Dragon Ball Z Raging Blast / Budokai Tenkaich 4

Ajao svaka cast. Napokon vecina charova.

Majin Vegeta: Bwahahahaha, ali cu da kidam.:smiley:

Da to je taj. Dosta ce biti likova. Nisam pogledao da li se moze ici na live.
Nadam se da moze.

Ako ne moze na live ne vredi kupovati. Pa to je najveca poenta DBZ-a da se boris sa drugim ljudima a ne sa racunarom :rolleyes:

Sve dok ne dodje neki klinac i pocne da kmeci kako si ga pobedio :D:D:D:D

Ajao jeste. Mene neki spammuje ceo dan jer sam ga pobedio u Burst Limit. Neki debil SHADOWNINJA 910 ili tako neko glupavo ime :rolleyes:

Opa imacemo ekskluzivnog lika u Raging Blastu
Broly SSJ3

Da, nisam ni znao da Broly ima ssj3 a i super je sto su ubacili goku-a ssj 5 :slight_smile:

Goku ssj5 ni nepostoji tako da su moglu ubaciti i Vegetu ssj5:

Gotenks je isto super. Super Ghost Kamehameha je odlican :smiley:

Slazem se sa tobom,Vegeta SSJ5 bi bio SUUUUUUUUPER mocan
a onda FUUUUUUU-SION-HA
Gogeta SSJ5
A Broly SSJ3 ne postoji,ovo ce bezveze napraviti :D:D:D

Da ali bez obzira na stanje dvojice koji rade fusion, npr ssj 5 opet ce fusion biti Gogeta/Vegito a oni imaju samo ssj 1 iz nekog razloga. Bila je jedna epizoda kas su se Goku ssj3 i Vegeta ssj 1 spojili i opet je bio Gogeta obican pa tek naknadno ssj.

Brloy mi je malo glup zato sto kad je u full power u tenkaichi-u praktcno napadi rukama mu nemogu nista a i on je toliko velik da ne moze da pogodi protivnika rukama…

Vegito/Gogeta ssj 2,3 bi bili super :eek:

U DBZ-u kada se spoje pomocu Potara earings-a onda daju obicnog Vegeto-a koji moze da postane SSJ a i nemora
A kad se spoje pomocu fusion tehnike,dobija se Gogeta SSJ
Nemoguce je da se spoje Goku SSJ3 i Vegeta iz prostog razloga zato sto im power leveli moraju biti indenticni,a u toj epizodi o kojoj pricas Goku je morao prvo da se power-downuje da bi izveo tehniku Fusije::D:D
Dok se u DBGT-u kad su se Goku SSJ4 i Vegeta SSJ4 spojili,nastao je Gogeta SSJ4
tako da bi bilo logicno kada bi se Vegeta SSJ5 i Goku SSJ5 spojili da bi nastao Gogeta SSJ5

Upravu si, pomesao sam onda. Bilo je kad su goku i vegeta razlicitih ssj-ova uradili fusion ispao je onaj uvrnuti debeli gogeta valjda. Ako se dobro secam :rolleyes: :smiley:

Gogeta ssj5 bio sigurno bio strava ali malo over the top posto bi svi igrali sa njim najverovatnije.

Kada bi bio Goku Jr i Vegeta Jr to bi bilo strava.
Mislim da zasluzuju da budu ubaceni.

Sto posto vas dvojica znate za njih dvoje. Pojavljuju se u zadnjoj epizodi u GT i u Filmu “A Hero’s Legacy”.

Bilo bi dobro. Ima na nekom sajtu spisak igraca + igraci koji bi bili dobri za tucu a nisu u igri kao Android 19, Bardock, Saibaman, Cell Jr, etc. Mozda bi onda bio Gogeta Jr :smiley:

E Da sad sam video da nema COOLER-A :eek:

Kako moze bez Friez-inog brata :confused: On mi je omiljeni char posle Vegete i Trunks-a :mad:

To jeste glupo. Bardock bi trebao da bude i Android 19. Saibaman i Cell Jr su nebitni u celoj prici.

Ne mora da znaci da ga nece biti posto to nije finalni spisak charrova koji ce biti u igri;)
Bilo bi lepo da vidimo Bardocka u SSJ formi :D:D

Moze biti posto je bio mislim u svim tenkaichi igrama do sad tako da bi bilo glupo da ga izbace :slight_smile:

Ma sto posto nije to cela lista kao sto je rekao Banex. Do novembra moze da se dosta stvari promeni, ali Goku SSJ 5 bi bilo izuzetno glupo.

U Dragon Ball Af dosli su do dela kada Goku postaje SSJ 10 i kao postaje los momak.:smiley:

OMG,SSJ 10
lele stvarno nisu normalni:D:D:D
Ako vec ubacuju likove iz AF-a neka ubace Bardock SSJ1,Broly SSJ4,Broly SSJ5,Radditz SSJ1,Gohan SSJ4,Kuriza-sin od Freeze:D:D,onda Gotenks SSJ4,Tiencha,Xicor-zli Gokuov sin,Vegito SSJ4 i SSJ5 itd.

Ajao Xicor je zakoooooooooon, najjaci lik. Xicor ssj5 je najbolji. Pobedio bi chuck norrisa i boga zajedno kako je strava :smiley:

Sry za veliku sliku ali morao sam da postujem

opusteno, slika je cool:D:D:D
Imas game engine za komp,zove se mugen
skines charrove i pikas
Ja sam tako na starom kompu napravio DBAF:D:D:D