Dragon Ball Z Raging Blast / Budokai Tenkaich 4

Sta mislite o najnovijem serijalu "Budukai Tenkaichi-ja. Ovaj deo bice samo za Xbox 360 i PS3. Video sam grafiku i sjajna je. Mana je sto ce izaci tek u Novembru ove godine.

Dragon Ball: Raging Blast Video Game, E3 09: Debut Trailer | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Bi ce prica naravno do Majin Buu Sage. Jer je kasnije GT.
To je to.

Komentari !!!

Pozz

Prvi komentar:
Ma dajjj!:smiley:
drugi komentar:
da li neko od vas stvarno igra ovo??:smiley:

Pa mi smo davno probali na PS2 neku takvu DBZ tabachinu… Padawan, ja i jos par ljudi. Igrali smo sve zajedno jedno sat-dva, nije bilo lose u smislu glupiranja sa potezima, letenjem i velikim arenama. Ali nam je ubrzo dosadilo pa smo se vratili Soul Caliburu… :rolleyes:

Sticem utisak da Turtie prati celu stvar dosta ozbiljno. Ovakve igre su takvim igracima i nameljene, prosiruju celu tu anime fantaziju.

Inace Prle, da moram da biram, radje bih igrao ovo nego one znojave zveri u gacama, kako li se vec zove ta igra… sto ljudi, sto cudi. :cool:

Pratim!!!:smiley:
Igra je interesanta meni zbog tog glupiranja i tako tog.
Naravno vise volim pucacine iz prvog lica.

Halo 3 i Counter su mi zakon.:wink:

PS: Vec smo ovde pricali o ednoj drugoj igri pa je neko spomenuo da je cuo da ce ovaj deo izaci. I evo malo review sam stavio.
Dosadi igra. Ali dva tri dana lepo drzi.

Imas ljude koji vole igre kao na Tekken foru, a ima ljudi koje vole ovake fajtere.
Mada ja vise volim na tekken. SC4 i tako to.

ma izgleda katastrofa grafika. Burst Limit je fenomenalan. Ovo izgleda kao malo bolje nego za ps2 ali ako bude 1000 charova i sve sage mozda se bude i igralo. Nadam se da ce popraviti grafiku.

Ako mi verujes ne znam na sta mislis.:D:D:D
Fight night?virtua fighter?
A ovo za ljude i cudi je potupuno tacno,vidis mali turtle voli CS.:D:D:D

Ma ona UFC, MMA igra sto je sad skoro izasla, koja li je… mrzi me da potrazim podatak. Nije ni bitno… :wink:

:D:D:D
UFC ni ja ne volim…:smiley:
ali mislim da sam te ovog puta razumeo…:smiley:

Uh da ta igra je katastrofa a i uospteno sve te igre kao WWE, UFC,W, etc su nekako dosadne. Jedini fight koji moze biti bolji od obicnih kao DoA ili SF je DBZ Budokai 1. Uh ali je to bila dobra igra. Zao mi sto nemam ps1 da je igram :slight_smile:

Sry za double post. Aj ako neko hoce da cepamo malo DBZ Burst Limit. Sad sam se navukao zestoko ali nema puno ljudi a i bilo bi zanimljivije da je sa nekim ovako iz okruzenja :slight_smile:

Ajde prikljucujem ti se ja za dve do tri nedelje. Treba da mi stigne gold mebership pa cu da uskocim. Sve su bila neka odlaganja. :frowning:

Moze, nabavljaj ba da cepamo. Vegeta FTW :smiley:

Goku SS2 ili Cell.:smiley:

Pozdrav svima,nov sam ovde,imao sam problema sa aktivacijom accounta pa nisam mogao pre da postujem iako sam imao mnogo toga da kazem :D:D:D
Anyway,presao sam Burst Limit na najlaksem(samo da znate igrao sam sa polomljenom rukom :D:D:D) i imam jedno pitanje-Zasto nisam otkljucao Broly-a i Bardock-a??Kad dobijem live gold moci cu da pikam pa ako neko zeli da se oproba slobodno…

Dobro ti nama dosao. Video sam da ste imali neki problem. Doslo mi je to na mail. Bitno je da si sada na najboljem forumu za Xbox 360.

