spoke about why it was delayed and what will happen between now and its October launch.

Speaking with IGN, Driveclub director Paul Rustchynsky said, “It’s been a hot topic of late inside gaming, and we’ve been very keen to take on board the feedback from gamers and make sure we don’t upset anyone.

“What we’ve done is make sure that the progression system is really straightforward, really simple and gives you access to a lot of content really quickly.

“If you want to unlock a car immediately, you can pay to unlock that car straight away but it’s not a consumable microtransaction. We don’t let people buy Fame, for example and spend lots and lots. The idea is if you want to shortcut things you can do – it’s identical to what we did in Motorstorm RC. So if you played that, you know what we’re doing here.”

_[SIZE=1]http://www.vg247.com/2014/05/12/driveclub-ps4-microtransaction-dlc/[/SIZE]_

Kako dobro izgleda.Evo 3 gp trailera

Evo novih predivnih trailera

Kaklo lijepo izgleda sada igra

Kako se driftuje sa onim glupim BMW-om 235i? Sta god mu radio ne mogu da ga slomim i da dobujem veci skor od 5k.

Konsultovao sam i google ali nije bio od velike pomoci.

Drift ovde ti je zaletis se, usporis pre krivine krug pritisnes i molis boga da stabilizujes kola i ne udaris u ivicu.

1 Like

Evo ti neki youtube tips :relaxed:

2 Likes

Samo sa ovim BMW om ne mogu da izvedem. Sa drugim automobilima super ide.

Secam te koji je to event. Zapostavio sam Driveclub, Geralt me zove. :smiley:

To je prvi BMW fest ili challege tako nesto u norveskoj (sognefjord drift). Znaci sve super ide osim ovog 235i, ne da se slomiti sta god da mu radim.