DriveClub - Gamescom 2014 Press Conference

https://youtu.be/oMuxE58zfuo

Evo i malo poredjenja kako konkurenti izgledaju po kisi, pa vi ocenite koja izgleda lepse.

DriveClub izgleda super realno. Bas sam imao onaj osjecaj kao da sam tamo. Rijetke su igre koje to pruzaju… H2 mi izgleda “plasticno” naspram DC-a… Ne sumnjam da ce obe biti fenomenalne. Definitivno ‘ciljaju’ drugacije vrste publike.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Horizon izgleda presmešno spram DriveClub-a.

Meni poredjenje skoro kao last vs next gen, koliko dc bolje izgleda.

Meni je ova igra smešna, osim grafike sve ostale je prosečno…

Nisam drugo niti mislio da ces reci.Nego di si ti igrao i jedni i drugu.Htio bih i ja da probam:P
Moras znati da dobra grafika dosta donosi ovakvim igrama

Ne radi se ovde o fanbojizmu već o realnosti,DC ne može ni GT a ni FM da se približi, baš naprotiv ovakvim igrama je na prvom mestu igrivost…

Ok, šta ti je to smešno? Podeli sa nama pa da se i mi smejemo?

Šta fali igri? Po čemu smatraš da ne može da se približi ni GT ni FM?

Po sadržaju i po svemu do sada prikazanom, takav utisak imam i takvo je moje mišljenje, a ako se nekome ono ne svidja njegov problem :slight_smile:

I sto bi bilo da sada JA kazem kako je forza horizon 2 totalno smijesna,a nema niti grafiku dobru kao driveclub ha.Jbte pa ja mislim da bi napunili 2 strane hate-a i hebanja majki :D:D

Ja vas ne razumem… Ok, DC ima extra grafiku i sl, ali po cemu sad ispada da je Horizon 2 odjednom “smesan” sto se tice grafike…? Obe igre izgledaju prelepo, sa tim sto kod Horizon-a su boje jace i malo je sarenije i tako treba da bude, da bi stekli utisak i atmosferu festivala, vatrometa, zalaska sunca, muzike i sl zbog cega je predhodni deo i bio za svaku pohvalu. Uporedjujete igru koja ima tonu gameplay-a vec godinu dana u nazad po youtube-u i igru koja ima jedan jedini demo gameplay u kome pada kisa na 5 sec, i to je poredjenje…? E TO je smesno… I pre bi trebalo da se poredi Forza 5 sa DC, a ne Open World Horizon 2 koji pored svega ostalog u igri, izgleda kako izgleda.

Nitko nije rekao da forza horizon ima losu grafiku,ali driveclub ima ipak bolju.Uostalom ovo nije prvi video za forzu horizon 2 ima ih i ona podosta,pa cak i sa kisom.Ne zaboravimo da DriveClub ima i snijeg

Driveclub stvarno vizuelno ekstra izgleda, defintivno bi je volio zaigrati. Nadam se da ce i fizika biti na nivou. btw. Nema potrebe da u svakoj temi zapocinjete raspravu koja je bolja igra, svaka ima svojih prednosti i mana. :slight_smile:

Horizon ima jedan jedini gameplay i par trailera u kome komentarisu sta je novo uz par kratkih klipova od par sec. U svakom slucaju ovo poredjenje je smesno. Kao da poredis Gta 5 i Battlefield 4, u obe igre vozis sve i svasta i resetas sve i svasta, sa tim sto je gta Open World i onda kazes da Bf4 ima bolju grafiku. Nepovezano, ali dobro. Obe igre su vrh, ali ovakvo poredjenje je van pameti.

Cak je solidan model ostecenja

Preko 40 minuta gp-a.

[video]http://www.twitch.tv/playstationde/b/558118897[/video]

Brate dragi forza ne moze da su usporedi s ovime(graficki)

Werta druze moj slazem se sa tobom medjutim bolje da to nisi napisao…

Jbga ja cu uvijek da napisem ono sto mislim.Kome nije pravo boli me ona stvar :smiley: .Forza Horizon 2 je jako lijepa igra,ali ovo je cudo,a ono sto me fascinira su veoma raznovrsne staze:od suma i polja preko gradova pa sve do snijegom prekrivenih alpi.Divota