Dragon Ball Z Burst Limit:

Problem je sto ovde nisu radili sporedne delove (To jeste filmove).
Isli su korektno na Sage, to jeste na seriju ne na filmove.
Cak nisu ni Majin Buu Sagu ubacili.

Suzili su u BurstLimitu broj likova iz serije.

Sto posto znas da nemas u Epizodama Broly-ja i Bardoca.
To ti je odgovor na pitanje.:slight_smile:

PS:Na live su svi jadni. Niko me nije pobedio dok sam se tukao na Live. Igrao sam 10 borbi i niko nista. Jedino sam na pocetku igrao jedanput i pobedio me neki koji je igrao sa Goku-om SS1, a ja nisam imao ni Keoken.:smiley:

Pozdrav.

Ma ja sam negde procitao da kao mogu da se odkljucaju,pa kad sam video da nema nishta posle Cell-a :eek:
Misilim da su trebali da ubace Buu sagu,posto je to po meni najbolja saga(Majin Vegeta vs Goku,Super Saiyan 3 itd.) mada i ostale sage su veoma dobre:D:D
A ovaj Raging Blast mi izgleda kao ‘‘iskasapljeni’’ Budokai Tenkaichi 3 za next-gen konzole

Polako bez zurbe. Nece on jos. Isto kao sto sam rekao za Fifu 2010 (Prvo sacekaj da ti dodje igra u ruke pa igraj)

Da znas kakav je bio demo za Fifu 2009. Nisam video veci krs.
Ali kada imas Full igru drugacije je.

Malo ti zamisljaju. Da ima nasao bi ti kako se oni otkljucavaju.
Najjaca je bila fora Picolo protiv Picola. Cudi me da su to stavili.
Koji bolesnici.:smiley:

Pozz

Znam, prvo sam mislio da je Fifa krsh potpuni,al kad sam je kupio…zaboravio sam da odem u skolu:D:D:D:D
Nadam se da ce tako biti i sa Raging Blastom,samo da se setim da odem u skolu :smiley:

Dobro meni je uvek pre podne tako da me budi otac stalno. Sada mi drugar u Fifi otkljucao 3 achivmenta odjedanput.:smiley:

Naprimer svidece mi se vise sto puta Raging Blast zbog kolicine likova koje ce biti. Video sam na wikipediji.

Evo spiska:

Goku (Early) (Base)
Goku (Mid) (Base, Super Saiyan)
Goku (End) (Base, Super Saiyan, Super Saiyan 2, Super Saiyan 3,Super Sayan 4,Super Sayan 5, Vegito (Base, Super Saiyan)
Kid Gohan
Teen Gohan (Base, Super Saiyan, Super Saiyan 2)
Gohan (Base, Super Saiyan, Super Saiyan 2, Great Saiyaman)
Ultimate Gohan
Goten (Base, Super Saiyan, Gotenks (Base, Super Saiyan, Super Saiyan 3))
Piccolo
Vegeta (Scouter) (Base)
Vegeta (Base, Super Saiyan, Ascended Super Saiyan)
Vegeta (End) (Base, Super Saiyan, Super Saiyan 2, Vegito (Base, Super Saiyan)
Majin Vegeta
Krillin
Tien
Chiaotzu
Yamcha
Frieza (1st Form, 2nd Form, 3rd Form, Final Form, 100% Full Power,)
Cell (Imperfect, Semi-Perfect, Perfect, Super Perfect)
Trunks (Sword) (Base, Super Saiyan)
Trunks (Base, Super Saiyan, Ultra Super Saiyan)
Kid Trunks (Base, Super Saiyan, Gotenks (Base, Super Saiyan, Super Saiyan 3)
Android 16
Android 17
Android 18
Kid Buu
Super Buu (Base, Gotenks absorbed, Gohan absorbed)
Fat Buu
Raditz
Nappa
Captain Ginyu
Jeice
Burter
Recoome
Broly (Super Saiyan, Legendary Super Saiyan, Super Saiyan 3)

Samo me cudi na sta misli kao SS5 posto su to Fanovi napravili. Ceo Dragon Ball Af ti je izmisljen. Tako da je to ne tacno. Jedino, ako ovi sto prave nista ne znaju.:slight_smile:

Cekaj jer Goku SS5 onaj sa belom dugackom kosom i belim krznom po telu?
AF=April Fools
HaHa,a ljudi se naprzili na to :D:D:D